„Alláhu Akbar“: Muslim zaútočil Molotovovým koktejlem na policisty v Marseille, ti ho zastřelili (video)
RSS

„Alláhu Akbar“: Muslim zaútočil Molotovovým koktejlem na policisty v Marseille, ti ho zastřelili (video)


Policejní stanice se ve Francii stávají velmi často terčem útoků. Patřily také k nejčastějším terčům během loňských nepokojů, při kterých jich byly vypáleny po celé zemi stovky.
K dalšímu útoku na policejní stanici došlo dnes ráno – a incident se dokonce podařilo natočit…
Šílence zastřelili ve čtvrtek ráno policisté z pobočky RAID v Marseille. Za pokřiku: Alláhu akbar! vyhrožoval, že zapálí  budovu a hodil Molotovův koktejl na policisty, kteří zasahovali.
Čtyřiatřicetiletý šílenec byl ve čtvrtek ráno smrtelně zneškodněn střelbou policistů z pobočky RAID v rue Fontaine-d’Arménie v 1. obvodu Marseille, uvedli policejní prefekt a zástupce prokurátora během tiskového brífinku.
Státní zastupitelství v Marseille zahájilo v tomto případě dvě vyšetřování. První za pokus o vraždu osoby ve veřejné moci a vyhrožování smrtí a druhý za způsobení smrtelného zranění podezřelého v rámci zákonné sebeobrany.
Bude sebeobrana policistům uznána nebo budou potrestáni jako někteří jejich kolegové, jimž se v jiných případech podařilo násilné multikulturní obohacovače zastřelit?
A takové případy nejsou známy zdaleka jen z Francie…
Níže se můžete podívat na dnešní útok na policejní stanici v Marseille:
 
Marseille : Un forcené retranché et armé abattu par le RAID lors d'une intervention ce jeudi matin ►Le suspect a notamment lancé un cocktail Molotov sur les premiers policiers intervenants (vidéo) https://t.co/w3nphjgR4H pic.twitter.com/2ph1iZClOZ — Actu17 (@Actu17) June 13, 2024

Nejčtenější za týden