Studie: Úmrtnost na Covid-19 mezi očkovanými lidmi se zdvojnásobila ve srovnání s těmi, kteří očkováni nebyli
RSS

Studie: Úmrtnost na Covid-19 mezi očkovanými lidmi se zdvojnásobila ve srovnání s těmi, kteří očkováni nebyli


Kolik studií již prokázalo škodlivost genových injekcí? A přesto se nadále prosazují již snad sedmé posilovače. I když už o ně téměř nikdo nemá zájem, je alarmující, že tyto injekce zakázali jen v několika málo zemích.
Velká recenzovaná studie zjistila, že počet úmrtí na COVID-19 prudce vzrostl mezi těmi, kteří dostávali injekce mRNA pro údajnou ochranu proti viru.
Tým špičkových vědců z Ohio State University zjistil, že úmrtnost mezi očkovanými se zdvojnásobila ve srovnání s neočkovanými.
Podle  studie   zveřejněné v prestižním časopise Frontiers měli pacienti hospitalizovaní s COVID-19 dvojnásobné riziko úmrtí, pokud dostali injekci mRNA.
Tým se skládá z předních vědců, imunologů a onkologů:

Bindu Adhikari
Joseph S. Bednash
Jeffrey C. Horowitz
Mark P. Rubinstein
Anastasia N. Vlasova

V části „Výsledky“ studie vědci píší:
„U pacientů s COVID-19 byla úmrtnost významně vyšší u očkovaných než u neočkovaných (p=0,002).“
„Charlsonův index komorbidity (CCI) byl také významně vyšší u očkovaných pacientů než u pacientů s nevakcinovaných proti COVID-19.
„Riziko úmrtnosti však zůstalo významně vyšší (p=0,02), když jsme porovnávali očkované COVID-19 s neočkovanými pacienty s podobným skóre CCI, což naznačuje, že riziko úmrtnosti mohou zvýšit další faktory.“
Studie byla založena na datech od pacientů s Covidem hospitalizovaných mezi květnem 2020 a listopadem 2022.
„Zajímavé je, že úmrtnost v této kohortě byla 70 % u očkovaných pacientů oproti 37 % u neočkované skupiny a celková míra přežití byla přibližně dvakrát vyšší u neočkovaných pacientů,“ napsali vědci ve studii.
Čím více injekcí Covid mRNA pacienti dostali, tím větší byla pravděpodobnost, že zemřou.
V části „Diskuse“ studie vědci poznamenávají:
„Piotr Rzymski a spol. uvádí (9), že úmrtnost v podskupině hospitalizovaných pacientů, kteří byli očkováni (1 % všech hospitalizovaných pacientů), se zvýšila s dalšími dávkami vakcíny a delší dobou po očkování.
Studie navíc zjistila, že nemocnice běžně hlásily úmrtí očkovaných lidí jako úmrtí neočkovaných.
Tento objev poskytuje další důkazy k předchozím zprávám o rozsáhlých snahách oklamat veřejnost ohledně úmrtnosti na Covid.
Jak minulý měsíc informoval Slay News, samostatná nová studie z Londýna v Anglii odhalila důkazy z oficiálních vládních údajů, které ukazují, že úmrtí lidí očkovaných proti Covidu byla zaznamenána jako úmrtí neočkovaných.
Zdá se, že jde o pokus vylíčit injekce mRNA proti Covidu jako „bezpečné“ a současně podněcovat strach mezi neočkovanými tím, že se ukazuje falešný shluk úmrtí mezi údajně neočkovanými.
Alarmující objev byl učiněn v databázi britského vládního úřadu pro národní statistiku (ONS) o úmrtnosti v roce 2021.
Zpočátku oficiální údaje naznačovaly prudký nárůst úmrtí mezi lidmi, kteří nedostali injekce mRNA.
Zdá se, že tato čísla měla za cíl podpořit tvrzení, že lidé s větší pravděpodobností zemřou, pokud si nenechají aplikovat „bezpečné a účinné“ vakcíny.
Vědci však zjistili, že stav očkování zemřelých se změnil. Studie údajů britské vlády zjistila, že status očkování byl systematicky nesprávně klasifikován.
Tyto důkazy přicházejí v době, kdy se množí obvinění, že lékaři a nemocnice byly pod značným tlakem, aby navýšily údaje o „úmrtí na covid.“
Několik informátorů učinilo v rámci oficiálního vyšetřování výbušná prohlášení, která odhalila, že nemocnice během pandemie usmrcovaly pacienty a jejich smrt připisovaly Covidu.
Pacientům byla údajně podána smrtelná kombinace léků předtím, než byla jejich smrt zaznamenána jako úmrtí na „COVID-19,“ zjevně ve snaze zvýšit počet úmrtí způsobených virem.
Průlomové svědecké výpovědi byly učiněny během probíhajícího vyšetřování COVID-19 ve Skotsku. Svědci mimo jiné uvedli, že starším pacientům byly zbytečně podávány léky na ukončení života.
Problém se však netýká pouze Skotska.
V únoru byla zveřejněna usvědčující zpráva, která šokovala svět poté, co vyšetřování vysokého počtu „úmrtí na covid“ během pandemie odhalilo důkazy, že desítky tisíc starších lidí byly ve skutečnosti zavražděny, aby se zvýšila úmrtnost.
Oficiální údaje britské vlády sestavené pro tuto zprávu ukazují, že lidé v celé Anglii byli také usmrceni smrtící injekcí midazolamu.
Příčina smrti byla uvedena jako „Covid“, což mělo naznačit, že virus zabil mnohem více starších lidí, než jaká byla skuiečnost.
Rozsáhlé a pokračující snahy o zabíjení pacientů a zvýšení počtu úmrtí na Covid ve Spojeném království naznačují možnou systematickou politiku na podporu injekce mRNA v celosvětovém měřítku.Nejčtenější za týden