Náhoda? Těsně před atentátem na Roberta Fica byl na Slovensku Tedros (video)
RSS

Náhoda? Těsně před atentátem na Roberta Fica byl na Slovensku Tedros (video)


Dr. Meryl Nass je lékařka, která již dlouhé roky bojuje proti Big Pharmě. Už v době, kdy se v USA podávalo v armádě povinné očkování proti antraxu, které mělo také značnou škálu vedlejších účinků, bojovala za zákaz těchto preparátů – a to úspěšně. Podařilo se jí zastavit jejich distribuci dřív, než by byla škodlivá vakcína plošně podávána všem občanům – a to nejen v USA.
Nyní se tato americká lékařka věnuje sledování dění kolem pandemické smlouvy a změn Mezinárodních zdravotních předpisů.
Pravidelně zveřejňuje všechny aktuality, včetně informací o různých jednáních. Má také velmi dobrý přehled o tom, kam aktuálně cestuje šéf WHO, etiopský zločinec Tedros.
„Slovenský premiér Robert Fico byl postřelen poté, co šéf WHO Tedros navštívil Slovensko,“ řekla minulý týden americká lékařka Meryl Nassová v rozhovoru mimo jiné se senátorem Ronem Johnsonem .
„Nejdřív tam byl Tedros a pak se ho někdo pokusil zabít. Nemohu s jistotou říci, že tyto dvě věci spolu souvisí, ale je mimořádné, že všechny hlavní noviny okamžitě tvrdily, že pachatelem byl vlk samotář,“ řekla Nassová.
Účelem návštěvy šéfa WHO na Slovensku prý byla snaha zabránit premiéru Ficovi v „porušení konsensu“ o pandemické smlouvě WHO a novele Mezinárodních zdravotních předpisů. Následně se premiér stal obětí pokusu o atentát.


„Podle zpráv Tedros, generální ředitel WHO, odjel na Slovensko a pokusil se mu zabránit v ‚porušení konsensu‘ ohledně dokumentů,“ řekla Nassová během hovoru.
„Takže nejdřív tam byl Tedros a pak se někdo pokusil zabít Fica. Nemohu s jistotou říci, že tyto dvě věci spolu souvisí, ale je pozoruhodné, že všechny hlavní noviny okamžitě tvrdily, že za pokusem o atentát stojí ‚osamělý vlk‘,“ pokračovala. Podle lékařky byly noviny instruovány, aby to tvrdily.
K uvedenému jen dodávám, že nepředpokládám, že by to zrovna souviselo, nicméně jsem také přesvědčena o tom, že Tedros si chtěl vydíráním zajistit, že všechny země oba dokumenty schválí.
Ve stejnou dobu, kdy byl šéf WHO na návštěvě několika evropských zemí, se totiž – jakoby „náhodou“ – rozhodla končící nizozemská vláda, že neposlechne usnesení Sněmovny, která ji vyzvala, aby dokumenty odmítla.
Nizozemská ministryně, která má být hlasování přítomna, o tom dále odmítá jakkoli diskutovat a stojí si za tím, že bude hlasovat pro oba dokumenty. Přitom záhy po hlasování vláda prohlásila, že usnesení sněmovny bude respektovat.
Náhlý obrat tak nemá jiné vysvětlení než to, že vláda byla k náhlé změně postoje dotlačena „zvenčí.“Nejčtenější za týden