Alexej Arestovič předpověděl děsivý konec Ukrajiny v důsledku úpadku moci kolektivního Západu ve světě a celkové únavy z války, která si vzala za oběť celou ukrajinskou armádu a už nezbyl nikdo další, kdo by byl schopný a ochotný bojovat! Ukrajina se stan
RSS

Alexej Arestovič předpověděl děsivý konec Ukrajiny v důsledku úpadku moci kolektivního Západu ve světě a celkové únavy z války, která si vzala za oběť celou ukrajinskou armádu a už nezbyl nikdo další, kdo by byl schopný a ochotný bojovat! Ukrajina se stan


Alexej Arestovič předpověděl děsivý konec Ukrajiny v důsledku úpadku moci kolektivního Západu ve světě a celkové únavy z války, která si vzala za oběť celou ukrajinskou armádu a už nezbyl nikdo další, kdo by byl schopný a ochotný bojovat! Ukrajina se stane šedou zónou s napůl vyvražděným národem, který nakonec bude nucen přijmout ruský mír. To je přesně cesta, kam míříme, prohlásil chmurně Arestovič!
Bývalý poradce dnes již rovněž bývalého prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského se znovu rozjel a tentokrát to už bylo opravdu drsné. Alexej Arestovič se v polovině týdne rozpovídal ve svém videocastu a reagoval na dotaz, jak vlastně Ukrajina vyřeší nedostatek vojáků na frontě a situaci se zbraněmi a municí, kterou sice Ukrajina dostává, ale vlastně nikdy ne v dostatečném objemu, ale pouze tak, aby válka mohla pokračovat. Arestovič podle mého názoru již pobral trochu konceptuality a pochopil, o co vlastně kolektivní Západ na Ukrajině usiluje.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4xf9ml","div":"rumble_v4xf9ml"});
Arestovič předestřel predikci, že Ukrajina vydrží do konce roku 2025 a potom přijde konec a všichni prostě na Ukrajině zdechnou, myšleno fakticky i obrazně. Mobilizace podle Arestoviče nemá šanci na úspěch, protože Ukrajina fyzicky již dál nemůže pokračovat ve válce. Nemá totiž dostatek peněz, munice, zbraní, vybavení, techniky a hlavně vojáků. Podle Arestoviče přijde mírová dohoda podle ruských podmínek a z Ukrajiny se stane šedá zóna, resp. něco mezi šedou zónou a dotovaným státem ve stylu Gazy či Palestiny , tedy státních útvarů, které nemají vlastní ekonomiky a jsou závislé na dotacích a pomoci od ostatních států.
Ukrajina požírá lidské zdroje
Podle jeho názoru je Ukrajina obětí propagandy a mediálních kreativců, kteří vykreslují Ukrajinu jako hrdinnou, vítěznou a nejlepší na světě, ale ve skutečnosti Ukrajině chybí organizace státního řízení, tedy systém gosudára , kterého má Rusko. Arestovič se potom rozjel a přitvrdil. Podle něho Ukrajina požírá lidské zdroje ve válce, zabíjí vlastní zemi.
Kromě toho propaganda kreativců vypráví lidem báchorky o lepší budoucnosti, ale ve skutečnosti Ukrajina neustále klesá a propadá se. Vedení v Kyjevě prostě nezvládá organizaci řízení státu a řídí celý stát do záhuby. A to je prostě vzkaz, který Kyjev vysílá ke svému obyvatelstvu, které logicky už potom nechce bojovat, protože to zkrátka nemá smysl. Ukrajina vlastně požírá své lidi proto, aby zpomalila ruský postup.
Na Ukrajině se pravidelně pořádají pochodňové průvody na oslavy výročí narození Stěpana Bandery Kdyby se jednalo o požírání lidí za cenu postupných vítězství, jako předvedla Rudá armáda za II. sv. války, byla by situace jiná. Jenže tady Ukrajina přichází o své lidi jen kvůli tomu, aby zpomalila postup ruských vojsk, která má času i zdrojů dost.  To je prostě děsivá matematika a je zajímavě, že Arestovičovi to trvalo de facto dva roky, než pochopil roli Ukrajiny v konfliktu mezi Ruskem a kolektivním Západem. Západu totiž podle všeho ve světle reality už nejde o porážku Ruska, ale pouze o udržení války v chodu, aby Rusko bylo nadále izolováno a nebylo možné uzavřít mír.
Američané budou bránit skončení války, z vlastních důvodů. To samé ale Rusové, rovněž z vlastních důvodů!
Dokud totiž válka na Ukrajině neskončí, Američané mají jistotu, že Německo a po něm ostatní země Evropy nezačnou znovu obnovovat ekonomické vazby s Ruskem, na což se všechny podniky a firmy v EU těší takovým způsobem, až je to okaté. Tak např. americký řetězec Starbucks se už tak nemůže dočkat návratu na ruský trh, že si začal u ruských úřadů patentovat nové ochranné známky na nové produktové řady [ 1 ] .
Současné patenty vyprší v Rusku 2025 a Starbucks podal žádosti o jejich prodloužení a plus přidal další žádosti o nové registrace. Německé automobilky už naprosto nepokrytě ani nebrání dodávkám svých aut z Číny, protože poptávka po autech v Evropě nestojí za nic, v Číně to také není nic moc, ale Rusko ulítává na německých autech a německé automobilky to vědí.
Ruský Starbucks Všechny podniky v EU chtějí konec války na Ukrajině, ale to by znamenalo konec kšeftů pro Američany. Evropa by znovu začala nakupovat od Ruska suroviny, od ropy a plynu, přes hliník a vzácné kovy, až po to nejdůležitější, železnou rudu, stavební materiály a hnojiva. Američané nechtějí připustit návrat ekonomických vazeb Německa a dalších zemí s Ruskem v Evropě, a to může zajistit jen jediná věc – pokračování války!
A pozor, je to neuvěřitelné, ale pokračování války vyhovuje právě i Kremlu, pro který je pro změnu pokračování války na Ukrajině jedinou zárukou a pojistkou před přijetím Ukrajiny do NATO. Nic jiného než válka na Ukrajině totiž Rusku nezaručí, že Ukrajina nebude přijata do NATO. Konec války Rusko připustí až ve chvíli, kdy na Ukrajině dojde k odstranění současné vlády, s čímž se počítá v průběhu příštího roku.
Obnova obchodních vztahů s Ruskem bude první věc, která nastane po konci války
Nová vláda na Ukrajině vzejde podle všeho opět z junty, tedy ze státního či vojenského převratu, ale v čele budou pro-ruští ukrajinští generálové a velitelé. Ti budou Moskvě ručit za změnu Ústavy, vyhlášení neutrality a za reformu ukrajinských zákonů o lidských právech, o zárukách pro Ukrajince s ruskou národností a další garance.
Dojde k novému překreslení hranic Ukrajiny, které ukrajinský parlament uzná. Tím teprve bude válka ukončena. Než se do té doby dostaneme, uběhne ještě nějaký čas a není vyloučeno, že Ukrajina ztratí ještě další a další území, jak bude prodlužování války pokračovat. Hlavním bodem zlomu budou Evropské volby, které teď probíhají, dále volby amerického prezidenta v listopadu, a rovněž události okolo Taiwanu a Izraele.
Etnolingvistická mapa Ukrajiny Rusko je příliš velká zásobárna světových surovin na to, aby bylo možné dlouhodobě po skončení války na Ukrajině tyto suroviny ignorovat a nesnažit se je lacino koupit, zvláště ve chvíli, kdy ostatní země se nebudou nijak držet zpátky a budou chtít co nejrychleji obchody s Ruskem obnovit. Američané to samozřejmě vědí, že na celém světě nebude žádná síla, která by zabránila po konci války obnovení obchodních styků západních zemí s Ruskem , takže jedinou cestou, jak tomu zabránit, je prodloužit válku na Ukrajině, aby trvala tak dlouho, jak to jen půjde. Pouze ve válečném stavu na Ukrajině budou západní firmy nuceny s obnovením businessu v Rusku čekat.
Dvakrát se Ukrajina s pomocí Západu obrátila proti Rusku, dvakrát to skončilo válkou o Ukrajinu
Ukrajina je obětí konceptuální války mezi Ruskem a kolektivním Západem. Není to poprvé, protože Ukrajina už za II. sv. války se postavila proti Sovětskému svazu a přidala se na stranu nacistického Německa, za což se potom dočkala porážky a mohutné denacifikace po válce, která ale skončila dokonce rychleji než denacifikace v Německu. Po smrti Josifa Stalina v březnu 1953 se totiž k moci nad SSSR dostal Nikita Chruščov, který denacifikaci na Ukrajině předčasně ukončil s cílem tzv. vymezení se proti Stalinovi po jeho smrti.
Na důkaz svých sympatií k Ukrajině jí daroval Krym, k čemuž vydal souhlas celý Nejvyšší sovět v roce 1954, ale na základě jeho návrhu. Pod Chruščovem tak namísto debanderizace Ukrajiny začala probíhat skrytá ukrajinizace Krymu, která dosáhla vrcholu později pod Leonidem Brežněvem. Zkrátka Ukrajina byla nejprve obrácena proti SSSR za II. sv. války, a poté v roce 2014 po státním převratu v Kyjevě.
Nacifikace Ukrajiny po roce 2014 dosáhla na Ukrajině obludných rozměrů V obou případech to skončilo přidáním se Ukrajiny na stranu západního agresora, a v obou případech to skončilo válkou na Ukrajině a de facto o Ukrajinu. Procesy řízení se zkrátka neúprosně opakují. Pokud se minulé elity a kádry nevyrovnají s minulostí, jsou prostě národy nuceny si historii zopakovat, podle principu Zeitgeist .
Opakování probíhá tak dlouho, dokud se národ nepoučí a nevyvodí takové procesy řízení, které definitivně vyřeší problém toho, proč se historie neustále po čase opakuje. Bohužel, to neplatí jen o Ukrajině, ale i o ČR a mnoha dalších zemích, včetně Německa. Berlín už zase volá do zbraně proti Rusku. Zkrátka opakování procesů řízení bude probíhat donekonečna, dokud se nevyřeší příčina, kterou jsou samozřejmě Londýnské kanceláře. To je ta skutečná příčina válek v Evropě. Konceptuální tabu, o kterém se prostě nemluví.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden