Ubohost jménem Danuše a CNN Prima news
RSS

Ubohost jménem Danuše a CNN Prima news


JANA MARKOVÁ
Jenom pár slov… Debata evidentně zarezonovala, je o parník nejvíc hledaná věc na internetu. U nás samozřejmě. Je to ukázka toho, jak jsou média poplatná sociálním sítím a „poptávce po krvi“. Tak hlavně, že po atentátu na Roberta Fica chtějí všichni uklidňovat společnost. Samozřejmě nechtějí, je jim to úplně ukradené. Média chtějí sledovanost, a tak přistoupila pár dní před volbami na nepochopitelnou věc, a to souboj v ringu dvou, nikoliv předních kandidátů. Je to nespravedlivé, je to diskriminační, je to ale jedno.
Moderátorka byla úděsná, a kromě v tomto nedosažitelné Bastlové, to bylo jedno z nejhorších vystoupení, které jsem viděla. I její. Pokud měl v nezaujatosti ještě někdo o Primě nějaké ideály, musel je okamžitě ztratit. Nerudová odbíhala od tématu, neodpovídala na položenou otázku, používala argumentační fauly, nebyla schopná držet jinou linku než tu, co měla na taháku. Wolfová jí v tom pomáhala, x krát ji mohla usmažit, jako to dělala Turkovi, ale místo toho jí vždycky hodila záchranné lano nebo téma přelila jinam. Zřejmě podle pokynů z režie, na které se i odvolávala, když zoufale štkala, že je díky hlasité diskuzi neslyší. Velké zklamání, ona se ani nesnažila vypadat fér.
Témata byla dopředu zvolena pro po krvi dychtící diváky . Na obrazovkách se řešilo jako v mateřské školce, co kdy u nich o tom druhém ošklivého řekl, a bylo to doplněno hezkými obrázky. Skutečně důležitá témata byla až v posledních bloku, a světe div se, nedostalo se na ně. Jsem přesvědčená, že to byl úmysl, protože v režii nesedí idioti. Přesně věděli co se stane a přesně tak celou debatu řídili. Koho by zajímal postoj diskutujících k právu veta, když se může řešit Turkova váza na krbu. Laciné, okaté, bulvární, úroveň Výměny manželek.
Filip Turek byl až překvapivě mírný a myslím, že to byla škoda. Čelil osobním útokům, čelil věcem starým x let a čelil podle svých slov „kvalitně blbé“ Danuši. Ten výraz mne svou dokonalostí rozesmál, možná měl pan Turek použít slovo hloupá, to uznávám, ale jinak nemyslím, že okolo toho musel kroužit tak, jak kroužil. Za mne je naprostý faul vytahovat věci roky staré, kdy kdo napsal v pětadvaceti na socky. Evidentně se u Rakušana báli a slídili, kde mohli. Muselo zabrat spoustu času, peněz, energie, a jestli vyšťourali jen toto, jsou trapní. To, že Filip Turek neustále opakoval, že to bylo vytržené z kontextu bylo proto, že opravdu bylo. Všechno. Vytrhnout pokaždé půlku věty z celého rozhovoru a o 180 stupňů změnit jeho vyznění není umění, ale prasárna. Ustál to s grácií, normální člověk už by po ní (nich) hodil výfukem. Podotýkám, že je to nadsázka, nerada bych, aby to bylo v Rakušanových složkách špatně vedeno. Bohužel na jeho názory a na to, co bude v Unii Filip dělat moc nedošlo, protože Wolfová neřešila je, ale to, jestli nemá doma náhodou divnou sbírku historických předmětů.
Danuše Nerudová. Kdybych o ní nevěděla vůbec nic, kdybych ani o těch to volbách nevěděla vůbec nic a netušila kdo sedí naproti ní, řekla bych si: To je ale zlá, hysterická a neuvěřitelně hloupá sociopatka. Opravdu nerozumím tomu, jak mohla ty akademické tituly získat. Čemu ale rozumím je moc a vliv jejího manžela a peníze jeho přátel. Tohle namyšlené křečovité stvoření, které má na hlavě máslo všude kam šláplo, má neuvěřitelnou drzost. Sama měla v kanclu koně za půl milionu z peněz nás všech (od kámoše samozřejmě), na univerzitě kterou vedla průšvihů, že by za to měl být padák a nikoliv zlatý, psala do predátorských časopisů, aby měla články a tedy peníze atd. atd. Odkazuje se mladé, ale když má odpovědět proč by volili Turka opovržlivě frkne, že asi kvůli tomu, že jsou úplní kreténi a líbí se jim auta. To je úcta k nim? Aha. Celé je to hrané, jen čím dál víc se ukazuje její skutečná tvář. A to přes pomoc moderátorky, která jí pomohla vymlčet jak falešné tituly, mrtvé v kauze Dozimetr, milionové zařízení kanceláře, falešné odborné publikování, tak vlastně jakoukoliv jinou věc, než zvracení na Turka. A definitivně se odhalila ke konci, kdy se až hystericky neutichajícím smíchem řehtala smrti maminky Filipa Turka. Protože po ní zřejmě z piety převzal publikaci její knihy. Byť lehce kontroverzní. Zase o něm lhala a manipulovala. A klesla na úroveň Pavla Novotného. Zatímco jeho chce prý ODS vykopnout, jí Dozimetr STAN do svých řad včera přijal. Inu své k svému.
V jejím porovnání by Jourová mohla být v EP ještě celkem sympatická ženská. Aneb vždycky může být hůř. Pamatujte na to.
 

FB

The post Ubohost jménem Danuše a CNN Prima news first appeared on .


Nejčtenější za týden