Evropa se připravuje na válku a její válečný vlak se strojvedoucím, který se zbláznil a jede s ním do pekel, musíme zastavit!
RSS

Evropa se připravuje na válku a její válečný vlak se strojvedoucím, který se zbláznil a jede s ním do pekel, musíme zastavit!VK
Evropa se připravuje na válku a její válečný vlak se strojvedoucím, který se zbláznil a jede s ním do pekel, musíme zastavit! Viktor Orbán svolal v Budapešti obrovskou demonstraci proti válce a potvrdil koncepci Aeronetu, o čem budou eurovolby! Chtějí do války na Ukrajině odvádět mladé lidi ze Střední Evropy, chystají na Evropany povinné odvody na frontu, varoval Orbánův ministr zahraničí před šílenci v Bruselu!
Volby do Evropského parlamentu jsou za dveřmi a v Maďarsku pojal Viktor Orbán víkendovou předvolební demonstraci jako obrovský protiválečný manifest  [ 1 ] , kterého se zúčastnilo podle odhadů přes půl milionu lidí a dosud nikdy v historii volby do EU parlamentu nepřivedly na předvolební demonstraci tolik lidí. Viktor Orbán v projevu zopakoval koncepci Aeronetu.
A to konkrétně, že  tyto volby do evropského tělesa budou referendem o tom, jestli se Evropská unie zastaví a vystaví stopku další válečné eskalaci, anebo se naopak EU plně vrhne do otevřené války proti Rusku , a to nejprve na Ukrajině, ale později v celé Evropě, čemuž se nepůjde nakonec vyhnout. Přesně o tom budou tyto evropské volby. Orbán pochválil vysokou účast na demonstraci a prohlásil, že lidí přišlo tolik, že kdyby foukli na Orbánovy oponenty, tak ti by odletěli do Bruselu.
Orbán: Evropa se připravuje na válku a je třeba ten vlak na trase do pekel zastavit!Maďarský premiér ale svůj projev pojal jako varování před tím, co se právě teď děje v Bruselu. Za zavřenými dveřmi v těchto dnech jednají zástupci vlád zemí “ Malé koalice ” reprezentované malými, ale o to více agresivními státy na čele s Českou republikou a trojicí států v Pobaltí, plus Polsko a Francie, se zástupci Evropské komise a NATO o možnostech poskytnutí vojenského personálu do válečného prostoru na Ukrajině. Naše redakce disponuje nejčerstvějšími informacemi přímo z těchto jednání a je zjevné, že Viktor Orbán má stejné zdroje jako naše redakce.
V Bruselu se jedná za zavřenými dveřmi o evropské branné povinnosti a o vyslání mladých mužů ze zemí EU na frontu na Ukrajině
Jednání se týkají tzv. delegování branné povinnost z národních států na Evropskou unii, kdy vojenské odvody by už nenařizovaly národní generální štáby, ale bruselští úředníci. Je to příprava na potenciální vstup EU do války proti Rusku na Ukrajině v letech 2025 až 2026 nejdříve, uvedl pro naši redakci náš bruselský zdroj. V dokumentu se uvádí, že…  Ukrajina stojí v květnu 2024 pouhých 6 měsíců od porážky ve válce.  Jedná se o prognózu Pentagonu. Největším problémem NATO není vyzbrojování Ukrajiny, protože problémem je nedostatek ukrajinských vojáků, odpovídajícího vojenského výcviku a motivace k boji, uvádí se v dokumentu.
Orbánova předvolební demonstrace proti válce A co je uvedeno dále, to je to nejhorší –  podle Pentagonu již nemá Ukrajina mobilizační potenciál schopný vítězství ve válce!  Jinými slovy, na Ukrajině již padli všichni ti, kteří chtěli bojovat a měli motivaci. A ti, kteří jsou k dispozici, to jsou Ukrajinci, kteří nechtějí bojovat, nemají motivaci a nemají ani zkušenosti.
Znamená to, že  pokud kolektivní Západ nechce, aby Ukrajina za 6 měsíců kapitulovala, bude muset EU anebo NATO, případně obě organizace, velmi krátce po skončení evropských voleb začít posílat vojáky evropských zemí na Ukrajinu , a je úplně jedno, na základě jakého mandátu nebo jakého příběhu, který se mediálně pustí mezi evropské obyvatelstvo na zdůvodnění takového kroku.
Orbán zřejmě četl stejný dokument jako my, v Bruselu se asi dočista pomátli
Dokument nastiňuje otázky…  Evropského branného zákona, jak zajistit dostatečně velkou armádu o velikosti 1,5 až 2,8 M pro zvrat ve válce na Ukrajině.  V dokumentu není uvedeno, co ta čísla znamenají, ale to písmeno “M” je určitě milion a ta čísla předtím vyjadřují potenciální velikost mobilizované evropské armády získané po zavedení Evropského branného zákona a po zahájení odvodů. Je naprosto alarmující, že Brusel nechce dopustit mírové urovnání války na Ukrajině, protože tím by Rusko získalo na síle v oblasti tzv. geopolitiky a jednalo by se o porážku systému  Pax Americana  a tzv. kolektivního Západu.
Orbánova demonstrace v Budapešti Celý svět by se přestal bát americké armády, přestal by se bát NATO, došlo by k posílení sebevědomí Číny, Íránu, Severní Koreje a zemí, které dosud americké moci  Pax Americana  podléhali, ale ne z přátelství, nýbrž ze strachu.  A důkazem je i to, že Thajsko koncem týdne oznámilo [ 2 ], že podává přihlášku do skupiny BRICS. Panečku, to výsledek války na Ukrajině.  Bez té války by se BRICS nikdy takto rozrůstat nezačal. Země světa cítí, že americká kobyla chcípá, její moc polevuje, a proto je nejlepší čas se trhnout a naskočit z amerického vagónu do toho čínsko-ruského, který ale jede v protisměru na vedlejší kolejí.
Ministr zahraničí Maďarska varoval před odvody mladých Maďarů na frontu na Ukrajině
O tom, že se v Bruselu za zavřenými dveřmi jedná o vyslání mladých branců ze zemí Střední Evropy na Ukrajinu, mluvil před několika dny i Orbánův ministr zahraničí Péter Szijjártó a podle našeho názoru reagoval na obsah schůzky v Bruselu, o které jsme byli počátkem týdne informováni. Právě na této schůzce zaznělo, že Ukrajině by měly vojensky pomoci hlavně okolní země sousedící s Ukrajinou, přičemž jejich vojáci by mohli přeshraničně operovat na Ukrajině jako první.
Orbánova demonstrace v Budapešti To by se týkalo samozřejmě Maďarska, ale i Slovenska, Polska a Rumunska a pokud by branná povinnost byla převedena na Brusel, tak ten by selektivně mobilizoval jako první právě občany zemí NATO sousedících s Ukrajinou. Chápete doufám, proč chtěli zastřelit Roberta Fica! Tady se, dámy a pánové, podle našeho názoru, již nehraje jen o nějaké vyzbrojování nebo nevyzbrojování Ukrajiny.  Tady jde už o plán, jak převést právo branné povinnosti na bestie v Bruselu, které by potom v odvodech nahnaly na Ukrajinu mladé lidi ze slovanských zemí, z Pobaltí plus Maďary , protože to by se Bruselu hodilo na destabilizaci Maďarska.
Podle maďarského ministra zahraničí chystá EU celoevropskou brannou povinnost!Orbán přitom v projevu uvedl zajímavý výrok, že je potřeba ve volbách do EU parlamentu ten vlak na trase do pekel zastavit, aby z něj mohli vystoupit ti, kteří s ním jet nechtějí. Tenhle výrok je brutálně dvojznačný, protože vystupování z vlaku EU by mohlo naznačovat i Orbánovu nukleární pojistku , kterou je referendum o  Huexitu , kterým Orbán občas vyhrožuje, když prý bude tzv. nejhůř. Maďaři nejsou pro vystoupení z EU, ale to by se zásadně a dramaticky změnilo po zavedení evropské branné povinnosti. Hrozba zatažení mladých Maďarů na frontu by dramaticky přiklonila na stranu  Huexitu  miliony Maďarů, o tom není pochyb.
Kolektivní západ stojí za USA ne z lásky, ale kvůli statusu rukojmí svých centrálních bank, které nakoupily americké státní dluhopisy
Na Ukrajině se hraje o pád americké moci Pax Americana po II. sv. válce. Ztráta pozice na Ukrajině nebude sama o sobě znamenat pro USA nic, ale důsledky ve světě té porážky v konceptuální rovině budou pro USA zničující a zlikvidují i tzv. Západní svět, protože Eurozóna a západní země jsou opřeny o americké a na ropu a petrodolar navázané státní dluhopisy Bílého domu.
Celá ECB nakoupila tolik amerických dluhopisů při vzniku Eurozóny jako podkladové a podpěrné aktivum pro euro , že v případě kolapsu petrodolaru a po kolapsu americké moci Pax Americana nad zeměmi OPEC dojde ke zhroucení Eurozóny, která je celá podložena americkými státními dluhopisy. A těmi jsou podloženy nejen národní měny a státní pokladny, ale i důchodové fondy zemí západu.
Výraz Viktora Orbána na Petra Fialu nepotřebuje komentář Euro je totiž existenčně závislé na stabilitě amerického dolaru, protože v dolarech jsou denominovány všechny americké dluhopisy, které jsou podkladovými aktivy Eura podobně, jako dříve se měny podkládaly zlatem. Dnes se podkládají státními dluhopisy USA. Doufám, že už chápete, proč za USA stojí 50 zemí tzv. kolektivního Západu.
Není to z lásky k USA – je to kvůli tomu, že tyto země mají v amerických dluhopisových aktivech utopeny a jako rukojmí drženy své centrální banky , které těmi dluhopisy podkládají buď Euro, anebo své národní měny. To je to tajemství “jednoty” kolektivního západu. Je to strach z likvidace nakoupených amerických státních aktiv. A to je ta skutečná realita, proč mají  zapadčiky  strach z porážky USA na Ukrajině. Proto se rozhodli zabránit porážce Ukrajiny všemi prostředky, a to i zatažením svých zemí a svých vojáků do války proti Rusku na Ukrajině. Proto volby do EU parlamentu rozhodnou o osudu Evropy.
-VK-

The post Evropa se připravuje na válku a její válečný vlak se strojvedoucím, který se zbláznil a jede s ním do pekel, musíme zastavit! first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden