Bezprecedentní nárůst úmrtnosti na Kypru během očkovacích kampaní
RSS

Bezprecedentní nárůst úmrtnosti na Kypru během očkovacích kampaní


Kypr je další zemí, kde se jasně potvrzuje korelace mezi očkovací kampaní a náhlým nárůstem nadměrné úmrtnosti. Právě díky těmto již potvrzeným datům se stále jasněji ukazuje, jaké byly skutečné účinky genových injekcí.
Výzkumníci z Velké Británie a Kypru se zaměřili na nadměrnou úmrtnost na Kypru během „doby covidové.“ Studie byla publikována na začátku tohoto roku v časopise Journal of Community Medicine & Public Health .
Výzkumníci svá zjištění opírají o údaje ministerstva zdravotnictví z let 2016 až 2022 a údaje evropské zdravotní služby ECDC o očkování proti Covidu a úmrtích.
Zjištění vědců jsou alarmující,  píše investigativní novinářka Sonia Elijahová . Úmrtnost na Kypru prudce vzrostla zejména v letech 2021 a 2022, i když nepočítáte úmrtí na Covid.

Ve třetím a čtvrtém čtvrtletí roku 2021 došlo k obrovskému nárůstu celkové úmrtnosti o 34,1 a 11,8 procenta. V prvním čtvrtletí roku 2022 se počet úmrtí oproti průměru zvýšil o neuvěřitelných 30,7 procenta.
Vědci poznamenávají, že nárůst úmrtí v letech 2021 a 2022 se shoduje s očkovacími kampaněmi proti Covidu.
Během tohoto období byla na Kypru zavedena drakonická opatření, včetně omezení volného pohybu osob a zákazu vycházení. Obyvatelé museli žádat o povolení opustit své domovy, například za účelem nákupu potravin, prostřednictvím textových zpráv.


Ve vnitřních i venkovních prostorách museli všichni starší 6 let nosit roušku. V červenci 2021 byl představen SafePass, digitální certifikát, který lidé potřebovali například pro vstup do restaurací, hospod, nákupních center a dokonce i supermarketů.
Říkalo se mu také SlavePass (pozn.: pas otroka).
Tisíce lidí demonstrovaly před prezidentským palácem a zaútočily na televizní stanici. Prezident Nikos Anastasiadis označil protesty za „ránu demokracii.“
Do prosince 2022 dostalo alespoň dvě dávky experimentální genové terapie 72,1 procenta populace.

Nejčtenější za týden