USA: Násilníci zahájili palbu na vyděšenou rodinu za bílého dne během ozbrojeného únosu auta (video)
RSS

USA: Násilníci zahájili palbu na vyděšenou rodinu za bílého dne během ozbrojeného únosu auta (video)


V USA se už nemůžete v některých lokalitách cítit bezpečně ani za bílého dne. To nyní zjistila i rodina, která se do svého domu nastěhovala teprve nedávno. Po otřesném zážitku se chce z domu co nejrychleji vystěhovat.
Na veřejnosti se objevilo děsivé video, které ukazuje okamžik, kdy dva násilníci zahájili palbu za bílého dne na vyděšenou rodinu během únosu auta v Jacksonu ve státě Mississippi.
Jak  informoval WAPT, zločinci se vplížili na příjezdovou cestu k domu Heather Allenové na Jayne Avenue a mávali střelnými zbraněmi. Allenová a její dospělý syn byli viditelně přítomni na místě činu, zatímco malá vnoučata Allenové a její dvě další děti byly ukryty v jejím černém autě.
Video z incidentu z 24. května bylo zaznamenáno na kameru zvonku Ring a zveřejněno policií v Jacksonu ve středu .Záběry ukazují dva ozbrojené násilníky, jak se řítí k Allenové a jejímu dospělému synovi, zatímco stojí vedle svého auta na příjezdové cestě.
Jeden z mužů pak vystřelí ze své zbraně a oba se ukryjí do bezpečí za auto.
Jeden ze střelců pak vytáhl její dceru z auta a vylezl na sedadlo řidiče. Začal vyhrožovat jejímu nejstaršímu synovi tím, že mu namířil zbraň do obličeje.
Nějak se mu podařilo utéct z auta a utíkal k domu, když slyšel pokyny od své matky. Během rozhovoru pro WAPT vysvětlila, že se musela vrátit do auta, aby zachránila svá vnoučata na zadním sedadle.
Oba podezřelí pak odjeli s jejím autem. Naštěstí Allenová a její rodina už byli mimo vozidlo.
WAPT  uvádí , že policejní oddělení v Jacksonu našlo auto Allenové. Policejní náčelník Joseph Wade řekl, že pracují na tom, aby jí vozidlo vrátili co nejdříve.
Allenová v rozhovoru pro WAPT vysvětlila , že ona a její rodina žijí v oblasti Jacksonu tři měsíce, ale nyní se plánují přestěhovat kvůli děsivému útoku.
„Už tu nemůžeme zůstat,“ řekla.
Jacksonská policie oznámila, že jeden z podezřelých, mladistvý, byl ve středu vzat do vazby. Policie uvedla, že rodiče přivedli svého čtrnáctiletého syna Jamontae Latrella Kellyho do kanceláře šerifa okresu Copiah County, aby ho udali poté, co viděli otřesné video ve zprávách.
Kelly byl v souvislosti s incidentem obviněn z krádeže auta a šesti případů napadení s přitěžujícími okolnostmi. Jeho kauce byla stanovena na 1 750 000 dolarů, podle Super Talk Mississippi Media.
Druhý podezřelý zůstává na svobodě.
Nejčtenější za týden