Očko pohledem insiderky: Když je něco tak skvělé, proč vás do toho musí systém pořád nutit? Rozhovor s Martinou Suchánkovou
RSS

Očko pohledem insiderky: Když je něco tak skvělé, proč vás do toho musí systém pořád nutit? Rozhovor s Martinou SuchánkovouROZHOVOR PRO REDAKCI NFSNRozhovor s Martinou Suchánkovou, zakladatelkou spolku Rozalio

Martina Suchánková se dvacet let pohybuje v oblasti očkování a má skvělý přehled o tom, jak se vyvíjel systém tlaku na očkování, kdy se vakcinuje prakticky každý, proti všemu a za všech okolností. A to včetně malých dětí. „Očkování je vlajková loď západní medicíny, která je skvělá v intervencích, ale bohužel opanovala celou oblast péče o zdraví. Přitom nerizikovost vakcín je v mnoha ohledech záležitostí víry. Tlak na to, aby očko bylo vnímáno jako bezpečné, je obrovský, a určitě nezačal až s covidem,“ říká zakladatelka spolku Rozalio.

#gap-266475371 {
padding-top: 30px;
}
Kolem víry ve „všespásnost“ očkování je vystavěný celý systém, který se nechce hnout ani o píď a s podezřením se dívá na každého, kdo byť jen klade otázky. Jako třeba proč očkujeme kojence proti nemoci, která se přenáší krví a pohlavním stykem a matky jsou na ni v těhotenství testované. Nebo jak chrání veřejné zdraví povinné očkování proti nemoci, která se nepřenáší z člověka na člověka. Praktickými informacemi nabitý rozhovor s Martinou Suchánkovou má dvě části, na pokračování se můžete těšit v následujících týdnech.


#image_1896596456 {
width: 100%;
}#gap-2072436593 {
padding-top: 30px;
}

Informace o sdílení tohoto videa :

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky . V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.
Link ke stažení videa naleznete zde:
Link ke stažení z úložiště
Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:
Odkaz na video na Odysee

#gap-2124958239 {
padding-top: 30px;
}

Přepis rozhovoru :


Článek Očko pohledem insiderky: Když je něco tak skvělé, proč vás do toho musí systém pořád nutit? Rozhovor s Martinou Suchánkovou se nejdříve objevil na Svědomí národa .


Nejčtenější za týden