Indie žádá o trest smrti pro vědkyni WHO, která zablokovala přístup k Ivermectinu
RSS

Indie žádá o trest smrti pro vědkyni WHO, která zablokovala přístup k Ivermectinu


Experimentální genové injekce by nemohly být schváleny, pokud by existovala účinná léčba. A protože taková léčba existovala a byla nebezpečná pro Big Pharmu, musela být záměrně zablokována.
Léky, které by většině pacientů pomohly, tak byly očerněny a ve většině zemí dokonce zakázány. Ivermectin, který již dávno před covidem patřil mimo jiné i k humánním lékům, byl náhle představován jako koňské antiparazitikum.
Na dehonestační kampani se podíleli zkorumpovaní vědci a neméně úplatná média. Dnes je již přinejmenším v USA a několika dalších zemích možné tento lék při Covidu předepisovat.
Také v Indii měl Ivermectin úspěch. Nicméně počáteční snahy ho zakázat nakonec vedly ke ztrátě životů. Vědkyně, která za zákazem Ivermectinu v Indii stojí, nyní stane před soudem.
Hrozí jí až doživotí, či dokonce trest smrti…
Indická advokátní komora (IBA) zahájila soudní řízení proti hlavní vědkyni Světové zdravotnické organizace (WHO) Dr. Soumyi Swaminathanové a obvinila ji, že způsobila smrt indických občanů tím, že je oklamala, pokud jde o účinnost Ivermectinu.
 
Podle obvinění obsažených v žalobě se WHO rozhodla potlačit Ivermectin ve prospěch propagace mRNA vakcín proti Covid-19 – a to navzdory množství vědeckých důkazů, které prokazují jeho účinnost proti Covidu.
Bill Gates je jak největším dárcem WHO, tak hlavním zainteresovaným subjektem s vlastními zájmy v technologii vakcíny Covid-19 mRNA.
Hlavní vědkyně WHO je obviněna z rozeslání úmyslně zavádějícího tweetu 10. května 2021 proti použití Ivermectinu, což vedlo k tomu, že stát Tamilnádu 11. května odstranil lék z protokolu.
Podle IBA to stálo životy tisíců indických občanů a mělo by to být považováno za zločin proti lidskosti.
Pokud bude Dr. Soumya Swaminathan shledána vinnou, může být odsouzena k smrti nebo doživotí.
IBA se sídlem v Bombaji poprvé zaslala Swaminathanové 51stránkové oznámení   dne 25. května 2021 a následně 13. června, v reakci na její prohlášení, že WHO nedoporučuje použití drogy k léčbě COVID-19.
Advokát Dipali Ojha, hlavní advokát indické advokátní komory, varoval, že trestní stíhání proti doktorce Swaminathanové – za každou smrt způsobenou jejím jednáním – pokračuje.
Zatímco Swaminathanová krátce po zahájení soudního řízení odstoupila ze své vedoucí role ve WHO, advokát Ojha varuje, že případ proti ní stále probíhá.
Zpráva  obvinila doktorku Swaminathanovou z  nesprávného chování,  když využila své postavení zdravotnického úředníka k tomu, aby sloužila vlastním zájmům a zájmům lukrativního očkovacího průmyslu.
Konkrétní obvinění zahrnují vedení dezinformační kampaně proti Ivermectinu a zveřejňování prohlášení v sociálních a mainstreamových médiích s cílem falešně ovlivnit veřejnost proti užívání Ivermectinu, navzdory existenci velkého množství klinických údajů, které ukazují jeho silnou účinnost v prevenci a léčbě Covid-19.
Ivermectin je levný lék, který se předepisuje jako antiparazitikum. Navzdory tomu, že se během zavádění vakcíny dostal na černou listinu WHO a FDA, od té doby si získal popularitu pro prevenci Covid-19.
Výzkumné studie z Indie odhalují, že státy, které užívaly Ivermectin, měly mnohem lepší výsledky a mnohem méně úmrtí na Covid-19 než indické státy, které Ivermectin neužívaly.
V regionech Dillí, Uttarpradéš, Uttarakhand a Goa počet případů klesl o 98 %, 97 %, 94 % a 86 %. Na druhou stranu, po rozhodnutí Tamil Nadu přestat používat Ivermectin, počet případů explodoval a stal se nejvyšším v Indii.
Počet úmrtí v Tamil Nadu se po rozhodnutí ukončit užívání Ivermectinu zvýšil desetkrát.
V testu na více než 4 000 lidech v Indii přes 3 000 užívalo Ivermectin a více než 1 000 ne. Výsledky ukázaly, že Covid-19 byl potvrzen testem PCR u 2 % lidí, kteří užívali Ivermectin a u 11,7 % lidí, kteří Ivermectin neužívali.
Dnes již existují dostatečné důkazy, že WHO potlačuje důležitá data týkající se léčby Covid19. Nedávno zveřejnila zprávu o velkém úsilí  veřejného zdravotnictví v Uttar Pradeshi, ale vynechala základní fakt, že Ivermektin je ve skutečnosti široce používán jako součást léčby.
Proč by WHO zacházela tak daleko, aby potlačila tuto důležitou informaci, tedy léčbu, která skutečně funguje?
Jaký druh agendy tato organizace přijala, když používá dezinformace k oklamání národů?
Je tento nedávný právní krok v Indii pouze symbolickým gestem, nebo představuje předzvěst dalších právních kroků, které přijdou?Nejčtenější za týden