Včerejší slyšení Fauciho: Marjorie Taylor Greene vyzývá, aby byl Fauci souzen za masovou vraždu a zločiny proti lidskosti (video)
RSS

Včerejší slyšení Fauciho: Marjorie Taylor Greene vyzývá, aby byl Fauci souzen za masovou vraždu a zločiny proti lidskosti (video)


Včera probíhalo několikahodinové slyšení Fauciho, který je mimo jiné obviněn i ze závažného trestného činu, kterým je v USA lhaní před Kongresem. Již dříve v průběhu výslechů přiznal, že všechna nařízení, která pak přebírali i lokajové z různých zemí světa, byla „vycucána z prstu“ a sloužila výhradně k ovládání mas.
Nicméně při včerejším výslechu si Fauci neodpustil kopnutí do neočkovaných, když tvrdil, že mají na svědomí 200 – 300 000 mrtvých (měl na mysli jen v USA). Poté však nebyl schopen dodat žádný zdroj, ze kterého by vycházelo jeho další nesmyslné prohlášení.
Při slyšení si nakonec vůbec nebrala servítky republikánka Marjorie Taylor Green, která odmítala nazývat Fauciho doktorem a nijak se netajila tím, že ho na základě jasných důkazů považuje za těžkého zločince.
Zde jen zdůrazňuji, že ona sama se na to dívá z pohledu USA, nicméně podle všeho měl mít Fauci velký vliv i na politické loutky zejména v Evropě. Jeho zločiny tak měly možná ještě mnohem větší dopad než jaký byl v rámci vyšetřování, které se zabývalo čistě jeho činností v rámci USA, uznán.
Užší podvýbor pro pandemii koronaviru předvolal Dr. Tonyho Fauciho, aby v pondělí 3. června 2024 svědčil o svých mnoha lžích a vražedných politikách, které vedly k milionům úmrtí, tisícům bankrotů, zneužívaným a zanedbávaným dětem a nebezpečným vakcínám, které den za dnem zabíjejí Američany.
Během slyšení poslankyně státu Georgia Marjorie Taylor Greeneová rozcupovala Fauciho kvůli jeho zlovolným lžím a požadovala, aby skončil ve vězení.
Útoky na Fauciho byly z její strany (oprávněně) tak ostré, že  demokraté a předseda Brad Wenstrup (R-KY) vybuchli kvůli tomu, že byla příliš hrubá a neoslovila Fauciho jako lékaře.
Greeneová nejprve roztrhala Fauciho na kusy za to, že ve jménu vědy podepisoval ďábelské experimenty, při nichž umučil nevinné psy k smrti.

GREENE: Jako ředitel NIH jste podepsal tyto takzvané vědecké experimenty. A jako milovník psů vám chci říct, že je to nechutné a zlé!
A tyto experimenty, které se staly bíglům, byly placeny americkými daňovými poplatníky. A chci, abyste věděli, že Američané neplatí daně za to, že jsou zvířata takto mučena. Takže tento typ „vědy,“ který zastupujete, pane Fauci, je odporný a musí skončit!

Pokračovala v trhání Fauciho na kusy kvůli jeho zlovolným lžím, tentokrát o tom, že NIH zabíjí Big Pharma a mluvila o jeho pokrytectví ohledně nařízení. Dokonce ukázala jeho fotografii, na které během pandemie nenosil roušku, a požadovala, aby šel do vězení.

GREENE: Také jste lidem řekl, že musí mít „odstup“ šest stop (téměř 2 m), že musí nosit roušky. Pojďme si také promluvit o „vědě,“ kterou rádi reprezentujete.
(dále citovala titulek New York Post) „Vědci NIH vydělali 710 milionů dolarů na licenčních poplatcích od výrobců léků“ (přestala číst). Skutečnost, která byla skryta.
„Je správné, aby vědci a lékaři, kteří jsou placeni americkým lidem, vládními daňovými poplatníky, dostávali patenty tam, kde jsou placeni miliony a stovkami milionů dolarů na licenčních poplatcích?
Zvláště když NIH a tyto vládní agentury doporučují lékařské návrhy a rady a vymýšlejí směrnice, jako jsou rozestupy a roušky u  dětí.


Myslíte si, že je to vhodné? Zaslouží si Američané, aby s nimi bylo takto zacházeno? Pane Fauci? Protože vy nejste doktor, vy jste pan Fauci.
Ne, nepotřebuji vaši odpověď. Chci o tom mluvit přímo tady (ukazuje nechvalně známou fotku, na které Fauci mluví s přáteli na zápase Washington Nationals bez nasazené roušky).
RASKIN: Pane předsedo, námitka, pane předsedo, námitka. Smíme podle pravidel slušnosti popírat, že lékař není lékařem jen proto, že nechceme, aby jím byl?
GREENE: Ano. Protože ten člověk si nezaslouží mít licenci. Ve skutečnosti by měla být zrušena a on patří do vězení!

Tento okamžik uvrhl slyšení do naprostého chaosu. Demokraté se nadále rozplývali nad „nedostatkem slušnosti“ Greenové, než se Westrup postavil na jejich stranu a nakonec donutil Greenovou ustoupit.


Nejmenovaný demokrat: To je to, čím jsme se stali? Je to to, do čeho jsme se dostali? Žádné dekorum.

To je naprosto nepřijatelné, abychom mohli doktoru Faucimu, který je zde, váženému členovi lékařské komunity, upírat jeho titul,“ pokračoval. „A to je vlastně osobní útok na jeho charakter.“
WESTRUP: A já jsem jí nařídil, aby ho oslovovala jako doktora.
GREENE: Nemluvím o něm jako o lékaři.
JINÝ DEMOKRAT: Měli bychom si její slova zapamatovat.
GREENE: Pane předsedo, ráda bych učinila procesní námitku. Protože nás obvinili, že uctíváme prezidenta Trumpa. Neuctíváme prezidenta Trumpa.
WESTRUP: Pravidlo o zapisování slov se nevztahuje na svědka. Znovu opakuji, že neschvaluji tato slova.
Předsedající žádá členy, aby projevili všem ostatním poslancům respekt, na který mají právo, a zdrželi se rétoriky, která by mohla být vykládána jako útok na motivy nebo charakter jiného člena nebo svědka.
GREENE: Patříte do vězení, doktore Fauci.


Greenová na slyšení s Faucim:

 

Po slyšení MTG řekla Greeneová o demokratech a jejich naprostém nedostatku upřímnosti toto:
Republikánka Marjorie Taylor Greene: Všechno, co jsem řekla, je pravda. Tak to cítí Američané. To je to, co víme, že je fakt. Všechny důkazy se ukázaly jako pravdivé.
Máme tam Jamieho Raskina, který nás obviňuje z uctívání Trumpa, uctívání jako usvědčeného zločince…
No, ano, stejně jako George Floyd. I vy všichni – média – uctíváte George Floyda. Demokraté uctívají George Floyda. Kvůli Georgi Floydovi vyhořely v celé zemi nepokoje a Raskin tam říká: „Uctíváme ho?“
Promiňte, dovolte mi, abych vás opravila, a to je opravdu důležité. Neuctívám Trumpa. Uctívám Boha. Bůh a Ježíš je můj spasitel. Neuctívám prezidenta Trumpa.
Jsem opravdu znechucená a unavená z těch zas*aných připomínek od demokratů, se kterými se musím neustále vypořádávat. Takže to je to, čím jsme si tam právě prošli.
A pak tam sedí a mohou útočit na mou osobu celý den. Co je to zač? Ten, kdo mluvil naposledy, mě nazýval bláznem. Ale přesto nemůžeme říct: Ach, oni útočí na mou osobu.
Chcete vědět proč? Demokraté nemají nic. Jsou zodpovědní za lockdowny, nucené očkování, děti, které byly nuceny zůstat doma, lidi, kteří páchají sebevraždy, a za všechny hrůzy, které tato země zažila během COVIDu.

Fauci patří do vězení. Měl by být souzen za masovou vraždu a měl by být souzen za zločiny proti lidskosti. Tak se cítím po tom slyšení. Tak to cítí Američané. Omlouvám se.
To monstrum Fauci musí čelit spravedlnosti…
 Nejčtenější za týden