Atentát na Roberta Fica vede k obrovskému spiknutí CIA a k její operaci na odstranění nejvíce exponovaných odpůrců americké světovlády ve světě! Během pár květnových dní došlo k útokům a k pokusům o státní převraty a o likvidaci politiků přátelských k Rus
RSS

Atentát na Roberta Fica vede k obrovskému spiknutí CIA a k její operaci na odstranění nejvíce exponovaných odpůrců americké světovlády ve světě! Během pár květnových dní došlo k útokům a k pokusům o státní převraty a o likvidaci politiků přátelských k Rus


Atentát na Roberta Fica vede k obrovskému spiknutí CIA a k její operaci na odstranění nejvíce exponovaných odpůrců americké světovlády ve světě! Během pár květnových dní došlo k útokům a k pokusům o státní převraty a o likvidaci politiků přátelských k Rusku v řadě zemí světa! Ruská SVR to označila za kampaň západních elit k zabránění demise Pax Americana silovými prostředky! Útok z Haagu na Bibiho je začátkem konce!
Když došlo minulou středu k atentátu na slovenského a mezinárodně protiválečně exponovaného premiéra Roberta Fica, bylo od prvního okamžiku jasné, že šlo o politicky motivovaný atentát, k čemuž se na uniklém videu z chodby policejní služebny nejen ihned přiznal zadržený pachatel Juraj Cintula, ale nově je to uvedeno i v soudním usnesení [ 1 ] o uvalení vazby na pachatele. Soud do usnesení uvedl, že pachatel dokonce prohlásil, že na Roberta Fica střílel z blízkosti úmyslně do břicha, protože to by se prý trefil i slepý.
Střelec si na celou akci přinesl dva zásobníky a do těla premiéra vystřílel 5 nábojů, protože více už nestihl, neboť okolo stojící lidé mu skočili po ruce se zbraní, takže už nemohl mířit. A věřte nebo ne, slovenská i česká liberální média už jedou kampaň na obranu Cintuly, že není vrah, že nechtěl zabíjet, že chtěl Fica jenom zranit, prostě vytrestat. Místopředseda SMERu pan Ľuboš Blaha k tomu natočil trefné video.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4uhqe5","div":"rumble_v4uhqe5"});
Mediální žumpa mainstreamu má totiž za úkol vykreslit střelce jako někoho, kdo chtěl Roberta Fica jen potrestat za jeho “špatnou” a “nehodnotovou” politiku ve prospěch Ruska. Přesně v tomto narativu nyní chrlí novináři články, aby z Cintuly udělali v podstatě hrdinu, který se už nemohl dívat na to, jak Robert Fico křičí na podporu míru a ukončení války na Ukrajině. Jenže od samotného atentátu se začaly dít neuvěřitelné věci, které naznačují, že atentát na Roberta Fica je součástí širší zahraniční operace proti nejvíce exponovaným politikům podporujících mír a konec války na Ukrajině a rovněž podporují spolupráci a dobré vztahy s Ruskem.
Střelec z Prahy i střelec na Fica měli někoho za sebou, kdo jim pozměňoval profily na sociálních sítích po spáchání útoků. Ruská rozvědka ukazuje stopu
Jen pouhé 2 hodiny po atentátu dosud stále nezjištěná osoba smazala z Cintulova Facebooku některé příspěvky a komunikaci. Teprve druhý den poté celý účet smazala společnost Facebook. Stejně jako v případě střelce z pražské fakulty FF UK vloni před Vánoci někdo manipuloval se sociálním účtem pachatele těsně po jeho teroristickém činu. V případě Davida Kozáka se jednalo o účet na Telegramu. V případě Juraje Cintuly to byl účet na Facebooku. V obou případech dosud neznámé osoby upravovaly krátce po činech pachatelů jejich příspěvky a účty na sociálních sítích. Děsivé shody náhod? Ne, pouze děsivý vzorec!
Sergej Naryškin, ředitel zahraniční rozvědky RF (SVR) Ruská zahraniční rozvědka SVR ve středu vydala zásadní tiskovou zprávu [ 2 ] , která uvádí, že vedení USA a EU je stále více podrážděno objektivním procesem změny geopolitické reality a posilováním pozic národně orientovaných politických sil. Pokus o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica z 15. května letošního roku prý ukazuje, že globalistické totalitně-liberální elity, když není možné udržet jejich hegemonii “civilizovanými metodami”, sahají k otevřenému politickému teroru vůči svým oponentům. Pojďme si ocitovat úplně celou tiskovou zprávu:
Ruská tisková kancelář SVR, 22. května
Tisková kancelář Služby zahraniční rozvědky Ruské federace uvádí, že údaje, které získala ruská SVR, naznačují, že vedení USA a EU je stále více podrážděno objektivním procesem změny geopolitické reality a posilováním pozic národně orientovaných politických sil. Pokus o atentát na slovenského premiéra R. Fica z 15. května letošního roku ukazuje, že globalistické totalitně-liberální elity, když není možné udržet jejich hegemonii “civilizovanými metodami”, sahají k otevřenému politickému teroru vůči svým oponentům. Cílem takových masakrů je zastrašit “disidenty”.
Zločin spáchaný na Ficovi nutně vyvolává analogie s atentáty na Martina Luthera Kinga a Olofa Palmeho, kteří se snažili jít proti hlavnímu proudu. Šéf slovenské vlády naštěstí přežil. Za na Západě znějícím oficiálním předstíráním přání Ficova uzdravení se skrývá pravá tvář globalistické sekty – její přívrženci v četných komentářích na sociálních sítích zločin schvalují a vyzývají k odstranění dalších národně orientovaných vůdců, zejména maďarského premiéra V. Orbána, srbského prezidenta A. Štefana a srbského premiéra A. Vučiče.
Vyšetřování teroristického útoku pokračuje. V této souvislosti je pozoruhodné, že Spojené státy a jejich evropští spojenci se vytrvale snaží prosadit verzi o “osamělém pachateli”, který byl nespokojen s “poklesem úrovně demokracie” na Slovensku. Podle informací, které má ruská SVR k dispozici, se americké vládní agentury již snaží zapojit do vyšetřování, aby ho nasměrovaly “ správným směrem “. Cílem je vyloučit propagaci tématu “politického terorismu v Evropě”, a tím spíše možnou “vnější stopu” v teroristickém útoku.
-Ruská tisková kancelář SVR-
Sedm útoků v sedmi zemích během 12 dní
Tato tisková zpráva ruské rozvědky je naprosto zásadní a klíčová, protože reálně naznačuje, že atentát na Roberta Fica je součástí většího spiknutí západních sil proti exponovaným osobám ve světě, které se zasazují o mír na Ukrajině a o zastavení války. Mnoha lidem to možná uniklo, ale během několika málo květnových dnů došlo po celém světě ke koordinovanému útoku proti celé řadě politiků spolupracujících s Ruskem a proti zemím s dobrými vztahy s Ruskem s cílem vyvolat či podnítit státní převrat a svrhnout takovou pro-ruskou vládu. Podívejte se na níže zobrazený seznam, který rozhodně nevypadá jako pouhá náhoda.

7. května – Pokus o atentát na saúdského prince Mohammeda bin Salmana
14. května – Pokus o státní převrat v Turecku
15. května – Postřelen slovenský premiér Fico
16. května – Zatčen atentátník na srbského prezidenta
17. května – Pokus o státní převrat v Burkině Faso
18. května – Pokus o státní převrat v Demokratické republice Kongo
19. května – Zabit íránský prezident Raísí a ministr zahraničí Amir-Abdollahian

Ke všem těmto podivným událostem v různých místech světa došlo prakticky krátce po sobě a zdálo by se, že mezi útoky není souvislost. Jenže, to je omyl. Všechny tyto útoky mají jednoho společného jmenovatele, a to jsou mimořádné vztahy s Ruskem. Mohammed bin Salman je architektem plánu na vstup Saúdské Arábie do BRICS a hlavním zastáncem reexportu ruské ropy do světa skrze Saúdskou Arábii.

???????? May 7 – Assassination attempt on Saudi Prince MBS? ???????? May 14 – Attempted coup in Turkey ???????? May 15 – Slovakia’s Prime Minister Fico shot ???????? May 16 – Assassin of Serbian President arrested ???????? May 17 – Coup attempt in Burkina Faso ???????? May 18 – Coup attempt in Democratic Republic…
— Jackson Hinkle ???????? (@jacksonhinklle) May 20, 2024


Tayyip Erdogan je klíčovým spojencem Vladimira Putina a jedinou zemí NATO, která udržuje s Ruskem čilou obchodní výměnu. Robert Fico je vedle Viktora Orbána čelním představitelem protiválečného procesu v Evropě. Srbsko je hlavním a de facto jediným spojencem Moskvy na Balkáně. Burkina Faso a Kongo jsou dvě africké země, které se zbavily francouzských jednotek a ihned poté uzavřely těsné vztahy s Moskvou.
VIDEO: Americký senátor znovu vyhrožoval ICC v Haagu, že za zatykače na Bibiho a Gallanta zaplatí
A íránský prezident spolu s premiérem byli nejdůležitějšími spojenci v Moskvy v zásobování ruského válečného úsilí na Ukrajině drony. Není náhoda, že během pár dní za sebou dojde k řadě útoků a k pokusům o útok právě v těch zemích a okolo těch politiků, kteří mají tak blízko k dobrým vztahům s Ruskem. Je to doslova smoking gun stopa a vzorec, který odpovídá rukopisu CIA. A vzhledem k tomu, co probíhá u soudu v Haagu a okolo zatykačů na premiéra a ministra obrany Izraele je jasné, že americká globalistická moc Pax Americana začíná ztrácet sílu, objevují se obvinění proti Izraelcům a to znamená, že brzy můžeme čekat zatykače i na americké senátory a prezidenty.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4uikh0","div":"rumble_v4uikh0"});
Právě proto senátor Lindsey Graham vyzval k uvalení sankcí na Mezinárodní trestní soud v Haagu za to, že si dovolil podat a zvažovat vydání zatykačů na Benjamina Netanyahua a Yoava Gallanta. Graham jako nácek a mafián bez okolků prohlásil, že za tenhle nápad na zatykače na Izraelce prý soud v Haagu zaplatí. Prostě americký senátor se chová jako klasický mafián, který se cítí stát nad zákonem a chce tzv. účtovat se soudci a prokurátory mezinárodního soudu, panečku.
Naposledy takhle chtěl se soudci účtovat jistý Al Capone, když soudci v Chicagu odsuzovali jeho lidi do vězení za kšefty s alkoholem v dobách tehdejší prohibice. A najednou v roce 2024 po necelých 100 letech vyhrožuje soudcům, že za něco zaplatí, už dokonce americký senátor. Prostě mafiánská státní moc Deep State v přímém přenosu, která ale potvrzuje, že systém Pax Americana kolabuje, a proto přichází na řadu výhrůžky, síla, pěsti a zbraně.
Izraelská operace “Železné meče” je kopií německé operace Barbarossa
Globalistický proces odpisu USA a Izraele začíná nabírat neuvěřitelné obrátky, protože se začínají dít věci, které ještě donedávna byly naprosto nemyslitelné. Před pár dny generální prokurátor Mezinárodního trestního soudu v Haagu Karim Khan na tiskové konferenci oznámil [ 3 ] , že jeho prokuratura požádala soud v Haagu o vydání zatykačů na premiéra Izraele Benjamina Netanyahua a na jeho ministra obrany Yoava Gallanta, kteří se měli dopustit genocidy od 8. října 2023 až do dnešních dnů v souvislosti s tzv. trestnou odvetou izraelské armády za teroristický útok Hamásu na Izrael ze dne 7. října.
Pobřeží Gazy před začátkem izraelské invaze a dole ta samá pláž po srovnání se zemí buldozery IDF Izrael pojal celou odvetu jako vyhlazovací operaci s cílem vyhnat Palestince z jejich domovů, vyhladovět je a pomocí odpojení od zdrojů vody a silného bombardování je donutit opustit domovy a zahájit exodus dolů na jih Gazy k hraničním přechodům s Egyptem, kde vznikly obrovské stanové tábory, na které zahájilo izraelské letectvo údery. Cílem izraelské operace “Swords of Iron” ( Železné meče ) je etnické vyhlazení prakticky celé Gazy a trvalé vyhnání Palestinců z jejich území. To dokazují demoliční práce v celé Gaze naprosto nepředstavitelného rozsahu, které šokovaly i pozorovatele OSN, protože v životě se s ničím takovým nesetkali.
Za izraelskými tanky totiž jedou rovnou demoliční buldozery a ty stavby, které nelze srovnat se zemí pomocí buldozerů, tak ty jsou vyhazovány do povětří demoličními četami izraelských soukromých developerských firem. Cílem není nic jiného, než převod pozemků v Gaze do izraelských rukou, a to na základě vyhnání původních obyvatel z těchto budov. Bourání celých měst a osad je metoda, kterou poprvé použil Wehrmacht v roce 1941 po zahájení útoku na Sovětský svaz. Součástí poválečného plánu Německa ( Generalplan Ost ) bylo rozdání pozemků a půdy německým vojákům jako tribut za jejich hrdinství a vítězství ve válce.
Vyhlazovací válka v Gaze s cílem provedení stínové anexe
Každý německý voják měl dostat na východě rozlehlé pozemky a tudíž bylo nezbytné, aby už během války se na toto předání půdy německým občanům připravily podmínky. Nebylo logicky představitelné, že by po válce přišel německý voják na Ukrajině nebo v Bělorusku na statek a tam by řekl místnímu majiteli, že odteď je to tady moje. To samozřejmě by vyvolalo povstání hned v tu samou chvíli, co válka skončila. Takže už za války bylo potřeba ten prostor etnicky zcela začistit a vyhladit, aby tam nezůstali žádní Rusové, žádní Ukrajinci, žádní Bělorusové, žádní původní obyvatelé. Proto válka proti Sovětskému svazu byla nařízením Hlavního stanu vůdce koncipována jako válka vyhlazovací.
Netanyahu s izraelskými vojáky A izraelská vláda se po 7. říjnu prostě rozhodla, že se operací Barbarossa inspiruje a použije vyhlazovací válku na Gazu. To je celé. Nic světoborného sionistické zrůdy okolo Netanyahua vymýšlet nemusely. Jenže Palestinci mají tuhý kořínek a začali se do rozbombardovaných měst vracet. Izrael na to zareagoval blokádou humanitární pomoci, kterou židovští osadníci blokovali na hranicích Gazy a rabovali kamiony, vyhazovali pomoc z kamionů do pouště, aby se prostě k Palestincům nedostala.
Sociální sítě jsou plné těchto videí. Cílem operace Izraele je tak vyhlazení palestinské populace v Gaze s cílem tzv. stínové anexe , se kterou má Izrael bohaté zkušenosti na Golanech a na Západním břehu. Stínová anexe je faktické převzetí kontroly nad územím izraelskými úřady a armádou, ale oficiálně se Tel Aviv před světem tváří, že to území není jeho a že patří pořád Palestincům.
Americký globál-systém Pax Americana se hroutí a elity Deep State sahají k násilí ve světě, aby si moc udrželi
Přímo na místě je ale situace diametrálně obracená. A vypadá to, že stínová anexe má proběhnout i s celou Gazou, anebo s tou její částí, která je pro Izrael nejlukrativnější, především pobřeží, na kterém lze postavit exkluzivní turistické resorty a ze kterého je možné potom obsluhovat i plynové plošiny ve Středozemním moři. Izrael přitom vyhlazuje Palestince již skoro 80 let a dosud se nikdo neodvážil hnát izraelské politiky k trestní zodpovědnosti. Až dosud.
Něco se totiž změnilo a žádost o zatykače na Bibiho a Gallanta nepřišly jen tak z čistého nebe. Je to důsledek pádu americké moci Pax Americana ve světě v důsledku zpackané války na Ukrajině. Celý svět vidí, jak Ruská armáda na Ukrajině bojuje proti celému západnímu světu, proti celému NATO, proti mamutí západní ekonomice, jak čelí mamutím sankcím.
Izraelské developerské firmy již začaly nabízet zájemcům vizualizace nemovitostí v luxusním resortu na pobřeží Gazy Ale Rusko vítězí, ekonomicky roste, a dokonce rychleji než západní země. A vidí to celý svět. Vidí to nejen 45 zemí tzv. kolektivního Západu, ale vidí to i těch více než 150 zbývajících zemí světa, které najednou vidí, že světový řád Pax Americana je u konce se svými silami, protože k hodnotám západu se žádná z těch 150 zemí světa nehlásí.
Západ tak už neřídí světové procesy, neřídí je už USA a americký Kongres, ale řídí je nově globální projekt BRICS na čele s Čínou. A pamatujte, že stejně jako globalčiky po II. sv. válce potřebovali svoji ozbrojenou pěst v podobě USA, tak i stejně teď ozbrojenou pěstí Nového světového řádu je Rusko. A demise západní moci s sebou ponese násilí, vraždy, atentáty, převraty a pokusy o různé revoluce, protože USA se pokusí svoji demisi zabránit pomocí síly.
Útok na Roberta Fica byl s největší pravděpodobností součástí koordinované operace CIA ve více zemích mezi 7. a 19. květnem
Robert Fico se podle všeho stal obětí guerillového útoku CIA. Neziskový sektor na Slovensku, který je krytý naoko sórošovskými fondy, je ve skutečnost řízen z Langley, z centrály CIA. Všechny revoluce, pouliční protesty, barevné revoluce, jsou řízeny Ústřední zpravodajskou službou. Neziskovky a nevládní organizace nejsou řídícím aparátem revolucí a převratů, ale pouze výkonnou rukou plánovačů. Pouze dělají to, co mají určeno ze shora z Langley. A pokud bych měl slovenským vyšetřovatelům poradit, měli by se zaměřit na telefon pachatele Cintuly a provést rekonstrukci pohybu mobilu za poslední dva roky.

document.createElement('video');
https://aeronet.news/wp-content/uploads/CintulaArrested.mp4

Pomoci datametrie je možné zjistit, s jakými osobami se pachatel setkal, kde a kdy se setkal atd. Možná se vyšetřovatelé potom budou divit, ke komu a k jaké organizaci je stopy dovedou. Je totiž zjevné, že Cintulovi nejen někdo spravoval Facebook, ale jistě mu někdo další i poskytoval školení, ideovou přípravu a možná i výcvik. Kecům o osamělém střelci, po kterém ale někdo narychlo 2 hodiny po střelbě zametá stopy na Facebooku, může věřit jen idiot. Američané se prostě potřebovali zbavit Fica. Úplně stejně, jako se Izrael a USA potřebovaly zbavit íránského prezidenta a jeho ministra zamini. Úplně stejně, jako se potřebují stále a zatím neúspěšně zbavit Erdogana. Prostě americký rukopis CIA se v tom nezapře. To je celé.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už  10. rokem  děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností.
Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký.  Zatím jsme vysbírali jen cca. 69%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 7 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden