Drummond: Ukrajina může „bombardovat školy“, pokud Rusko vyhraje válku
RSS

Drummond: Ukrajina může „bombardovat školy“, pokud Rusko vyhraje válku


Expert tvrdí, že ukrajinský plán je pro Vladimira Putina děsivější než konvenční válka, protože by mohl „velmi rychle ztratit moc“ v Rusku. (Foto: Flickr)

Ukrajina plánuje „teroristickou činnost“ , jejímž cílem budou ruské školy a další civilní infrastruktura, tvrdí expert listu Daily Express.Rusko se ve válce soustavně zaměřuje na ukrajinská města, energetická zařízení a obytné oblasti.
Velvyslanectví USA varuje, že Ukrajina zakazuje dvojím občanům utíkat před válkou

Ukrajina se mezitím omezila na údery na ruské území v blízkosti hranic. Nejvíce ukrajinských útoků za poslední rok zaznamenal Belgorod, město vzdálené pouhých 25 mil od hranic.Nicholas Drummond, obranný a bezpečnostní analytik, však podle listu Daily Express tvrdí, že Ukrajina plánuje mnohem ničivější útoky.Podle něj by Ukrajinci mohli v Rusku zahájit teroristickou činnost, včetně bombových útoků na školy.
Bojoval na Ukrajině a nyní promluvil o zkušenostech

Pan Drummond řekl: „Myslím, že případné údery budou omezeny na pohraniční oblasti, protože údery hluboko do Ruska by znamenaly velkou eskalaci.„Ukrajina bude chtít provádět teroristickou činnost v Rusku… pokud Rusko na Ukrajině zvítězí nebo získá nějaké vítězství, myslím, že Ukrajina povede protipovstaleckou kampaň uvnitř Ruska, a to by bylo mnohem ničivější než cokoli, co jsme viděli na frontách.Bude to opravdu nepříjemné.
Mrazivé plány NATO pro případnou invazi v rámci 3. světové války

Teroristická činnost by zahrnovala bombardování škol, bombardování infrastruktury… to by začalo naostro, pokud by Zelenskému byla vnucena jakákoli mírová dohoda.Takové útoky rozhodně plánují už teď. O tom není pochyb. Myslím, že to je pro Putina děsivější než konvenční válka, protože pokud Ukrajinci rozpoutají tuto teroristickou kampaň v Rusku, velmi rychle ztratí moc, protože lidé řeknou: ‚Neděláte dost, abyste to zastavili‘.“Schopnost Ukrajiny vrátit Rusku úder byla posílena poté, co USA povolily kyjevským jednotkám zasáhnout ruské území americkými zbraněmi.
Biden: Ruská armáda byla na Ukrajině zatraceně zdecimována

V pátek Ukrajina začala dělat právě to.Oznámil to ukrajinský generální štáb: „Obranné síly Ukrajiny zaútočily raketami ATACMS [US Army Tactical] na Kerčský trajektový přechod, který nepřítel aktivně využíval k zajištění svého uskupení vojsk na dočasně okupovaném Krymu.“Kerčský trajektový přechod odděluje Krym od ruského Krasnodarského kraje.Ukrajina tvrdila, že „výrazně poškodila dva trajekty převážející železniční a automobilové transporty“.Zdroj: express.co.uk
Ukrajina měla poprvé vypálit americké zbraně na Rusko

Článek Drummond: Ukrajina může „bombardovat školy“, pokud Rusko vyhraje válku se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden