Americká vláda „ví, co se stalo“ s letem 370 malajsijských aerolinií
RSS

Americká vláda „ví, co se stalo“ s letem 370 malajsijských aerolinií


Před deseti lety beze stopy zmizel let 370 malajsijských aerolinií. Oficiální verze zmizení zní jednoduše tak, že vláda neví, co se s letadlem stalo. (Foto: Flickr)

„Prostě řekli, že letadlo zmizelo,“ říká investigativní novinář Ashton Forbes Alexi Steinovi, který sám původně nabyl dojmu, že „pilot zběhl a druhého pilota zamkl v kokpitu“.„Teď tu máme narativ o sebevraždě pilota, který se utvářel po léta, a já tvrdím, že to byla potenciálně operace vládní agentury, která měla lidi přimět k tomu, aby uvěřili, že by to mohl být pilot se sebevražednými sklony, i když neexistují vůbec žádné důkazy, že by to byl pilot se sebevražednými sklony,“ vysvětluje Forbes.Mezitím byl pilot úředníky vyloučen a neměl v minulosti žádné problémy.Forbes však provedl svůj výzkum a to, co se stalo s letem 370, pro něj není záhadou. „Vláda Spojených států ví, co se s tím letadlem stalo,“ říká Stein.
Neznámé síly zachytily let Malaysia Airlines 370?

Z informací, které Forbes shromáždil, vyplývá, že pohyby letadla odrážejí pohyby letadla s požárem na palubě, což potvrdili i svědci pod ním.„Věděli, že se toto letadlo ztratilo,“ říká Forbes. „Věděli, že to letadlo je komerční letadlo, které sledovali na vojenských radarech, a věděli, že není nepřátelské. Ale jak mohli vědět, že není nepřátelské, zejména pokud bylo uneseno nebo pokud je to pilot, který spáchal sebevraždu?“„Ale nějak ani neposlali stíhačky, aby letadlo sledovaly, natož aby ho sestřelily. To by naznačovalo, že věděli, že jde o požár, věděli, že jde o mimořádnou událost.“Zatímco letadlo údajně havarovalo v jihoindickém oceánu, Forbes má jinou teorii.„Ačkoli se tomu tady těžko věří, myslím, že vláda Spojených států má technologii pro manipulaci s gravitací a časoprostorem,“ říká Forbes a ukazuje videozáznam letadla, na němž krouží koule.
Nejdůležitější video v dějinách světa o MH370? Má dokazovat, jak zmizeloForbes Steinovi říká, že se orby „snaží zmapovat letadlo, aby zjistily, jak přesně velká musí být singularita“.Pak se ozve „zap“ a koule zmizí spolu s letadlem.„Jsem tak přesvědčen, že to, co tu vidíme, je v podstatě nějaký druh červí díry,“ uzavírá Forbes.Zdroj: theblaze.com
Článek Americká vláda „ví, co se stalo“ s letem 370 malajsijských aerolinií se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden