Generální tajemník NATO chce v Evropě rozmístit jaderné hlavice ze skladů, aby prý došlo k vyslání vzkazu Rusku, že aliance je připravena k jadernému střetu s Moskvou
RSS

Generální tajemník NATO chce v Evropě rozmístit jaderné hlavice ze skladů, aby prý došlo k vyslání vzkazu Rusku, že aliance je připravena k jadernému střetu s MoskvouVK
Generální tajemník NATO chce v Evropě rozmístit jaderné hlavice ze skladů, aby prý došlo k vyslání vzkazu Rusku, že aliance je připravena k jadernému střetu s Moskvou! K výroku došlo pouhý 1 den po fiasku na mírové konferenci ve Švýcarsku, kde se potvrdilo odhodlání k válce s Ruskem! Většina jaderných hlavic v Evropě je přitom rozmístěna na stíhačkách, mezi nimi i na F-16 pro Ukrajince!
Kdo by to řekl, že pouhý jeden den po údajné mírové konferenci ve Švýcarsku, která měla vytyčit cestu k mírovému urovnání konfliktu na Ukrajině, dojde k tak brutálnímu výroku na podporu války, agrese a eskalace, až se doslova tají dech.  Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg totiž prohlásil, že NATO v současné době jedná o rozmístění jaderných zbraní v Evropě, které jsou momentálně uloženy ve skladech.
Jejich rozmístěním na nosiče by prý byl vyslán Rusku jasný vzkaz, že NATO je připraveno i na nejhorší, tedy na jadernou konfrontaci s Ruskem. Stoltenberg to prohlásil pro deník The Telegraph  [ 1 ]  a potvrdil, že vedle již rozmístěných jaderných hlavic se nyní jedná o rozmístění dalších hlavic v Evropě.
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg Podle Stoltenberga se teď mezi členy aliance jedná o tom, kolik dalších hlavic by mělo být rozmístěno, tedy vyjmuto ze skladů a rozmístěno na nosiče jaderných hlavic, mezi které patří stíhačky, bombardéry, rakety s plochou dráhou lety a balistické rakety. Většina rozmístěných hlavic v Evropě má formu leteckých bomb B61-12 a nad cíl určení mají být dopraveny stíhačkami F-16 a F-18, případně novými F-35.
Vedle těchto nosičů bomb B61-12 jsou v Evropě používány jako primární nosiče jaderných bomb stíhačky Panavia Tornado, které byly přímo navrženy jako průnikové stíhačky na bombardování letišť, infrastruktury a tankových svazů Varšavské smlouvy jadernými bombami. Největší hrozbu pro Rusko představují stíhačky F-16 dodané Ukrajincům z důvodu, že byly navrženy jako průniková varianta evropského Tornada pro svrhávání jaderných bomb na pozemní vojskové svazy Varšavské smlouvy.
Šéf NATO vyzval k rozmístění hlavic v Evropě na odstrašení Ruska a nově už i Číny
Rozmístěním hlavic se tedy myslí vyjmutí jaderných bomb B61-12 ze skladů a jejich namontování na stíhačky, případně montáž jejich hlavic balistické či křižující rakety.  Tento krok bude Rusko považovat za přípravu NATO k prvnímu úderu na Kaliningradskou oblast a Moskva podle všeho zareaguje rozmístěním svých raket Kinžál s jadernými hlavicemi na průnikových stíhačích MiG-31.
Od Stoltenberga už přišlo mnoho válečných výkřiků, ale jeho přiznání o tom, že mezi členy aliance se jedná o rozmístění více hlavic v Evropě, je naprostým sarkasmem, když k tomuto odhalení přichází pouhý den po mírové konferenci ve Švýcarsku. De facto se to dá přeložit tak, že v neděli špičky NATO měly ve Švýcarsku plné huby míru proti Rusku, a už v pondělí mají plné huby války proti Rusku. A nejen proti Rusku, ale už dokonce i proti Číně. Ocitujeme si část textu z rozhovoru pro Telegraph:
Šéf Severoatlantické aliance prohlásil, že NATO jedná o rozmístění dalších jaderných zbraní v souvislosti s rostoucí hrozbou ze strany Ruska a Číny. Jens Stoltenberg v rozhovoru pro The Telegraph dodal, že blok musí světu ukázat svůj jaderný arzenál, aby vyslal přímý vzkaz svým nepřátelům. Prozradil, že mezi členy probíhají živé konzultace o vyřazení raket ze skladů a jejich uvedení do pohotovosti, neboť vyzval k transparentnosti, která by měla sloužit jako odstrašující prostředek.
Stoltenberg řekl: “ Nebudu zabíhat do operačních detailů ohledně toho, kolik jaderných hlavic by mělo být v provozu a které by měly být uskladněny, ale musíme tyto otázky konzultovat. Přesně to děláme .”  V rozsáhlém rozhovoru v bruselském sídle NATO důrazně varoval před hrozbou ze strany Číny. Řekl také, že očekává, že labouristická vláda bude věrným spojencem NATO, a obhajoval nové plány na zajištění dodávek zbraní na Ukrajinu  proti Trumpovi . Nejednalo se o přeřeknutí, protože Stoltenberg je přesvědčen, že po nástupu Donalda Trumpa do Bílého domu dojde k zastavení dodávek zbraní na Ukrajině. A proto do té doby je třeba napumpovat Ukrajinu zbraněmi a dostatkem peněz. Stoltenberg prohlásil, že jaderná transparentnost by měla být základem jaderné strategie NATO, aby se aliance připravila na to, co označil za nebezpečnější svět.
Kdo umístil centrálu navigační sítě Galileo do centra Prahy?
Rozmisťování jaderných zbraní v Evropě potvrzuje děsivá slova  [ 2 ]  srbského prezidenta, která zazněla minulý týden, ve kterých varoval o tom, že v Evropě vypukne konflikt mezi NATO a Ruskem do 3 až 4 měsíců, pokud nedojde k deeskalaci napětí. Jenže naděje na deeskalaci každým dnem klesá a válečné pokřiky naopak zesilují. Opravdu to skončí špatně, pokud nedojde k deeskalaci.
A to zřejmě nedojde, protože když pouhý den po skončení obskurního mírového summitu ve Švýcarsku dojde k oznámení, že země NATO jednají, jak v Evropě rozmístit více hlavic na více nosičů, tak je jasné, že  Rusko na takový krok odpoví zrcadlově a dojde k rozmístění dalších ruských hlavic v Kaliningradu. Kinžál s jadernou hlavicí doletí z Kaliningradu do Varšavy za necelé 3 minuty. A do Prahy za přibližně 4 minuty.  Ruská armáda rozmisťuje Kinžály na průnikové stíhače MiG-31, které jsou modernizovanou variantou MiG-25 z 80. let minulého století.
Hypersonická raketa Kinžál rozmístěná na průnikovém nosiči MiG-31 První ruský úder v Praze v případě války s NATO bude s vysokou jistotou mířit na centrálu navigační sítě Galileo v centru Prahy. Další údery budou mířit na Vltavskou kaskádu s cílem zatopit prostor Prahy radioaktivní vodou z kaskády.  Kdokoliv rozhodl o umístění centrály navigační sítě Evropské unie do Prahy, musel být nebetyčný debil a idiot, protože tím do budoucna a v případě války odsoudil Prahu k vymazání ze zemského povrchu , minimálně centrum Prahy. Všichni politici v EU, až na výjimky, neustále burcují do války, do vyzbrojování Ukrajiny a do porážky Ruska, což v situaci, kdy Ukrajina válku prohrává na frontě, prostě znamená zapojení sil NATO do války v nějaké chvíli a v nějakém okamžiku.
Takže šéf NATO informuje o tom, že členové aliance jednají o rozmístění hlavic. A kde myslíte, že budou rozmístěny? No jednoznačně v Polsku, ale není vyloučeno ani Rumunsko a otazník je nad ČR. Dovedeme si představit, jako moc by Fialova banda chtěla mít na území ČR rozmístěné jaderné zbraně na stíhačkách, právě proto Černochová podepsala ten monstr-kontrakt na stíhačky F-35, které jsou určeny na doručování jaderných gravitačních bomb B61-12. Je naprosto zjevné, že chtějí jaderné zbraně na území ČR pod pláštíkem obrany před zlým Ruskem.
Slovensko a Maďarsko podepsaly komuniké na summitu ve Švýcarsku
Summit ve Švýcarsku přitom měl i velice podivné zakončení. Ukázalo se, že pod závěrečné komuniké připojilo své podpisy i Slovensko a Maďarsko, možná i proto, že komuniké bylo jalové a nebylo v něm prakticky nic proti Rusku, až na výzvu, aby se jaderná elektrárna v Záporoží dostala pod kontrolu Ukrajiny a OSN. Momentálně je elektrárna pod kontrolou Ruska a OSN. Tento požadavek na vrácení je přitom kategoricky vyloučený, protože je jasné, že jakmile by se elektrárna dostala do rukou Kyjevu, tak by došlo k jaderné “havárii” v elektrárně, ze které by Kyjev a NATO okamžitě obvinily Rusko.
Seznam zemí, které podepsaly závěrečné komuniké na mírovém summitu ve Švýcarsku To je naprosto nepochybné, přesně k tomu by došlo.  Právě proto Rusové elektrárnu prvoplánově obsadili, aby Kyjev nemohl elektrárnu vyhodit do povětří, čímž by došlo k jaderné havárii celoevropského dopadu  a Kyjev by si tím vynutil vstup NATO a mírových sil OSN na Ukrajinu. Přesně tohoto se Moskva obávala. Ruská rozvědka totiž o tomto plánu věděla již před zahájením SVO na Ukrajině. Podle ruských novinářů byl připraven plán, že pokud dojde k napadení Ukrajiny, tak Kyjev vyhodí jaderné elektrárny do povětří a obviní z útoku Rusko, čímž si Kyjev vynutí mezinárodní intervenci a příjezd kavalérie NATO kvůli jaderným haváriím.
Ukrajinci chtěli v případě ruské invaze vyhodit do povětří jaderné elektrárny a obvinit z toho Rusko
Přesně proto Rusové po vypuknutí SVO jako první věc obsadili Černobyl a všichni se divili, proč zrovna tam. GRU měla informace, že jaderné elektrárny mohou být vyhozeny do povětří a má z toho být obviněno Rusko. Ze stejného důvodu ruští výsadkáři obsadili Záporožskou jadernou elektrárnu. Nebylo to kvůli elektřině, ale kvůli obavám z vyhození elektrárny do povětří ukrajinskými sabotážními útvary SBU, které ruští vojáci po krátkém boji v elektrárně postříleli. Není divu, že v tom komuniké je požadavek na předání elektrárny do rukou Ukrajinců. Pokud by k tomu došlo, měli bychom v Evropě druhý Černobylský incident, ale mnohonásobně nebezpečnější.
Záběr na 6 bloků Záporožské jaderné elektrárny Podpis Slovenska a Maďarska pod komuniké považuji za  konceptuální chucpe , do určité míry vynucené na zavření hub kritiků, že obě země prosazují mír, ale na mírové konferenci jsou proti míru a nepodepíšou komuniké. Obě země se mohly nezúčastnit summitu. Ale vybraly si účast. A vybraly si podpis komuniké. Jalového komuniké. O to více jalovějšího, když hned druhý den šéf NATO informuje, že v Evropě se budou rozmisťovat jaderné hlavice na odstrašení už nejen Ruska, ale dokonce už i Číny. Šílenství má mnoho podob, ale tohle zavání jaderným Armageddonem. Mírový summit předznamenal válku v Evropě? To uvidíme v následujících týdnech a měsících.
-VK-

The post Generální tajemník NATO chce v Evropě rozmístit jaderné hlavice ze skladů, aby prý došlo k vyslání vzkazu Rusku, že aliance je připravena k jadernému střetu s Moskvou first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden