Diagnózu prezidenta Zemana zveřejnil Deník N
RSS

Diagnózu prezidenta Zemana zveřejnil Deník N

Prezident Miloš Zeman trpí jaterní encefalopatií, kterou způsobuje jaterní cirhóza, uvedl ve středu s odkazem na informované zdroje Deník N . (Foto: Facebook)
Podle zdrojů deníku Zeman obtížně komunikuje a je dezorientovaný. Hrad ani Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) podrobnosti ke stavu hospitalizovaného prezidenta nezveřejňují.Informace chybějí i senátorům, kteří se obávají, že Zeman nyní není schopen vykonávat svůj úřad, píší Novinky.
Ovčáček uvedl, jak se daří prezidentovi a kdy se Zeman vyjádří ohledně sestavení vlády
Pokud jsou tyto informace pravdivé, má tyto čtyři stádia:V prvním stadiu je pacient mírně zmatený, objevují se poruchy spánku a chování. V druhém stádiu jsou přítomny poruchy osobnosti a myšlení. Ve třetím stádiu zažívá pacient somnolenci a dezorientaci. Čtvrté a finální stádium je definováno kómatem.Ideální léčbou je jaterní transplantace, protože po jejím provedení jsou změny v organismu většinou plně vratné. Dále je možné omezit příjem bílkovin a podávat laktulózu či laktitol, které slouží k vyvolání osmotického průjmu. Také se podávají ATB proti střevní mikroflóře, což sníží množství amoniaku vytvářeného právě střevními bakteriemi. Používá se například rifaximin, který působí pouze na střevní mikroflóru a nemá systémové působení a s ním spojené systémové nežádoucí účinky.
Článek Diagnózu prezidenta Zemana zveřejnil Deník N se nejdříve objevil na AC24.cz .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden