Rothschild zaznamenal velkolepý vstup do Saúdské Arábie
RSS

Rothschild zaznamenal velkolepý vstup do Saúdské Arábie


Dedolarizace je zcela záměrný a řízený proces, který v mnohém souvisí i s plánovaným zaváděním jednotné digitální měny, jedné světové centrální banky a jedné světové vlády. S těmito procesy souvisí i konec petrodolaru.
Zde je dobré si připomenout, kdo ovládá všechny centrální banky – a kdo tedy rozhoduje o krizích, válkách a dalším světovém dění.
Skupina Edmond de Rothschild  oznámila plány na otevření nové kanceláře v Saúdské Arábii. K tomu by mělo dojít do roka. Švýcarská banka také spouští platformu pro dluhové financování na podporu infrastrukturních projektů v zemi.
Iniciativa je v souladu s plánem Saúdské Arábie 2030 (Agenda 2030), jehož cílem je diverzifikovat ekonomiku a neučinit ji závislou pouze na příjmech z ropy.
Plán vedený korunním princem Muhammadem bin Salmánem zahrnuje rozvojové projekty, včetně výstavby nových městských oblastí a investic do různých sektorů.
Edmond de Rothschild bude tyto infrastrukturní projekty financovat společností SNB Capital, která spravuje aktiva v hodnotě 66 miliard dolarů. SNB Capital je součástí Saúdské národní banky (SNB),  partnera Světového ekonomického fóra .
Rothschild se staví do pozice hlavního hráče v regionu. Očekává se, že kancelář bude uvedena do provozu v druhé polovině letošního roku.
Edmond de Rothschild již dříve otevřel kancelář v Dubaj i ve Spojených arabských emirátech, což naznačuje širší strategii posílení přítomnosti v oblasti Perského zálivu.
Ředitelka Ariane de Rothschild řekla, že je velmi potěšena, že vkročila do Saúdské Arábie se skupinou Edmond de Rothschild.
Tento měsíc, po 50 letech, skončila éra petrodolaru. Saúdská Arábie se rozhodla  neobnovit  dohodu se Spojenými státy a již nebude platit za ropu výhradně v dolarech.
Globální mafie se v současné době přesouvá na východ, konkrétněji do Ruska a Číny. Mezitím je Západ, který splnil svůj účel, řízeně ničen.Nejčtenější za týden