Maďarsko se nezúčastní chystané vojenské mise NATO na Ukrajině! Nepodařilo se přesvědčit strojvůdce, aby válečný vlak nejel dál, takže zastavit ho může už jen Donald Trump! Viktor Orbán v šokujícím přiznání na maďarském rádiu odhalil, že NATO již má přich
RSS

Maďarsko se nezúčastní chystané vojenské mise NATO na Ukrajině! Nepodařilo se přesvědčit strojvůdce, aby válečný vlak nejel dál, takže zastavit ho může už jen Donald Trump! Viktor Orbán v šokujícím přiznání na maďarském rádiu odhalil, že NATO již má přich


Maďarsko se nezúčastní chystané vojenské mise NATO na Ukrajině! Nepodařilo se přesvědčit strojvůdce, aby válečný vlak nejel dál, takže zastavit ho může už jen Donald Trump! Viktor Orbán v šokujícím přiznání na maďarském rádiu odhalil, že NATO již má přichystanou vojenskou misi na Ukrajině a Maďarsku se podařilo z ní vyvázat a z válečného vlaku EU a NATO vystoupit! Ale co Česko? A co Slovensko?
A je to venku! Přesně podle predikce Aeronetu došlo k tomu, co jsem předpovídal. Evropské volby skončily a máme tady první potvrzení, že šílenství Bruselu a vůdců NATO a EU se po volbách nejen nezmenšilo, ale naopak bylo povzbuzeno výsledkem Evropské lidové strany, který dokonce získala další křesla, takže voliči v EU de facto zvolili válku v Evropě.
Viktor Orbán totiž mluvil na soukromé schůzce s odstupujícím generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem a dojednal s ním, že Maďarsko se nebude účastnit chystané vojenské mise NATO na Ukrajině! Ano, je to potvrzeno, NATO oficiálně zahájilo přípravu vojenské mise na Ukrajinu, ale maďarský premiér vyjednal pro Maďarsko výjimku, že jeho země se této EU/NATO mise na Ukrajině účastnit nebude.
Viktor Orbán, premiér Maďarska Budapešť se nebude účastnit vojenské mise NATO na Ukrajině, prohlásil doslova maďarský premiér Viktor Orbán v éteru [ 1 ] maďarského Kossuth rádia. “ Dosáhli jsme minimálního cíle, dosáhl jsem dohody s odstupujícím generálním tajemníkem NATO (pozn. Jensem Stoltenbergem) a Maďarsko vystoupí z vlaku. NATO bude mít na Ukrajině vojenskou misi, ale Maďarsko se jí nebude účastnit zbraněmi, penězi ani vojensky, ” řekl premiér.
Podle něj evropský vlak jede směrem k válce, zatímco přesvědčit strojvedoucího, aby nejel dál, nebylo možné. Nyní může rozjetý vlak zastavit už pouze bývalý americký prezident Donald Trump, pokud se po listopadových volbách vrátí do Bílého domu , konstatoval Viktor Orbán na rádiu současnou situaci.
Orbán: NATO bude mít na Ukrajině vojenskou misi!
Orbán také přirovnal evropské pro-válečné politiky k narkomanům, kteří chtějí porazit Rusko, jak se o to evropští vůdc dvakrát pokusili ve dvacátém století, ale nechápou realitu. Dodal, že pokusy Západu vyhrát konflikt na Ukrajině jsou beznadějné. Jak zdůraznil maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó, NATO chce zvýšit svou koordinační roli při dodávkách zbraní Ukrajině a výcviku jejích vojáků.
Diplomat upřesnil, že toto rozhodnutí podporuje 31 zemí, ale Budapešť s ním nechce mít nic společného. Generální tajemník Aliance Jens Stoltenberg uvedl, že akceptuje rozhodnutí Maďarska neúčastnit se alianční mise, která má koordinovat vojenskou pomoc Kyjevu, která se bude nově odehrávat na území Ukrajiny v rámci mise EU a NATO.
Dnes již bývalý generální tajemník NATO Jens Stoltenberg V první fázi by mělo jít o výcvik ukrajinských vojáků na území Ukrajiny, opravárenská depa na opravu západní techniky na území Ukrajiny, ale rovněž ostraha ukrajinsko-běloruské hranice. Evropské volby nedopadly špatně pro strany evropské alternativy, ale nestačilo to na vytvoření dostatečné blokační většiny v EU, a to právě kvůli ziskům dalších křesel Evropské lidové strany Ursuly von der Leyen, jejíž frakce v EU parlamentu je největším válečným štváčem. Proto se nelze divit, že hned po volbách musí Viktor Orbán jednat s dnes již bývalým šéfem NATO a musí si vymoci výjimku, aby Maďarsko nebylo účastno této vojenské mise na Ukrajině.
KLDR chce naučit své vojáky modernímu boji, došlo prý k nabídce na vyslání vojáků KLDR na Ukrajinu
Není to dosud nijak potvrzeno, je to zatím jen spekulace na ruských médích, ale ve středu podepsaná alianční smlouva mezi Ruskem a KLDR zřejmě opravdu obsahuje nabídku Pchjongjangu na severokorejské vojáky, kteří by se mohli zapojit do války na Ukrajině během chystané operace na obsazení Charkova a Oděsy , a to zřejmě příští rok na jaře.
Tyto informace začaly kolovat mezi západními tajnými službami již počátkem tohoto týdne, že Vladimir Putin si jede do Pchjongjangu už nejen pro další dělostřeleckou munici, ale i pro severokorejské vojáky. Podle zdrojů naší redakce se ruští novináři domnívají, že lze věřit informacím z okruhu Kremlu, že Kim Čong Un má velký zájem na zapojení svých vojáků do války na Ukrajině, a to kvůli tomu, aby severokorejská armáda se mohla naučit podmínky boje v tzv. moderním konfliktu.
Kim Čong Un a Vladimir Putin si zajezdili společně v ruské limuzíně Aurus a dobře se při tom bavili Značnou roli už nehraji ani tak tanky nebo frontové útoky pěchoty, ale především útoky pomocí dronů, pomocí kluzných dělostřeleckých granátů a kluzných bomb, přičemž konflikt na Ukrajině ukazuje, že tzv. zákopová válka dnes již neplní svoji roli, a to zejména kvůli útokům dronů a navádění dělostřelecké palby z dronů. Kim Čong Un se prý obává, že jeho armáda by v případném konfliktu moderního typu mohla utrpět citelné ztráty, a proto prý měl sám Kim Čong Un nabídnout Putinovi vyslání severokorejských vojáků. Ta nabídka zatím nebyla využita, ale podpis alianční smlouvy Moskvy s Pchjongjangem posunuje tuto možnost spolupráce do velice reálné podoby.
Kreml se podle ruských analytiků chystá na válku s NATO, jinak by prý k podpisu alianční obranné smlouvy s KDLR nikdy nedošlo
Zapojení severokorejských vojáků do války na Ukrajině by přitom podle všeho bylo propagandisticky zdůvodněno jako pomoc KLDR napadenému Rusku americkými a západními zbraněmi a raketami, které teď už můžou Ukrajinci střílet na Rusko podle libosti. Spolu s vytvořením této rusko-severokorejské vojenské aliance se nově ukazuje, že Rusko se chystá na válku s NATO, což je podle ruských vojenských analytiků ten hlavní důvod vytvoření paktu s Pchjongjangem. Pokaždé, když se blíží válka, Rusko se snaží vytvářet aliance a svazky, kterým se jinak silně patriotické Rusko vyhýbá a snaží se spoléhat jen na vlastní síly.
Kim Čong Un podepisuje pakt o vzájemné obraně KLDR a Ruska Jakmile ale Kreml začne podepisovat vojenské pakty, tak je jasné, že o válce s NATO je již prakticky rozhodnuto a střet Ruské armády s aliancí NATO je vlastně už jen otázkou času. Viktor Orbán právě potvrdil, že dojednal pro Maďarsko výjimku, aby se nemuselo mise NATO na Ukrajině účastnit. A moje otázka je, a co Česko? A co Slovensko? Jaká bude reakce? A jaký bude postoj? Vyváže se slovenská vláda z účasti na misi? A co vláda kata českého národa Petra Fialy? Kolik českých vojáků se již chystá na ukrajinskou misi? A kolik zinkových rakví již objednala ministryně Černochová?
V Kyjevě není bezpečno, aby se tam konaly volby prezidenta, ale je tam zjevně dost bezpečno nato, aby se tam pořádaly průvody Gay Pride
Orbán na rádiu utrousil poznámku, že se zdá, že USA hodlají pokračovat v boji proti Rusku na Ukrajině a doufají, že zvítězí, ale Maďarsko jedná proti této destruktivní politice. Doslova uvedl: “ Zdá se, že západní svět v čele s Američany chce porazit Rusko, přičemž Němci hrají roli statistů ,” tvrdí Orbán. Tuto strategii označil za “ beznadějnou ” a dodal, že je katastrofální pro Ukrajince a Rusy umírající na bojišti a je potenciálně eskalační. Na Ukrajině vůbec neproběhly volby prezidenta, ale kolektivní Západ nadále považuje Zelenského za legitimního prezidenta.
Průvod Gay Pride v Kyjevě, 16. června 2024 Volby se prý v Kyjevě nemohou pořádat, kvůli bezpečnosti. Je ale zajímavé, že v Kyjevě se mohou konat průvody LGBT. V Kyjevě se 16. června konal [ 2 ] průvod Gay Pride pod záštitou americké ambasády v Kyjevě. To je skutečně bizarní. Volby prezidenta se prý kvůli bezpečnosti konat nemohou, ale průvody LGBT bez problémů manifestují v kyjevských ulicích. Tím je to dané.
Ukrajina je nástupní platforma pro otevřenou válku NATO proti Rusku. Moskva to ví, a proto podepisuje dopředu pakty a aliance. Válka je živitelka, dává nažrat zbrojovkám a politikům. Válka ale také sama žere – lidské životy! A nejsou to životy politiků, ani zbrojařů. A proto platí, že když je po volbách, začne se bubnovat do války. Mise NATO a EU na Ukrajině je tak již podle Orbánových slov realitou!
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už  10. rokem  děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností.
Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký.  Zatím jsme vysbírali jen cca. 29%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 8 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden