USA: Soutěž Miss Alabama vyhrála morbidně obézní soutěžící (video)
RSS

USA: Soutěž Miss Alabama vyhrála morbidně obézní soutěžící (video)
SLOVANKA
V rámci prosazování „woke“ agendy již získalo korunku Miss několik biologických mužů – například  v USA,  další v  Nizozemsku  a jiný  v  Portugalsku . V Evropě se stávají Miss stále častěji  Neevropanky  či – jako v případě  Německa – politické aktivistky, ideálně také cizího původu.

A zdá se, že dnes není v kurzu pouze prosazování trans nebo menšin. Novým kritériem krásy je podle všeho také morbidní obezita.
O korunku Miss tak dnes může bojovat téměř kdokoli. Zájemkyně o korunku už nemusí být štíhlá, krásná a dokonce ani žena…
Nastavila nyní Alabama nový ideál krásy, který by byl pro podporovatele depopulační politiky velmi přínosný?
Nová Miss je totiž morbidně obézní, což nijak nebránilo nejen nominaci, ale ani výhře.
23letá Sara Milliken  má ze svého vítězství samozřejmě velkou radost. A to o to víc, že se o něj musela pokusit už několikrát. Jako vzkaz všem mladým ženám na světě řekla:
„Bez ohledu na to, jak vaše tělo vypadá, bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete dělat cokoliv, co si zamanete!“ Dalším cílem Millikenové je vyhrát Miss America.
 Pokud jde o nový ideál krásy, pak je to ve světle stávající agendy docela pochopitelné. Morbidně obézní zpravidla umírají předčasně a ženy mají mnohdy problém mít děti.
Pokud se tedy objeví podobně „úspěšných“ slečen ještě víc, začne se morbidní obezita propagovat jako módní trend – a mladé dívky se začnou vykrmovat do podobných tvarů.
Soutěžit o korunku tak budou do doby, dokud je nohy unesou. Morbidně obézní lidé se totiž dříve nebo později dostanou do bodu, kdy už nemohou dělat vše, co chtějí.

Taková nadváha má vliv nejen na motoriku, ale také na kardiovaskulární systém, což až příliš často vede k život ohrožujícímu infarktu a mozkové mrtvici.
Každý, kdo někdy viděl záběry, jak musel být na klinice velmi tlustý člověk zvednut z postele jeřábem, aby ho bylo možné posadit na speciální invalidní vozík, pak si možná uvědomí, co se zde začíná propagovat.
Následující reklamní video ukazuje, jak funguje přesun morbidně obézního pacienta se speciálním zvedákem, který unese neuvěřitelných 300 kilo zátěže (zde vidíte přesun z vozíku na lůžko):


The post USA: Soutěž Miss Alabama vyhrála morbidně obézní soutěžící (video) first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden