Vernon Coleman: Přemýšleli jste nad tím, proč máme tolik šedé a zamlžené oblohy?
RSS

Vernon Coleman: Přemýšleli jste nad tím, proč máme tolik šedé a zamlžené oblohy?


V poslední době se hodně hovoří o geoinženýrských zásazích – a mnohem víc od doby, kdy byli nedávno po neúspěšném „osévání“ mraků v Dubaji ničivé záplavy.
Tehdy jsme se dozvěděli to, nač mnozí z nás již dlouho upozorňují – a co bylo zatím odváděno do sfér konspiračních teorií: Arabové to jednoduše poněkud přehnali se svými – již zcela pravidelnými – geoinženýrskými zásahy.
Přiznali, že je provádí v podstatě od začátku tohoto století. Mezitím přichází další a další oznámení o již proběhlých pokusech o stínění slunce, což jsou zásahy, které nás mohou dostat do nové „doby ledové.“
Právě k tomuto tématu se nyní vyjádřil britský lékař a spisovatel, který je znám zejména jako jeden z hlavních odpůrců „Covidismu.“
Vernon Coleman zde naráží na počasí v jeho domovině – tedy Velké Británii, kde jsou nyní mračna a mlhy častější něž jindy, čehož si rozhodně nevšímá jen on sám.
Přemýšleli jste nad tím, proč máme tolik šedé a zamlžené oblohy? Blame Solar Engineering – aka Solar Radiation Management.
Dr. Vernon Coleman byl vždy proti trestu smrti. Ale rozhodl se, že udělá výjimku pro geoinženýry a klimatické inženýry. V níže uvedeném článku vysvětluje proč.
Poznámka: Geoinženýrství zahrnuje řízení slunečního záření prostřednictvím vstřikování aerosolů do stratosféry a zachycování a ukládání uhlíku. Jednou z metod vstřikování aerosolů do atmosféry je rozprašování částic z letadel.
Letecký postřik má za následek neobvyklé trvalé tryskové emise, které jsou široce popisovány jako chemtrails .
Vzkaz od  Dr. Vernona Colemana:
Vždy jsem byl proti trestu smrti. Ale rozhodl jsem se, že udělám výjimku pro geoinženýry a klimatické inženýry, kteří stojí za kropením milionů tun částic odrážejících světlo v naší stratosféře.
Již dříve jsem psal o sypání prachu na obloze (známé jako solární inženýrství nebo řízení slunečního záření).
Tyto chemické mraky jsou navrženy tak, aby ochlazovaly Zemi, a šílení lidé za nimi věří (nebo alespoň předstírají, že věří) šílené teorii známé jako „změna klimatu.“
Můj výzkum naznačuje, že prakticky žádní nezávislí vědci nevěří teorii „změny klimatu.“ Naprostá většina uznává, že jde o trik.
Ale šílenci používají změnu klimatu jako záminku k blokování slunečních paprsků, i když vědí, jaké škody to způsobí. Ve stratosféře létají tisíce letadel (všechny na fosilní paliva).
Připouštějí, že jejich plán bude mít nevyhnutelné vedlejší účinky.
A jaké jsou vedlejší účinky?
No, bude tu hladomor.
A záplavy.
A sucho.
A už se to děje.
Když slyšíte o záplavách a suchu, je to přičítáno člověkem způsobeným klimatickým změnám. Je velmi pohodlné mít možnost svádět problémy způsobené solárním inženýrstvím na módní bête noir .
Ale povodně a sucha nejsou způsobeny průmyslem, auty, letadly nebo prdícími kravami.
Tyto snadno odstranitelné vedlejší účinky, které mají za následek stovky milionů úmrtí, jsou záměrně způsobeny solárním inženýrstvím.
Plánem je samozřejmě snížit velikost světové populace zničením zemědělství, což povede k masovému hladovění. A funguje to.
Tyto naprosto šílené a zločinné plány nebyly nikdy schváleny žádnými voliči ani žádnými volenými orgány.
A už se to všechno děje.
Stačí se podívat na oblohu.
Místo pěkné modré oblohy uvidíte po většinu dní šedou, mlhavou oblohu. A velmi málo viditelné slunce.
Lidé zodpovědní za solární inženýrství by měli být zatčeni, souzeni a poté zastřeleni. Jsou hrozbou pro lidstvo. A už mají na svědomí stovky milionů úmrtí.
Jo a je tu ještě jedna věc.
Nyní, když solární inženýrství začalo, nemůže se nikdy zastavit. Vždy tu budou létat letadla, která kropí svůj smrtící prach ve stratosféře.Nejčtenější za týden