Během předvolební kampaně jsem potkal liberálně demokratického joudu
RSS

Během předvolební kampaně jsem potkal liberálně demokratického jouduPETR ZDOBINSKÝ
Kampaň do eurovoleb je u nás tak nějak lidsky neviditelná. Billboardy s prázdnými hesly, prázdné fráze. Komunisti jako Svěrák a Telička kážou o morálce. Osobní kontakt s voliči úplně zmizel. Za celou kampaň jsem viděl jen paní Konečnou s kolegou Dostálem v Chomutově. A ještě Rajchl dlouhodobě objíždí zemi.

Až dnes, konečně jsem se dočkal, stánek v metru v Dejvicích. Hurá !! Byl to pětidemoliční stánek, konkrétně z protidemokratické koalice Spolu. Postával tam nějaký obtloustlý mladík. Zeptal jsem se ho, zda by mi mohl říct jediný konkrétní důvod, proč volit jejich politický subjekt ?
Sdělil mi, že proto, že oni jsou „proevropští“. Na to jsem mu odvětil, že slovo proevropský nic neznamená a je to slovo bez významu. Podle mne, totiž začíná Evropa v Portugalsku a končí na hřebeni pohoří Ural. Mladík kontroval, že oni nechtějí, aby to u nás bylo jako na Slovensku. Tak jsem mu řekl, že na Slovensko často jezdím za pracovními záležitostmi a rozhodně si nemyslím, že je nyní na Slovensku něco špatně. Koneckonců Slováci na rozdíl od nás, mohou mít celostátní referenda, politických vězňů mají méně než my a Fico čistí justici od těch, kdo provozovali politické soudní procesy. Slovensko je prokazatelně více demokratický stát než ten náš.
Poté mně mladík sdělil, že jeho chlebodárce a kandidát z KDU je údajně spjatý ze zemědělstvím. Na to jsem mu tedy sdělil, že to, jak se k českým sedlákům chová Fiala a Jurečka, je opravdu odporné a pětidemolice zemědělství škodí. Mladík, již argumenty neměl.
Tak jsem mladíkovi vysvětlil, proč pětidemolici rozhodně volit nebudu. Zaprvé kvůli zavedení cenzury v únoru 2022. Za druhé proto, že podporují Green deal. Za třetí proto, že podporují zrůdné migrační pakty. Za čtvrté proto, že prosadili zákaz spalovacích motorů. Můj seznam by mohl být ovšem nekonečný…
Na jeden z mých argumentů se mladík chytil a sdělil mi, že jejich kůň Vondra údajně zákaz spalovacích motorů změkčil. Tak jsem mu řekl, zda ví, kdo je Vondra ? Zda mu nevadí, že tenhle Vondra pomlouval v televizi sedláky s nějakým falzem dopisu v ruštině, které ovšem nemohl získat ani legálně. Tak o téhle Vondrově špíně mladík nic nevěděl nebo nechtěl vědět. Dále jsem se ho zeptal, jestli mu nevadí, jak je Vondra hloupý, když vystudoval za socialismu a neumí rusky. Také bez odpovědi, či argumentu.
Prostě s libtardy je ztráta času mluvit. V diskusi nemají argumenty a mají očividně vymyté mozky. Být proevropský, to je jejich kolovrátkové heslo, na víc tito jedinci bohužel nemají.
Přijdu domů a ve schránce plakátek od jiného joudy z ODS. Pro změnu, že on bude bojovat proti migraci. No jistě, to jsme viděli na Fialovi a Rakušanovi, jeho koaličních soukmenovcích, co dojednali v Bruselu. Zrovna dnes na Krimi Plzeň psali o jednom obohacujícím člověku z Plzně, jak v centru Plzně někoho honil, až ho dohnal a oloupil. A čitou náhodou to byl migrant a další čirou náhodou z Ukrajiny. Spolu a pětidemolice, to opravdu nemá žádné dno.

The post Během předvolební kampaně jsem potkal liberálně demokratického joudu first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden