A zase Boeing: Pasažéři plakali a křičeli, když bylo letadlo Boeing nuceno nouzově přistát po selhání pneumatiky (video)
RSS

A zase Boeing: Pasažéři plakali a křičeli, když bylo letadlo Boeing nuceno nouzově přistát po selhání pneumatiky (video)


I přes bezprecedentní počet nehod Boeingů, které byly způsobeny úmyslným šlendriánem, se stále najdou jedinci, kteří neváhají do letadel této společnosti nasednout a rozjet tak ruskou ruletu.
Mezitím probíhá soud s vedením boeingu, pro který byly mnohem důležitější body ESG než bezpečnost. Dva důležití svědci pak zemřeli za záhadných okolností a mezitím se objevuje jedna zpráva za druhou, které ukazují, jak „bezpečná“ jsou tato letadla.
Let společnosti Southwest byl v pondělí nucen nouzově přistát poté, co mu praskla pneumatika.
Pasažéři křičeli a plakali, když Boeing 737-700 v pondělí nouzově přistál na mezinárodním letišti v Denveru.
Letecká společnost zaslala televizi FOX31 prohlášení, ve kterém uvedla, že let Southwest 225 se musel vrátit do Denveru poté, co pilot v pondělí vyhlásil stav nouze.
Podle FlightAware se jednalo o Boeing 737-700, který mířil na letiště Phoenix Sky Harbor International.

FlightAware ukazuje, že letadlo vzlétlo z DIA v pondělí v 18:31, nicméně krátce poté společnost Southwest uvedla, že jedna z pneumatik selhala. Letadlo přistálo zpět na letišti DIA v 19:12.
Společnost Southwest uvedla, že letadlo přistálo bez incidentu a pojíždělo mimo ranvej.

„Když nám letušky řekly, že budeme muset nouzově přistát, začali jsme trochu panikařit. Lidé určitě plakali a křičeli a snažili se jeden druhého utěšit,“ řekla pro 9News pasažérka Julianna Donadiová.
„Věděli jsme, že nám praskla pneumatika, ale nevěděli jsme, jak je to s podvozkem,“ řekla. „Začali nás připravovat na pozici pro náraz, takže jsme měli hlavu mezi koleny, a informovali linku nouzového východu, jak otevřít dveře a případně ovládat skluzavky.“
 
Nejčtenější za týden