Britský poslanec prozradil, jaký je skutečný důvod, proč bude britský parlament 30. května rozpuštěn (video)
RSS

Britský poslanec prozradil, jaký je skutečný důvod, proč bude britský parlament 30. května rozpuštěn (video)


Informace o tom, že britská vláda končí o půl roku dřív, již včera proletěla všemi médii, takže pro většinu z vás jistě nejde o žádnou novinku. Co ovšem mnoho komentátorů udivilo je fakt, že vládní konzervativci mají rekordně nízkou podporu, přesto však tlačí na předčasné volby, které dozajista prohrají.
V té situaci by se tedy spíš očekávalo, že dovládnou i zbývajícího půl roku ve snaze získat si na svoji stranu více voličů.
Rishi Sunak však překvapivě oznámil nové parlamentní volby na červenec. Parlament bude rozpuštěn 30. května, aby se připravila půda pro hlasování.
Sunakově Konzervativní straně se nedaří: levicová opoziční Labouristická strana  Keira Starmera  má v průzkumech velký náskok.
Datum voleb uniklo britským médiím ještě před oficiálním oznámením, což vedlo k mnoha spekulacím o tom, proč se Sunak rozhodl uspořádat volby již v červenci. Příští volby se měly konat nejpozději začátkem roku 2025.

Britský poslanec Andrew Bridgen poodkryl závoj v  rozhovoru  s chirurgem Ahmadem Malikem na začátku tohoto měsíce. Sunak podle něj řekl britským generálům, že nechce být premiérem v době války. „Chce se dostat ven.“
Také vysvětluje, že není žádný rozdíl mezi oběma stranami, jde o „uniparty,“ tedy podobně jako ve většině parlamentů jde o dvě strany téže mince, které se hádají jen na oko.
Nicméně události jako byl třeba Covid je vždy sjednotí, neboť obě strany jsou ovládány globalisty.
„Válečná doba? Ano, právě teď jsme ve válce s Ruskem, jen nám to ještě neřekli,“ naznačil Bridgen. Kdy bude obyvatelstvu řečeno, že jsme ve válce? Podle poslance pravděpodobně v červenci nebo srpnu nebo jen o málo později.
A co vidíme, že se děje nyní? Volby se budou konat na začátku července a britský parlament bude rozpuštěn 30. května.
„Každý ví, že Američané, Britové a Francouzi jsou na Ukrajině,“ řekl Bridgen. „Jsou odhodláni zatáhnout nás do války s Ruskem.
Starmer nebude mít problém být premiérem v době války. Je velmi oddaným slouhou svých globalistických páníčků. Dříve v rozhovoru řekl , že by byl raději v Davosu na zasedání WEF než v britském parlamentu…
 Nejčtenější za týden