Okolo vlády Petra Fialy se hromadí mrtvoly! Šéf Fialovy kampeličky je po smrti, stejně jako čtveřice svědků z předchozí kauzy Dozimetr! Chobotnice mafiánů, okolo nichž umírají lidé, svědci a bílí koně jako na běžícím pásu! Zmrazený zbytek peněz zmizel z k
RSS

Okolo vlády Petra Fialy se hromadí mrtvoly! Šéf Fialovy kampeličky je po smrti, stejně jako čtveřice svědků z předchozí kauzy Dozimetr! Chobotnice mafiánů, okolo nichž umírají lidé, svědci a bílí koně jako na běžícím pásu! Zmrazený zbytek peněz zmizel z k


Okolo vlády Petra Fialy se hromadí mrtvoly! Šéf Fialovy kampeličky je po smrti, stejně jako čtveřice svědků z předchozí kauzy Dozimetr! Chobotnice mafiánů, okolo nichž umírají lidé, svědci a bílí koně jako na běžícím pásu! Zmrazený zbytek peněz zmizel z kampeličky hned poté, co jej státní zastupitelství uvolnilo! Odvezl dceru do školy a potom spáchal sebevraždu? Palermo ve Strakovce?
Zatímco celá Evropská unie čeká na výsledek Evropských voleb, jejichž předběžné výsledky budou oznámeny v neděli před půlnocí po 23. hodině, tak mezitím česká politická scéna zažívá další kolo nekonečné kauzy o propojení mafie na vládu Petra Fialy. V první den voleb v pátek totiž česká policie vyhlásila pátrání po předsedovi představenstva Podnikatelské družstevní záložny Robertu Zelenkovi, který zmizel beze stopy.
Jedná se přesně o tu záložnu, ve které si premiér Petr Fiala podle svých slov údajně “zapomněl” 1 milion korun a neuvedl je do svého přiznání majetku. A hned druhý den v sobotu přišel zvrat, když policie oznámila, že Robert Zelenka je po smrti [ 1 ] a jednalo se prý o sebevraždu. Je to přitom v pořadí už 5. mrtvola v okolí vlády Petra Fialy v souvislosti s kauzami, které jsou okolo vlády prošetřovány.
Policie v ČR vydala v pátek toto pátrání po šéfovi kampeličky z kauzy Petra Fialy Podle informací policie uvolněných pro česká média odvezl Robert Zelenka v pátek ráno svoji dceru do školy v Praze-Troji a následně odjel svým vozidlem značky Mazda 6 na neznámé místo a nedával o sobě vědět. Policejní mluvčí pro Seznam Zprávy navíc dodala, že…  Zelenka se v poslední době potýká s psychickými obtížemi a má úzkostné stavy, takže nelze vyloučit, že může být v ohrožení života . V sobotu policie oznámila, že Zelenka byl nalezen na neurčeném místě bez známek života a cizí zavinění bylo vyloučeno.
Okolo Fialovy vlády se hromadí mrtvoly bílých koňů jako okolo mafie
Policie však jmenovitě nepotvrdila, že šlo o sebevraždu, pouze informovala o tom, že na smrti nenese zavinění jiná osoba. Podle Seznam Zprávy prý policisté došli k závěru, že šlo o sebevraždu, ale mluvčí policie to nepotvrdila, neboť pouze prohlásila, že nebylo zjištěno cizí zavinění. To se může týkat i nehody v autě, kdy např. selžou brzdy, případně auto na přehledné silnici úmyslně vyjede z cesty a narazí do pilíře mostu, což se obvykle uzavírá jako sebevražda. Opravdu by šéf záložny spáchal sebevraždu a zanechal po sobě dítě, které krátce před koncem školního roku vezl do školy?
Chobotnice Dozimetru Než si odpovíme na tuto otázku, přesuneme se o jednu kauzu do minulosti. Opět v tom byla vláda Petra Fialy a jednalo se o propojení vládní strany STAN a rovněž TOP 09 na organizovaný zločin, přičemž kauza vstoupila ve známost pod označením “Dozimetr” v odkazu na jeden z produktů, který se týkal manipulací a korupce s veřejnými zakázkami ministerstva obrany. Kauza ale rovněž vede k zakázkám pražského magistrátu. Hlavním aktérem kauzy je Michal Redl, člověk napojený na Radovana Krejčíře a vysoké politiky TOP 09 a STAN [ 2 ].
Lidé z kauzy Dozimetr tak byli propojeni do nejvyšších struktur české vlády. A teď to nejděsivější. Jak uvedla ve svém článku [ 3 ] již vloni v listopadu novinářka Sabina Slonková, okolo kauzy Dozimetr již zemřeli 4 lidé , přičemž ve všech případech se nejednalo o velké ryby, ale o bílé koně, které v kauze Dozimetr vyšetřovala policie a současně na ně tlačili velcí hráči v kauze, aby nemluvili a nevypovídali. Poslední obětí byl podnikatel Martin Horák.
Jel s rodinou na dovolenou do Dubaje, ale potom prý vyskočil z okna hotelu. Kampeličku už vyšetřuje i Zelenského rozvědka SBU
Sabina Slonková uvedla, že Martin Horák zemřel během svého pobytu v Dubaji, kam odjel na dovolenou s dcerou. Jeho spolupracovníci z byznysu – jako třeba bývalý kancléř Vratislav Mynář nebo dlouholetý parťák Peter Závodský – dostali informace, že příčinou smrti byla plicní embolie. Ve skutečnosti ale Horák zemřel po pádu z okna v hotelu v Dubaji. Informaci o pádu dostala i česká ambasáda v Abú Dhabí. Tamní policie ale případ uzavřela jako sebevraždu. Tomu se Horákovi známí zdráhají uvěřit.
Argumentují mimo jiné tím, že do Dubaje odjel se svou mladší dcerou a stěží by ji chtěl vystavit takové situaci. Manželka na poslední chvíli neletěla, protože úřady na letišti zjistily, že má prošlý pas, jinak by odletěla celá rodina. Podle Slonkové prý Horák sháněl krátce před svou smrtí ochranku , jak prý potvrzuje jeho známý. Horák chtěl tělesného strážce, protože měl obavy o svůj život. To zrovna neodpovídá logice člověka, který plánuje sebevraždu skokem z okna výškové budovy hotelu v Dubaji a dokonce si k tomu plánuje vzít na hotel celou rodinu.
Podnikatel a lobbista Martin Horák Zkrátka, lidé napojení na kauzy okolo vlády Petra Fialy hromadně umírají za podivných okolností a policie ve všech případech kauzy uzavírá jako sebevraždy, přestože příbuzní se tomu brání uvěřit. V obou případech kauz Dozimetr a Kampelička existují společné vazby. V obou případech jde o kauzy napojení podsvětí, mafie a zbrojařů na lidi ve vládě Petra Fialy.
V obou případech jde o kšefty se zbrojními a veřejnými zakázkami s provizemi vyplácenými skrze spletence firem. A v obou případech najednou lidé, kteří v kauzách figurovali jako bílí koně, umírají náhle na sebevraždy. A aby toho nebylo málo, tak podle posledních informací [ 4 ] kampeličku z Prahy vyšetřuje ukrajinská rozvědka SBU, podle které do ní odtekly peníze na nákup dělostřeleckých granátů, ale Ukrajina nic nedostala. A nejen SBU se zapojila do vyšetřování.
Útvar NCOZ zablokoval peníze z kauzy kampeličky kvůli vyšetřování, ale státní zastupitelství je odblokovalo a prachy zmizely.
Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) v kauze kampeličky totiž dokonce vydala pokyn, aby byla zůstávající část peněz z Ukrajiny zmrazena na účtech Podnikatelské družstevní záložny do doby, než kauza bude prošetřena. Jenže, co se stalo potom, to hlava nebere! Z pokynu Vrchního státního zastupitelství v Praze byly prostředky opět rozmrazeny a na účtech kampeličky pak už nezůstaly, rovněž zmizely.
To uvedl ve svém článku [ 5 ] Janek Kroupa, který se kauzou zabýval. Proč pražské státní zastupitelství peníze rozmrazilo a ty peníze potom logicky rovněž zmizely, jako všechny ostatní z transakce, je pouze hrozivým a řvoucím vykřičníkem dlouhých chapadel mafie okolo Fialovy vlády . Prostě ty peníze nemohly být zadrženy, musely odejít, protože již někomu mocnému patřily. Nebylo dovoleno!
Opis prezenční listiny schůze Fialovy kampeličky z roku 2017 Zkuste se zamyslet, kdy a v jakých situacích by státní zastupitelství rozmrazilo peníze na účtu firmy vyšetřované v kauze zmizelých peněz z mezinárodní zbrojní zakázky v době, kdy vyšetřování stále běží a zdaleka není uzavřeno? Samozřejmě, že je to naprosto jasné. Když v 80. letech italská mafie ovládala jih Itálie, měla pod palcem státní zastupitelství v celé zemi. Byl to jeden ze znaků moci mafie, tzv.  segno di potenza . Státní zástupci ovládaní mafií zastavovali trestní kauzy, nechali mizet důkazy, svědky, vyšetřovací spisy atd. Činnost Fialovy vlády již naplňuje všechny rysy italské mafie.
Segno di potenza
Fialova vláda se chová jako mafie. Bez zákona a opory v zákoně, v rozporu s Ústavou, blokovala opoziční weby. Vláda se nebála okrást důchodce na valorizacích, aby ve stejné době a chvíli měla peníze na vyzbrojování Ukrajiny. Když se okolo vlády rozhoří korupční kauzy vedoucí k podsvětí, mafii a ke zbraním, najednou začnou umírat bílé koně z těchto kauz. A ve všech případech jde prý určitě o sebevraždy. A když náhodou jiná mocenská složka státu zadrží a zablokuje peníze na účtech v rámci nějaké kauzy napojené na vládní kruhy, tak státní zastupitelství se ihned aktivuje a peníze odblokuje, aby mohly odejít. Křišťálově čistá náhoda?
Meme nebo realita? Přesně tohle se dělo v Palermu v polovině 80. let, když elitní a nezkorumpovaní detektivové z Útvaru zvláštního vyšetřování Ministerstva vnitra začali na Sicílii obstavovat účty místním kmotrům a jejich firmám napojeným na organizovaný zločin, tak místní státní zastupitelství příkazem ty účty odblokovaly, ale než přišel příkaz z generální prokuratury z Říma, který mohl zablokovat účty natrvalo, tak místní mafiáni mezitím peníze vybrali nebo převedli mimo Itálii.
A teď se podívejte na Fialovu kampeličku a peníze, které z ní zmizely z obchodů se zbraněmi v igelitových taškách způsobem, že co se nestihlo odnést, bylo nejprve zmrazeno, ale poté odblokováno po intervenci ze shora. Modus operandi jako v Palermu v 80. letech. Okolo vlády Petra Fialy se z korupčních kauz, kterými je vláda obtěžkaná, začínají vršit hromady mrtvol bílých koňů jako v 80. letech na jihu Itálie. Mrtvoly totiž nemluví, ty mluví s rybami.  I morti non parlano, parlano con i pesci .
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden