Putin prý poslal do Prahy agenta, aby zapálil autobusy MHD! Demence českého premiéra má zakrýt výprask pětikoalice v Evropských volbách a nemá ani odvahu složit mandát a vyvolat předčasné sněmovní volby jako Macron! Triumf AfD v Německu a Babiše v Česku,
RSS

Putin prý poslal do Prahy agenta, aby zapálil autobusy MHD! Demence českého premiéra má zakrýt výprask pětikoalice v Evropských volbách a nemá ani odvahu složit mandát a vyvolat předčasné sněmovní volby jako Macron! Triumf AfD v Německu a Babiše v Česku,


Putin prý poslal do Prahy agenta, aby zapálil autobusy MHD! Demence českého premiéra má zakrýt výprask pětikoalice v Evropských volbách a nemá ani odvahu složit mandát a vyvolat předčasné sněmovní volby jako Macron! Triumf AfD v Německu a Babiše v Česku, ale slavila i Ursula! Hurá na Putina, anebo větší rozštěpení EU? Už zaznívají hlasy, že vlastně vyhrál Putin!
Když prohraješ v kostkách a porážka se nedá vysvětlit a ani omluvit, když přijde čas na placení, začni křičet, že za humny je armáda nepřítele a musí se okamžitě vyhlásit mobilizace! Odvedeš tím pozornost od své porážky ve hře a od povinnosti k platbě směrem ke zděšení ostatních spoluhráčů, které čeká mobilizace a na nějaké kostky v tom okamžiku zapomenou. Tahle poučka Niccolo Machiavelliho urozeným šlechticům závislým na hazardu pro případ, jak se vykroutit z vyplacení dluhů z vrhcábů, je naprosto platná i dnes.
A český premiér tuto poučku použil právě v den po vyhlášení výsledků [ 1 ] voleb do Evropského parlamentu, když přišel s bizarní historkou o tom, že Putin nařídil útoky na autobusy pražské MHD [ 2 ]. Jeho slepenec SPOLU totiž ani při poloviční účasti voličů, než kolik jich chodí k parlamentním volbám, nebyl schopen porazit nenáviděného Andreje Babiše! A proto musí přijít zástupná kauza o ruském útoku na autobusy! Babiš totiž vyhrál eurovolby v ČR a příští rok na podzim to bude naprostý masakr, protože při plných počtech voličů bude Babiš sahat bez problémů po 40% hlasů do sněmovny.
Petr Fiala varuje před útoky Rusů na autobusy MHD v Praze Volby do EU totiž byly v ČR referendem o vládě Petra Fialy, jestli voliči podporují vládu. A protože k volbám přišlo 36,45% voličů, tak je jasné, že i za takto nízké účasti při porovnání s volbami do sněmovny je Babiš schopný vyhrát volby, což ukazuje na obrovskou voličskou základnu Hnutí ANO. Zatímco na Slovensku dokázala Sórošova sjednocená fronta pod krycím názvem Progresivní Slovensko vyhrát a přeskočila SMER o zhruba 3% se ziskem 27% hlasů, tak v ČR toto Fialův progresivní slepenec SPOLU nedokázal.
A nejhůře dopadli Piráti, kteří získali pouze 1 mandát. Po takovéto porážce stran pětikoalice by bylo nejlepší vypsat předčasné volby, stejně jako to udělal Emmanuel Macron, jehož unijní frakce Renew ztratila neuvěřitelných 22 křesel v Europarlamentu. Voliči ve Francii odmítli jeho válečnou politiku! Ve Francii volby vyhrál Putin! Tyto titulky teď plní francouzská bulvární a satirická média. Voliči prostě odmítli Macronův plán na vyslání vojáků na Ukrajinu!
Fiala se snaží porážku utrpěnou od Babiše zamaskovat dementní kauzou o údajném Putinově útoku na pražské autobusy
Druhými nejvíce poraženými jsou Zelení, kteří v EU parlamentu přišly o rovných 20 křesel, což lze přeložit jako odmítnutí německých voličů jejich tzv. Zelené agendy. Německá AfD skončila na druhém místě za CDU, potvrdila svůj obrovský růst a ani pokus o řízenou diskreditaci o tzv. ruské stopě nijak straně neubral voliče. CDU bude mít v EU parlamentu 29 křesel, AfD 15 křesel, SPD jen 14 křesel a Zelení 12 křesel.
Vládní SPD tak zažila jeden z největších výprasků v EU, protože skončila v Německu v eurovolbách až na 3. místě za CDU a AfD. Z tohoto výsledku mám největší radost, bouchl jsem šampus, protože z konceptuálního hlediska všechno jede podle plánu. Je to klasický proces demise současných vlád v EU, přičemž toto je předehra, která vyvrcholí v parlamentních volbách v jednotlivých zemích.
Průběžné výsledky eurovoleb z Eurostatu – Výsledky se mohou ještě průběžně lehce měnit Ve Francii už vláda padla a Macron vyhlásil předčasné volby. Scholzova vláda je v šoku a zatím hraje mrtvého brouka. Jenže ne v ČR. Podle Machiavelliho poučky u vrhcábech totiž Petr Fiala svolal tiskovou konferenci a oznámil, že za nedávnými požáry autobusů pražské MHD prý stojí zahraniční skupiny, které jsou prý možná organizovány z Ruska. Jeden útočník prý byl již zlikvidován.
Petr Fiala tak oficiálně potvrdil, že se dočista zbláznil, anebo nejspíše trpí demencí, a v tom případě by se měl obrátit na odborného geriatra, který by mu doporučil medikaci. Jinak si nedokážu vysvětlit, jak může premiér republiky několik hodin po skandální porážce v Evropských volbách vypotit takový nesmysl, jako že Putin plánuje požáry linkových autobusů MHD v Praze , mimochodem právě těch, které zachvacují požáry pořád a neustále, stačí si zpětně prohlédnout český bulvár mnoho a mnoho let zpátky  [ 3 ] .
Pro českou SPD je výsledek voleb vzkazem od voličů, že strana již není vnímána jako subjekt, který nabízí změnu
Až dodnes jsme si mysleli, že požáry autobusů v Praze má na svědomí šlendrián a mizerný technický stav autobusů, obvykle způsobované vadnou izolací vytápění autobusu, ale ono je to prý jinak! Mohou za to Rusové a Putin! To nevymyslíš! Fiala je schopný obvinit Putina brzy i z nehod na českých a mizerně zabezpečených železničních přejezdech, brzy se možná dozvíme, že Putin může i za špatné počasí!
Pokud teď někde začne hořet autobus, třeba autobus na baterky, jejichž požáry na YouTube jsou hlášeny z celého světa, tak odteď víte, že ten autobus nehoří kvůli poruše na Li-Ion bateriích, ale můžou za to agenti ruské GRU! Hned utíkejte za Fialou a nahlaste to jeho bonz-machrovi Foltýnovi, ať z toho vytěží maximum protiruské propagandy, kterou potom může rozeslat “influencerům” v seznamu spolupracovníků.

Musím se ale vyjádřit k propadu SPD, ale teď nemyslím tu německou Olafa Scholze, ale tu českou Tomia Okamury. Zisk jen tak tak nad 5% hranicí je budíčkem, že něco se stalo, něco se děje, a není to dobré. Došlo přesně k tomu, co jsem očekával. Tomiova SPD se totiž v očích protestních voličů etablovala jako již zavedená a systémová strana, která nenabízí změnu. A tu opravdu SPD už nenabízí, protože SPD je ve sněmovně od roku 2017 a po 7 letech se strana nijak nevyprofilovala jako tvrdá opozice ve stylu německé AfD, která vznikla ve stejné době jako Okamurova SPD, ale na rozdíl od ní AfD neustále roste.
Německá AfD stále posiluje, zatímco Okamurova SPD oslabuje. Aneb když dva dělají totéž, není to totéž
V čem je rozdíl? Rozdíl je v opoziční autenticitě. AfD se nesnaží hrát roli konstruktivní opozice a především nerazí politiku recyklovaných politiků. SPD se totiž začala transformovat na “béčko” bývalé ČSSD, ze které odešly silné figury, které byly přitahovány národním programem SPD, který ČSSD razila naposledy za vlády Jiřího Paroubka, a to už je nějaký pátek.  Sobotkova ČSSD zatroubila k transformaci od socialistické demokracie k evropskému liberalismu, a výsledkem je dnes 1,86% v Evropských volbách. Konec. Voliči totiž odešli jinam. A totéž teď potkalo SPD. Voliči SPD odešli k Přísaze, k Motoristům, k Turkovi. A nemuselo se čekat, až bude po žních, protože voliči SPD odešli k Turkovi už počátkem června.
Výsledek voleb do EU v Německu Část hlasů SPD odebral Jindřich Rajchl a rovněž kandidátka sjednocené levice Stačilo! na čele s Katkou Konečnou z KSČM. Přísaha a Motoristé dostali 10,26% a Stačilo! 9,56% v porovnání s 5,76% pro SPD. Většina odčerpaných hlasů od SPD skončila právě u jedné s těchto dvou kandidátek, což je jasným varováním pro SPD i do parlamentních voleb příští rok na podzim.
Na politické scéně se objevují nové tváře a voliči chtějí změnu, přičemž každý konceptuálně gramotný politik ví, že voliči nechtějí ani tak program, ani výsledky práce, které má nebo nemá strana za sebou, ale chtějí změnu, protože jakkoliv to zní paradoxně, tak sama “ změna ” je pro voliče ten nejlákavější program. SPD je zkrátka již starý projekt, který na nabídce “ změny ” nemůže a nesmí stavět svůj program, protože na to už je strana příliš systémově zavedená a vnímaná voliči.
Voliči SPD odešli k Turkovi… a ne po žních, ale už počátkem června
Německá AfD neustále roste proto, že AfD nepřijala pozici Okamurovy SPD jako systémové konstruktivní opozice. Tuto roli AfD nepřijala proto, že jí ani nebyla nikdy nabídnuta, na rozdíl od minulé vlády Andreje Babiše, která nabídla SPD tuto roli ve sněmovně. Důkazem byly potom následně společné návrhy zákonů SPD a ČSSD o zbraních a o domobranách. A nejen to.
Společné hlasování SPD se systémovými stranami na vytvoření parlamentní komise proti hybridním hrozbám, společné hlasování SPD se systémovými stranami na podporu Izraele atd. Tuto roli německá AfD nikdy neměla a udržela si status tvrdé opoziční a do značné míry “Putinovy” strany v Bundestagu, což je nálepka, které AfD čelí v německých médiích od rána do večera.

Němečtí voliči tak vnímají AfD jako sktutečnou změnu vůči CDU/CSU a německé SPD. Proto čísla AfD neustále rostou, protože AfD je vnímána jako strana nabízející “změnu” a lidé tomu věří. Jenže, kdo uvěří z českých voličů, že po 7 letech ve sněmovně a poté, co do SPD vstoupili bývalí politici ČSSD, kteří přeskočili z potápějící se domovské lodě Lidového domu, nabídnou nějakou změnu?
A to je přesně ten důvod, proč voliči SPD, minimálně polovina z minulých EU voleb, šla nakonec raději k Turkovi. A pokud nechce SPD příští rok na podzim skončit mimo sněmovnu, měla by se zamyslet nad tím, co jsem právě napsal o té autenticitě strany, co musí udělat, aby nabídka změny, kterou voliči nabízí, byla autentická.
Aliance udělala dobrý výsledek, potvrdila půl procenta konceptuálních voličů a autentických vlastenců
Pokud jde o zisk půl procenta hlasů pro Alianci za nezávislost ČR, to mně vůbec nepřekvapuje. Voliči v ČR nejsou v pozici, že by si sáhli na dno nákupního vozíku, že by ryli hubou v zemi, že by je vláda hnala na frontu na východ, protože k tomu zatím nedošlo. Konceptualita se u lidí vytváří dvěma způsoby, a to buď tzv. probuzením do reality konceptuálního vědomí na základě studia a četby tlustých knih, anebo tzv. čelní srážkou s realitou , což je druhý a mnohem drsnější a bolestivější způsob nabrání konceptuality. A jakkoliv je to smutné, právě ta druhá varianta je mnohem rozšířenější. Dokud lidé nepadnou na huby, nedojde ke změně jejich myšlení.
Vlastenecká kandidátka A bez změny myšlení nelze očekávat změnu ve volbách ve směru k prosazení národního ukotvení. U voleb nadále rozhoduje nákupní vozík, který upřednostňuje “změnu” produktové politické nabídky. Konceptualita přichází až ve chvíli, kdy košík je prázdný, protože je v něm díra od letecké bomby, případně od ještě větší než Fialovy inflace, případně někdo vám košík vyrve z ruky a vloží vám do ní pušku, abyste šli bojovat na frontu. Tohle se teď naživo děje Ukrajincům. I oni se probouzí do plné konceptuality prostřednictvím čelního střetu s realitou války.
Vítězem Evropských voleb v konceptuální rovině je jednoznačně Vladimir Putin, a to bez nadsázky
Lidová strana v Evropském parlamentu posílala a získala 7 křesel navíc. Ursula von der Leyen je štěstím bez sebe [ 4 ] , ale nejvíce hlasů dostali nezařazení poslanci, tedy úplně nové politické subjekty, kdy není jasné, do jakých frakcí v EU parlamentu se zapojí. Nezařazení získali 38 křesel a jsou jasnými vítězi voleb. Většinu křesel získali na úkor Macronovy frakce Renew a na úkor frakce Zelených .
V konceptuální rovině tedy v Bruselu nenastalo zemětřesení, ale to se odehrálo ve Francii, v Německu a de facto i v ČR, kde Andrej Babiš triumfálně porazil strany pětikoalice v těch volbách, kde bývaly nejsilnější, tedy ve volbách s malou voličskou účastí. Jenže, celé to dopadlo jinak. A tak Fialovi nezbylo nic jiného, než začít znovu řvát o ruské stopě a o tom, že Rusové útočí na autobusy MHD v Praze!
Vladimir Putin má Evropu v hrsti… ???? Je to projev demence Petra Fialy. Nevím, jestli stařecké, ale rozhodně politické. Kdyby byl chlap, tak složí funkci a vyvolá předčasné volby jako Macron. Toho se ale nedočkáme. Místo toho od něho budeme až do příštího podzimu slyšet nehorázné lži a žvásty o ruských agentech pokaždé, když jeho vláda něco podělá a bude potřeba odvést pozornost od průseru k něčemu jinému. A to právě k ruské stopě.
Je to důkaz, že všechno jede podle plánu. Globalčiky chystají změnu, přesně tu změnu, kterou voliči chtějí. Válka na Ukrajině bourá politickou stabilitu Francie, otřásá Německem, demaskuje neschopné premiéry. Volby do EU tak v podstatě opravdu vyhrál Vladimir Putin. V konceptuální rovině a při pohledu na rozpuštěný francouzský parlament válečného štváče Macrona může ruský prezident slavit.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden