Le Penová a Trump jsou nadějí na záchranu západního způsobu života
RSS

Le Penová a Trump jsou nadějí na záchranu západního způsobu života
PZ/JAN ČÍŽEK
Německo je rozděleno. AfD na východě dominuje. Není se čemu divit. Oni si komunismu a soudruhů už užili dost. Chtějí svobodu, demokracii, spravedlnost a hlavně pravdu! A přesně tyto principy dnes reprezentuje v Německu už pouze AfD.
Zdivočelí levičáci paběrkují na západě. Ten ovládá Merkelovská CDU-CSU. Sama byla soudružka v dobách minulých. Söder sice mluví jako soudružka Konečná, ale žádnou změnu, stejně jako ona, nereprezentuje. To on zničil jaderné elektrárny, to on souhlasil s elektromobilitou a poslal BMW a VW do megalitického průseru. Jeho prabába Merkel řekla: “Wir schaffen das”. Oni jsou strůjci problému, sorošovci.
Nelze tedy čekat jakékoliv zlepšení situace Německa a potažmo i nás. Volby dopadly Haškovsky mírným pokrokem v mezích zákona. Ale my jsme v megaprůseru. Žádné procesní změny se nedají očekávat. Sorošovský stroj na korupční peníze pojede dále, Evropa bude dále chudnout. Zaplatí to opět 80% střední třídy a nízkopříjmových.
Malinko se sice zmírní rétorika, už to nebude tak vyostřené, ale v principu se šrouby opět přitáhnou.
Evropa má nyní pouze 2 naděje: Marie Le Pen, která jako jediná může komplet změnit směr Evropy. A Donalda Trumpa, který jako jediný dokáže utnout sorošovské sani chapadla a tedy osvobodit i EU. Tito dva vůdci jsou poslední naděje na záchranu západního způsobu života, kultury a celé civilizace. Sledujme francouzské a americké volby s nadějí.

The post Le Penová a Trump jsou nadějí na záchranu západního způsobu života first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden