Jak se baví internet: Babiš políbil Fialu. Okamura požádal Pekarovou o ruku
RSS

Jak se baví internet: Babiš políbil Fialu. Okamura požádal Pekarovou o rukuEMA
Danuše vstoupila do STAN.
Dostala legitimaci, šifrovaný telefon a 20 gramů kokainu.

 
“Co jsi dostal k narozeninám?”
– “Obraz od Rembrandta.”
“A od ostatních?”


Občas se koukám na lidi a říkám si:
“Jako fakt? Tahle spermie byla nejlepší ze všech?”

Woman in the office


Atentát na slovenského premiéra Fica otevřel českým politikům oči . Politika vzájemného osočování a rozsévání nenávisti ve společnosti vede očividně do pekel, tedy v krajním případě až k atentátům a násilí.
Z obavy o vlastní bezpečnost čeští politici zakopali pomyslné válečné sekery, spolkli vlastní hrdost a společně se rozhodli vrátit do tuzemského veřejného prostoru lásku a vzájemné porozumění.
„Ahoj, lidi, s ohledem na to, co se stalo na Slovensku, si myslím, že přišel čas na zasypání příkopů. Té nenávisti ve společnosti už bylo dost a já jsem moc bohatý na to, aby mě nějaký šílenec zastřelil,“ oznámil Andrej Babiš ve svém pořadu Čau, lidi, přičemž mu na klíně seděl premiér Petr Fiala.
„Tadyhle s Pafkou jsme se sblížili a řekli si, že přišel čas na smír,“ dodal Babiš, přičemž Petr Fiala na jeho klíně se potutelně usmíval.
„Je to tak. Mezi Bábou a mnou panovala zlá krev, ale vše je už zapo­menuto. Pro naši vlastní bezpečnost spolu pojedeme v létě na dovču na Hurghadu, abychom vyslali signál,“ vysvětloval Fiala.
„Ty čumáčku, já znám ty tvoje signály. Však ty je vysíláš už dlouho a teď cítím, že i mým směrem,“ laškoval Babiš, načež Fialu políbil. Nutno podotknout, že v komentářích pod videem nastal poměrně chaos, což se dalo očekávat, protože na tohle nebyl připraven absolutně nikdo.
Nejsou to jen Babiš s Fialou, kdo v zájmu zachování svého života a bezpečí obrátili a valí do veřejného prostoru jednu lásku za druhou. Ani ostatní politici si nechtějí zahrávat s atmosférou ve společnosti, takže se k sobě navzájem snaží najít cestu a ukázat veřejnosti, že hodlají společnost spojovat.
„Ano, v minulosti jsme měli nějaké rozpory, ale čas konfliktů skončil. My rozhodně nechceme, aby to u nás dopadlo jako na Slovensku. Respektive my nechceme, aby po nás někdo střílel. Na tom jsme se shodli všichni. Z toho důvodu jsem dnes požádal o ruku Markétu Pekarovou Adamovou. Samozřejmě že se musí nejdřív rozvést, ale rozvádí se pro dobro republiky. Manžel to jistě pochopí,“ nechal se slyšet Tomio Okamura, který zkrotil diktát Evropské unie a už se těší, až zkrotí tu divošku Pekarovou.
„S panem Okamurou, respektive s Tomkem chystáme veselku a taky plánujeme míšené dítě, ideálně homosexuála, abychom obsáhli co největší spektrum obyvatel,“ vyjádřila se ke vztahu i Pekarová a zároveň z nějakého důvodu vyjádřila přání, že případné míšené homosexuální dítě by chtěla rodit v Poslanecké sněmovně do vany, čímž by dokázala potěšit i alternativnější část obyvatel.
„S Alenou Schillerovou jsme v rámci utužení vztahů zašli na společnou masáž. Přiznám se, že jsem princip společné masáže nejspíš špatně pochopil, protože jsem myslel, že budeme ležet vedle sebe na masážním křesle, zatímco nás budou masírovat vyškolení profesionálové. Očividně jsem se spletl, protože společná masáž s Alenkou znamenala, že nejdřív masírovala ona mě a potom já ji. Bylo to… no prostě se to stalo. Děláme to přece pro atmosféru ve společnosti,“ plakal Vít Rakušan, jenž po společné masáži s Alenou Schillerovou musí docházet k odborníkovi.
Ačkoliv si Vít Rakušan to spojování společnosti představoval trochu jinak, tak je alespoň schopen o tom hovořit. Na rozdíl od Ivana Bartoše, který si v rámci spojování společnosti vylosoval předsedkyni komunistů Kateřinu Konečnou, s níž byl v sauně.
„Bez komentáře,“ stroze odvětil Bartoš novinářům na dotaz, jaké bylo saunování s Konečnou.
Do rozsévání lásky, dobré nálady a uklidňování vášní ve společnosti se samozřejmě zapojili všichni politici. Někteří více, jiní méně. Důležitá je ale ta ústřední myšlenka, a hlavně snaha vše napravit a jít příkladem.
Snaha nenechat se postřelit totiž nakonec vždy převládne.


A pár tweetů od Dojnice:


Causu svého lídra může @RobertSlachta uzavřít s tím, že mezi jeho sběratelskými předměty nebyly nalezeny nezdaněné kabelky a tím pádem je vše v nejlepším pořádku.

Myslím, že markeťáci ANO teď mají těžkou hlavu, jestli do příští debaty neposlat spíš kohouta Silvera.
Nechci Jurečkovi radit, ale na jeho místě si zkontroluju, jestli má zaplacený příspěvky.
The post Jak se baví internet: Babiš políbil Fialu. Okamura požádal Pekarovou o ruku first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden