Volání od lékaře ze Švýcarska: WHO musí být okamžitě rozbita a injekce mRNA musí být zastaveny (video)
RSS

Volání od lékaře ze Švýcarska: WHO musí být okamžitě rozbita a injekce mRNA musí být zastaveny (video)


Už jen dny nás dělí od schválení velmi závažných dokumentů, které by mohly mít nedozírný dopad na životy většiny lidí na této planetě. Všechny země pod kuratelou WHO budou v případě jakýchkoli vyhlášených pandemií, zdravotních událostí či klimatické krize pod diktátem této soukromé organizace.
Pro příští možné pandemie se již připravují další mRNA injekce, přičemž právě WHO by měla být nástrojem, který by mohl nařídit jejich plošnou aplikaci.
Genocida mRNA musí konečně skončit a jediný rozumný, 100% účinný a bezpečný způsob, jak zabránit další kriminální epidemii, je okamžitě rozbít WHO na tisíc kousků.
Švýcarský lékař, který od začátku odhalil covidový podvod a byl za to dokonce zatčen a zavřen v psychiatrické léčebně, nyní posílá výzvu všem občanům světa:
 
Vážení spoluobčané!
Jmenuji se Thomas Binder. Vystudoval jsem medicínu v Curychu, získal jsem doktorát z imunologie a virologie, jsem specialista v oboru vnitřního lékařství a kardiologie a mám 35 let zkušeností v diagnostice a léčbě akutních respiračních infekcí, v nemocnicích, na jednotkách intenzivní péče a ve své soukromé praxi.
Já i ostatní odborníci jsme od února 2020 objasňovali stále převládající příběh o Covidu. Je to nevědecký, nezákonný, nehumánní nesmysl, od faktu, že nemá žádný epidemiologicky relevantní asymptomatický přenos, až po nesprávnou definici infekce COVID a úmrtí na COVID, ale i pro nesprávnou indikaci a testování.
Nefarmaceutické zásahy u asymptomatických, dříve tzv. zdravých lidí, jsou neúčinné a pouze škodí. Nešlo o žádnou pandemii, ale o plandemii, využíván byl špatný test a  špatná vakcína. A nakonec, zero-COVID (nulový Covid) je intelektuální nesmysl.
Za to jsme byli cenzurováni, pomlouváni nebo jako já – zatčeni.
Já jsem byl o Velikonocích 2020 dokonce brutálně zatčen protiteroristickou jednotkou v ordinaci a přijat do psychiatrické léčebny za údajné „sebeohrožení v šílenství COVIDu.“ Dnes jsem zcela rehabilitován.
Údajná pandemie COVID byla primárně testovací pandemií RT-PCR!
Jiní, kteří měli minimum základních lékařských a imunologických znalostí, četli zásadní studie a měli zdravý rozum a páteř, vysvětlili marnost, neúčinnost a nejistotu injekcí modifikované RNA ještě před jejich trestuhodným nouzovým schválením.
Dnes víme, že jsou dokonce negativně účinné, podporují nemoci a smrt na COVID a již zabily více než 10 milionů lidí prostřednictvím vedlejších účinků, zabránily milionům oplodnění a způsobily miliony mrtvě narozených dětí, aniž by byl jediný důkaz, že zachránily jediný lidský život.
Nikdy nebyla pandemie zabijáckého viru, ale pandemie zbabělců a my lékaři jsme svědky pandemie vážných onemocnění a náhlých, neočekávaných úmrtí na infarkt, myokarditidu, disekci aorty, mrtvici a plicní embolii.
Dále je to trombóza a záněty jiných orgánů, zejména mozku a míchy, diseminovaná intravaskulární koagulace. Vidíme i zvýšený výskyt infekcí – včetně COVIDu – v důsledku imunosuprese; rakoviny, autoimunitních onemocnění, neplodnosti, potratů a mnoha dalších.
Tato modifikovaná RNA genocida je největší lékařský zločin v historii lidstva, humanitární katastrofa nebývalých rozměrů!
Farmaceutický průmysl v současné době pracuje na převedení všech vakcín na modifikovanou platformu „vakcíny“ RNA. Dělá to i přesto, že nemá schopnost  rozlišovat, co je cizí od jejího vlastního. I stopa inteligence by stačila k tomu, aby si uvědomili, že platforma modifikované vakcíny RNA je naprosto nesmyslná a životu nebezpečná.
Jejich dvě základní chyby spočívají v tom, že je to aplikováno injekčně, aniž bychom měli kontrolu nad tím, které buňky v těle produkují spike protein, v jaké dávce a jak dlouho, a že buňky, které jsou nuceny produkovat tento cizí protein a poté jsou prezentovány na jejich povrchu, jsou mylně naším imunitním systémem rozpoznány jako cizí, a proto jsou zničeny, podobně jako je tomu v případě odmítnutí cizího orgánu, který nám byl transplantován.
Předpokládané „očkování“ modifikovanou RNA nutí tělo produkovat jed v neznámé dávce a po neznámou dobu, čímž se naše části doslova mění v mimozemšťany. Proto musí být okamžitě zakázána celá platforma modifikovaných RNA vakcín!
Vaše vláda v současné době vyjednává o pandemické dohodě s WHO. Pokud to podepíše, bude WHO postavena nad ústavu vaší země a nejen vy, ale i vaše vláda a váš parlament ztratí veškerou svobodu volby:
Kdo ovládá WHO, ovládá svět! Jediný rozumný, 100% účinný a bezpečný způsob, jak zabránit další kriminální pandemii, je okamžitě rozbít WHO na tisíc kousků!
Vážení spoluobčané!
Pokud jste dostali injekci jednou nebo dokonce několikrát a možná dokonce trpíte závažnými vedlejšími účinky injekcí modifikované RNA, nezoufejte: stále více odpovědných lékařů je připraveno vám pomoci a stále více odpovědných vědců provádí výzkum i těch nejsložitějších vedlejších účinků, aby bylo možné léčit.
Myslím, že injekce modifikované RNA jsou jako kouření: téměř nikdy není pozdě přestat kouřit a žít zdravěji.
Ať už jste dostali injekci nebo ne, probuďte se, zatlačte na sebe, vstaňte a řekněte to výrobcům, vašim takzvaným „expertům,“ vaší vládě, vašim poslancům, vašim generálům a úřadům, ti všichni z pohledu lidí zcela selhali v Covidovém skandálu:
„Už toho bylo dost! Konečně rezignujte a čelte spravedlnosti!“
Udělejte to, když ne pro sebe, tak pro budoucnost, kterou stojí za to žít pro své děti a vnoučata.
 
The #modRNAgenocide must finally end, and the only reasonable, 100% effective and safe prevention of another criminal pLandemic is the immediate smashing of the @WHO into a thousand pieces Dear fellow humans! My name is Thomas Binder. I studied medicine in Zurich, obtained… https://t.co/iIDEMZoZob pic.twitter.com/xuxFTl4DU0 — Dr. Thomas Binder, MD (@Thomas_Binder) May 21, 2024

Nejčtenější za týden