Kde je 85 000 dětí, které se ztratily za Bidenovy administrativy? (video)
RSS

Kde je 85 000 dětí, které se ztratily za Bidenovy administrativy? (video)


Americká federální vláda najímá společnosti na přepravu dětí po celé zemi. Tímto způsobem se mohou dostat do rukou převaděčů. Nejméně jedna z těchto společností má vazby na CIA, zjistil Muckraker (viz video níže).
Každý měsíc přijíždějí do Spojených států tisíce dětí ze zahraničí. Jsou zdrogovány a pašovány přes hranice. Na hranicích jsou odvezeny pohraniční policií a poté na přísně tajná přijímací místa. Odtud jsou eskortovány na různá místa v USA.
Od roku 2021 se pohřešuje nejméně 85 000 dětí. Muckraker odhalil, jak americká federální vláda podporuje největší síť obchodníků s dětmi na světě.
Kde je těch 85 000 pohřešovaných dětí? Muckrakerovi se podařilo dostat do rukou seznam adres, kam se některé z těchto dětí za Bidenovy administrativy převážely.
V jednom z případů se překvapivě jedná o opuštěný dům ve městě Amityville v New Yorku, známý z hororu The Amityville Horror. V tomto domě byla v 70. letech vyvražděna celá rodina.
Nikdo neví, kam se děti poděly. Je možné, že již nežijí.
Brzy Muckraker zveřejní zprávu s podrobnostmi o hrůzách tohoto programu.
 
Where are the 85,000 missing children? – BIDEN ADMINISTRATION SENDING CHILDREN TO HOUSES NOW ABANDONED Muckraker has obtained a list of addresses where some of the 85,000 missing alien children have been delivered under the Biden administration. Shockingly, one of the addresses… pic.twitter.com/AdSPjZrS0a — Muckraker.com (@realmuckraker) June 14, 2024

Nejčtenější za týden