Německý exprezident: Den, kdy Merkelová prohlásila, že to zvládneme, bude státním svátkem
RSS

Německý exprezident: Den, kdy Merkelová prohlásila, že to zvládneme, bude státním svátkem


To alespoň tvrdí spolustraník Merkelové a německý exprezident Christian Wulff. Tak jako mnozí jiní politici či celebrity ukázal, jak neuvěřitelně je odtržený od reality.
Nicméně i podle volebních návyků Němců se zdá, že tuto realitu nevidí ani mnoho běžných občanů, zejména těch ze západních zemí, jejichž indoktrinace již došla do takového stádia, že nevidí ani to, co mají denně před sebou.
Mezitím dochází k další výměně obyvatelstva, jehož část se již netají tím, že dalším pokračováním bude vyhlášení chalífátu. A možná k němu dojde právě v době, o které hovoří německý exprezident.
Pak by bylo celkem pochopitelné, že bude Merkelová oslavována a možná bude v daný den skutečně vyhlášen i nějaký svátek.  Ten by byl  oslavou počátku vzniku evropského chalífátu, na jehož založení má tato bývalá agentka STASI lví podíl…
Demonstrace chalífátu, rekordní počet zločinů spáchaných nožem, masové znásilňování a podobně dominují novinovým titulkům. Zdá se však, že někteří politici nebo bývalí úředníci se zcela odpojili od reality života v Německu.
Například bývalý německý prezident Christian Wulff, který ve státním rozhlase oznámil, že otevření hranic Merkelovou a její „Zvládneme to“ budou jednoho dne poctěny státními svátky.
Dokonce ani moderátorka Sandra Maischbergerová zjevně nevěděla, co přijde, když bývalý spolkový prezident Christian Wulff začal v úterý večer své prohlášení ve své talk show.
„Radím nám tedy, abychom si do kalendáře poznamenali 4. září 2040. Můžete to udělat i mobilním telefonem, to je úterý,“ začal Wulff. Maischbergerová žertovala, zda pak německý vlak opět pojede včas.
Wulffa tato poznámka nijak nevykolejila a pokračoval ve svém kázání. „Dne 4. září 2040 dojde k mimořádným vysíláním v televizních médiích a internetových médiích, která budou stále existovat, ale budou se i nadále udržovat otevřené hranice,“  řekl Wulff.
Ani dotaz „Opravdu?“ ho nevyvedl z míry. Protože statečně pokračoval:
„A v tomto speciálním vysílání řeknete, že stejně jako při znovusjednocení Německa na začátku jsme reagovali naprosto překvapeni, udělali jsme spoustu chyb, ale nakonec se můžeme poplácat po zádech, že jsme lidi, kteří otřásli ploty ve stanicích metra v Maďarsku s malými dětmi, pustili do naší země.“
Zatímco Maischbergerová se sama pro sebe usmívá, Wulff se k tématu dostává čím dál tím víc a s hrdostí prohlašuje:

„A pak budeme mít olympijské vítěze, stanou se výzkumníky, vývojáři, stanou se řidiči autobusů, stanou se železničními průvodčími, budeme mít lidi ve všech oblastech společnosti, kteří přišli ze Sýrie, z Afghánistánu, z Turecka a odjinud a jsou dobře integrováni do naší země.
Budeme na ně hrdí. Oni zase mají děti a ty budou na univerzitách,“ řekl bývalý spolkový prezident.

Když byl později dotázán na incident v Mannheimu, vysvětlil pouze, že pachatel „měl být poslán domů už dávno.“
Skutečnost, že v současné době si do Německa nachází cestu více příjemců  sociálních dávek než čistých daňových poplatníků a skutečně kvalifikovaných pracovníků, a že se to v budoucích generacích pravděpodobně změní jen ve výjimečných případech, je však s růžovými brýlemi ignorována…
Umíte-li německy, můžete si bludy německého exprezidenta poslechnout níže:
„Ich rate uns, dass wir den 4. September 2040 im Kalender notieren”, sagt der Bundespräsident a.D. Christian #Wulff . Er sei zuversichtlich, dass man dann für die Themen #Integration und #Zuwanderung eine positive Bilanz seit 2015 ziehen könne. #Migration #maischberger @DasErste pic.twitter.com/G9lFORYOQ0 — Maischberger (@maischberger) June 11, 2024

Nejčtenější za týden