Kádrovačka Danuše, aneb měli jsme s tím komprem začít dřív
RSS

Kádrovačka Danuše, aneb měli jsme s tím komprem začít dřívJANA MARKOVÁ
Pamatujete si, jak Danuše SPOLU s celým STANem ječela, že není etické dělat si kompro na kohokoliv? Hlavně, když to dělal Babiš na Jasánka Lipoše Lipavského. Když to dělá kandidátka za stranu ministra vnitra, je to prý cajk, a mělo to být víc, a dřív, a tvrdší. Danuše je morálně zcela odporná osoba a zjevně se za to ani nestydí. Naopak. Osobně jsem ráda, že když už ta ženská byla do vysoké politiky dosazena, nebude alespoň plivat jed a hlouposti tady.
Prý tři čtvrtě roku čelila neuvěřitelnému hejtu od fanoušků Filipa Turka. Aha. Tak hlavně, že kandidoval v podstatě jen tři měsíce a předtím o něm skoro nikdo nevěděl. Lež jako věž, ale to Danče nevadí. Je to chlap, je to hezkej chlap a je to chytrej chlap. Má všechno co ona ne. A nikdy mít nebude. Zřejmě ji to štve.
Kompro hledali evidentně společně s Farským, jejich týmy se brodily sociálními sítěmi roky dozadu. Hledali kdejakou klukovinu, kdejakou špínu. Ovšem ne tu svoji vlastní. To, že se Farský v době svého mandátu vykašlal na Českou republiku a jel dolejzat k americkému strýčkovi je jedno. To je v pořádku. To, že Danuše vládla tak, až se jí Mendelova univerzita málem rozpadla pod rukama, že se tam prodávaly falešné tituly, a že i žáci považují její výuku a působení za tristní, je taky v pohodě. To, že publikovala v predátorských časopisech, aby měla „krédo“, taky v pohodě. Danuše lituje jediného. Měli na Turka nazvracet dřív a houšť.
Pro Danuši je hrozivé, že před ní jsou samí pravicoví extrémisté a komunisté . Danuše s tím chce něco dělat, nazývat věci správnými jmény – podle nich, kádrováků a hodlá na tom zapracovat. Asi bude šťourat všude jinde, kromě vlastních, dozimetrických řad s pár mrtvými. Ty překročí zřejmě se stejným šklebem, jako měla v době, kdy mluvila o smrti maminky Turka.
Na závěr chci říct, že to není žádná glorifikace lídra Motoristů a o Přísaze si myslím své. Ale je to ukázka toho, jak psychopatická osobnost tahle Danuše Nerudová je, a jak moc nám chce zatopit. Tak snad bude v Bruselu uklizena co nejlépe, a škod udělá co nejméně.
 
FB

The post Kádrovačka Danuše, aneb měli jsme s tím komprem začít dřív first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden