Chystají se nové nepokoje? Joe Biden v den výročí smrti George Floyda vyzval své příznivce, aby „jednali na jeho památku“
RSS

Chystají se nové nepokoje? Joe Biden v den výročí smrti George Floyda vyzval své příznivce, aby „jednali na jeho památku“


Případ kriminálníka a narkomana George Floyda je jeden z jasných důkazů pokřivené justice nejen v USA. Policista, který za jeho smrt prokazatelně nemohl, byl odsouzen na více než 20 let do vězení, aby se uspokojily libtardy podněcované davy.
Právě násilné protesty BLM jsou jedním z důkazů toho, kdo je zde onou nenávistnou násilnou skupinou. Jsou to titíž jedinci, kteří patří ke zkorumpovanému a zvrácenému systému, který jde podobnou cestou dekadence jakou šel kdysi Řím.
Bouřlivé nepokoje ve volebním roce by jistě přišly vhod. Podpořené Bidenem by mu možná přinesly i nějaké body. A pokud by se nestihla zkonstruovat nějaká falešná pandemie, pak by se mohlo v případě, kdy by se nepokoje příliš zvrhly, doporučit, aby většina lidí volila korespondenčně.
Vždyť v ulicích není bezpečno….
Joe Biden si v sobotu připomněl smrt George Floyda, který zemřel před čtyřmi lety při zatýkání s potenciálně smrtelným množstvím fentanylu v těle, jak uvedl soudní lékař, který jeho smrt zkoumal.
„Dnes se připojuji ke všem, kteří ho milovali, a ke všem, kterých se dotklo hnutí za občanská práva, které inspiroval, když si připomínali tragédii a nespravedlnost jeho smrti,“ řekl Joe Biden.
Připomeňme, že rasista Joe Biden měl blízko k Robertu Byrdovi z Ku-klux-klanu a na jeho pohřbu dokonce pronesl smuteční řeč . A nezapomeňte na slavný projev Joea Bidena z roku  1993 , kdy označil černochy za „predátory.“ A nyní sbírá jejich hlasy.
„Změnil svět,“ pokračoval Biden. „A teď jednejme na jeho památku.“
Mnoho lidí se v komentářích proti Bidenovi vymezilo.
Jeden uživatel X poznamenal, že policista David Dorn z Missouri byl zavražděn výtržníky BLM ve jménu George Floyda, když se snažil chránit obchod před rabováním. Nicméně ten Bidena nezajímá.
Hodně komentářů připomíná mladou dívku, kterou brutálně znásilnil a zavraždil ilegál, který vstoupil do země díky otevřeným hranicím. O ní se ovšem Biden nezmiňuje.
Další připomínají kriminální minulost Floyda a to, jak například držel zbraň u břicha těhotné ženy, když přišel loupit do jejího domu.

Další připomíná , že Floyd byl narkoman – podobně jako Hunter Biden, syn Joea Bidena.
Jiný uživatel přidal tento obrázek, který zobrazuje ilegály zavražděné Američany za dobu, co vládne Biden:

V podobném duchu byly i další další komentáře  zde .
A jak to bylo tedy s Floydem doopravdy?
25. května 2020  zemřel v policejní vazbě  černoch George Floyd. Na videozáznamu je vidět, jak policista Derek Chauvin klečí na Floydově krku více než devět minut.
To vedlo v létě  před zmanipulovanými volbami v roce 2020  k rozsáhlým nepokojům a rabování po celých Spojených státech pod heslem „Black Lives Matter“.
Připomeňme, že davy BLM způsobily škody za miliardy dolarů po celé zemi, při svých nepokojích zuřící davy zabily nebo zranily více než 700 policistů  a upoutaly pozornost národa, který ve strachu sledoval, jak demokraté zmanipulovali volby.
Demokraté podněcovali davy Black Lives Matter po celé měsíce, které ničily komunity po celé zemi. Nepokoje se pak dokonce přesunuly i do dalších zemí.
Má Joe Biden na mysli podobné nepokoje, když vyzývá své demokratické hrdlořezy, aby jednali na památku George Floyda?
Soudní lékař, který vyšetřoval smrt George Floyda, potvrdil, že Floyd měl v těle v době smrti smrtelné množství fentanylu .
Amy Sweasyová, vrchní státní zástupkyně v okrese Hennepin v Minnesotě, později tyto dokumenty objevila. Hovořila se soudním lékařem okresu Hennepin Dr. Andrewem Bakerem den po Floydově smrti.
Dr. Baker údajně řekl, že „neexistují žádné lékařské nálezy, které by ukazovaly na jakékoli poranění životně důležitých struktur krku Floyda. Nebyly zjištěny žádné lékařské známky asfyxie nebo uškrcení.“
Tento bod je kritický, protože přímo zpochybňuje mainstreamový narativ, že George Floyd byl „zavražděn“ v důsledku udušení pokleknutím  na krk.
„George Floyd podle oficiální pitvy zavražděn nebyl. Zemřel tím, co jsme si zvykli nazývat přirozenou příčinou, případně předávkováním, což by v jeho případě zahrnovalo desetiletí užívání drog a také smrtelnou koncentraci fentanylu, která byla v jeho těle v poslední den jeho života.
Takže to nebyla vražda, ale další narkotika v zemi, která jich každý rok zaznamenává více než 100 000. Soudní lékař to jasně pochopil a ve skutečnosti to vyjádřil,“ řekl Tucker Carlson v podcastu  koncem loňského roku.
Derek Chauvin, který se přiznal k federálním obviněním v souvislosti se smrtí 46letého George Floyda v roce 2020, byl však odsouzen za neúmyslnou vraždu druhého stupně, vraždu třetího stupně a zabití druhého stupně.
Byl odsouzen k 21 letům vězení. Později byl ve vězení 22krát bodnut a téměř zavražděn  bývalým informátorem FBI Johnem Turscakem .
 Nejčtenější za týden