Ve všech 50 státech USA se staví obrovská detenční centra, ale pro koho jsou? (video)
RSS

Ve všech 50 státech USA se staví obrovská detenční centra, ale pro koho jsou? (video)


Americká federální vláda buduje obří detenční centra po celých Spojených státech. V jednom takovém centru mohou být drženy až desítky tisíc lidí. Pro koho jsou stavěna?
Nejsou určena pro ilegální migranty, kterých v posledních letech vstoupilo do USA více než 30 milionů. Proč je třeba tato centra budovat, zatímco jsou nelegální migranti ubytováni jinde?
Christie Hutchersonová z organizace Women Fighting for America si myslí, že se stanou jakýmsi koncentračním táborem pro disidenty. „Je to podobné tomu, co nacisté dělali Židům,“ řekla v rozhovoru s J.J. Carrellem, který pracoval pro americkou pohraniční stráž 24 let.


Hutchersonová není jen tak někdo. Mnoho let pracovala na federálních zakázkách a pomáhala zřizovat předsunuté operační základny (FOB) ve válečných zónách. Tuto práci již nevykonává, ale stále má přístup do federální databáze obsahující všechny zakázky.
Když se do ní podívala, byla v šoku.
Hutchersonová viděla kontrakty na výstavbu detenčních center ve všech 50 státech USA. Nejsou určeny pro migranty, protože centra pro migranty jsou jinde a nejsou přeplněná, zdůraznil Carrell.
„Většina Američanů nemá ponětí, co se děje,“ komentoval to Clayton Morris z Redacted . „Lidé se musí probudit.“
„Co se rozumí pod pojmem disidenti? Lidé, kteří jsou proti „vakcínám“ nebo lidé, kteří „zaútočili“ na Kapitol,“ řekl Carrell.
Domnívá se, že střediska budou vypadat jako předsunuté operační základny, které Hutchersonová pomáhala budovat ve válečné zóně: ploty z ostnatého drátu, velké bílé stany a tak dále. „Jsem úplně v šoku,“ říká…
K uvedené debatě pouze připomínám, že na výstavbu podobných detenčních center upozorňoval ve svém seriálu také bývalý guvernér Ventura, který o nich natočil dokument již před 13 lety.
Tehdy však zřejmě ještě jejich výstavba neprobíhala ve všech 50 státech…Nejčtenější za týden