Big Pharma má v přípravě mnohem více mRNA vakcín, zde jsou některé z nich (video)
RSS

Big Pharma má v přípravě mnohem více mRNA vakcín, zde jsou některé z nich (video)


I přes bezpočet důkazů o tom, že mRNA injekce nejsou nejen účinné, ale ani bezpečné, se nyní chystá mnohem víc mRNA injekcí, které by měly časem být aplikovány i v rámci povinného očkování.
Společnost Moderna nedávno získala schválení pro novou mRNA vakcínu proti RSV. Očkování by mělo být zavedeno na podzim příštího roku. Pracuje se také na mRNA vakcíně proti chřipce.
Dr. John Campbell v  novém videu  poukazuje na to, že vakcíny proti chřipce již existují, ale chtějí je nahradit mRNA vakcínami. Ve skutečnosti chtějí dát lidem mRNA vakcínu proti RSV a chřipce zároveň.
K dispozici je také nová kombinovaná vakcína proti covidu i chřipce. Podle „literatury“ je tato injekce „účinnější“ než předchozí vakcíny. Tvrdí se, že kombinovaná injekce vyvolává silnější imunitní odpověď proti oběma nemocem.


Campbell vysvětluje, že nová vakcína se zaměřuje na tři různé varianty chřipky a Covid, a tak pravděpodobně obsahuje čtyři sekvence mRNA.
Dodává, že se připravuje mnohem více mRNA vakcín, včetně vakcín proti CMV (cytomegalovirus), viru Epstein-Barré, viru herpes simplex, viru varicella-zoster a noroviru. Pracují dokonce na mRNA vakcíně proti ptačí chřipce.
Campbell dále říká, že Moderna uzavřela dohodu s britskou a australskou vládou a že v Kanadě se mimo jiné staví obrovské nové továrny na mRNA.
„To je to, co se děje. Jsou vyvíjeny ve velmi rozsáhlém měřítku. Americká FDA schválila další a jsou oslovovány regulační orgány po celém světě. Je to neuvěřitelné, ale ono to pokračuje.“
Campbell říká sarkastickým tónem: „Regulátoři jsou tu od toho, aby nás chránili, doufejme, že to udělají. Chci říct, že jsou z velké části financováni farmaceutickým průmyslem, ale jsem si jistý, že to vůbec neovlivňuje jejich rozhodovací proces.“
Poznamenává, že čelíme zajímavým časům.
Celé video k tématu:

 Nejčtenější za týden