Bývalý ředitel CDC: Farmaceutický průmysl chtěl, aby všichni byli očkováni
RSS

Bývalý ředitel CDC: Farmaceutický průmysl chtěl, aby všichni byli očkováni


USA – Bývalý ředitel CDC tvrdí , že existoval „obrovský vliv farmaceutického průmyslu“ , aby byli všichni očkováni. (Foto: X / C-SPAN)


Bývalý ředitel CDC: Je nejvyšší čas přiznat „významné vedlejší účinky“ vakcín COVID-19

Dr. Robert Redfield chtěl upřednostnit očkování starších lidí, ale „to se nestalo“.Znepokojivé je také to, že když nastoupila Bidenova administrativa, CDC „přestalo sledovat nakažené lidi, kteří byli předtím očkováni“.
BOMBSHELL: Ex-CDC Director says there was a “huge influence by the pharmaceutical industry” to get everyone vaccinated. Dr. Robert Redfield wanted to prioritize shots for the elderly, but “that’s not what happened.” What’s also disturbing is… pic.twitter.com/QqLtgYzfBU — The Vigilant Fox (@VigilantFox) June 6, 2024
Chris Cuomo se doktora Redfielda zeptal: „Proč to přestali sledovat [průlomové případy]?“.Dr. Redfield odpověděl: „Myslím, že bylo rozhodnuto nedělat nic, co by dávalo najevo, že vakcína nefungovala.“Dr. Redfield také řekl. že povinné očkování bylo „strašné rozhodnutí“.Říká, že nařízení o očkování bylo „emocionální“ a nebylo založeno na vědeckých poznatcích – a že neexistoval žádný důvod, proč nařizovat očkování zdravým, mladým lidem.
Dr. Redfield also told @ChrisCuomo that vaccine mandates were a “terrible decision.” He says vaccine mandates were “emotional” and not based on science — and that there was no rationale for mandating the shots on healthy, young people. pic.twitter.com/b3jBvD8hON — The Vigilant Fox (@VigilantFox) June 6, 2024

CDC zpráva odhalila 780 tisíc vedlejších účinků z očkování covid-19

Článek Bývalý ředitel CDC: Farmaceutický průmysl chtěl, aby všichni byli očkováni se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden