Seznam.cz: Hráči jako je Radko Gudas vrhají negativní světlo na celou Českou republiku
RSS

Seznam.cz: Hráči jako je Radko Gudas vrhají negativní světlo na celou Českou republiku
FB
Tak tohle je nejvíc. Už jsem viděl, slyšel a četl hodně, ale tohle je naprostá bomba. Cituji: „Hokejový obránce Radko Gudas je mnohými fanoušky obdivován za svou tvrdou hru a hrubost vůči soupeřům. Není na tom však nic obdivuhodného. Ukazuje to jen na tristní stav české společnosti, která obdivuje násilí a toxickou maskulinitu. (…) Žijeme v 21. století a měli bychom se snažit řadit mezi civilizované národy. Pokud do národního týmu budeme zvát hráče, kteří se vyžívají v násilí a primitivismu, vysloužíme si jedině mezinárodní opovržení. Hráči jako je Radko Gudas vrhají negativní světlo na celou Českou republiku. Reprezentační trenér na příštím hokejovém mistrovství by tedy měl zvážit Gudasovo nasazení. Sám hřmotný obránce by se měl zamyslet nad tím, jestli jeho chování nepatří spíše do středověku.“
Výše uvedené napsal pro Seznam pan Petr Šoustal , který o sobě sděluje, že spadá do generace Z a snaží se vystihovat její problémy a psát o tom, co ta generace řeší, a k tomu se zajímá o sport, politiku a mezinárodní vztahy.
Hele asi takhle: Gudy, ať to Tobě a všem ostatním večer hraje jako nikdy před tím. Jestli to bude na ledě někoho bolet, tak i to vždy byl, je a bude hokej. Znám to z obou stran. A jestli u toho bude pan Šoustal trpět jakýmkoliv druhem žalu po civilizované společnosti, tak ať místo sledování hokeje doma vyšívá barevnou bavlnou do plátna květinové vzory s duhou.

The post Seznam.cz: Hráči jako je Radko Gudas vrhají negativní světlo na celou Českou republiku first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden