„Nostradamus“ z Indie předpovídá, co se za pár dní prý stane
RSS

„Nostradamus“ z Indie předpovídá, co se za pár dní prý stane


Kushal Kumar nedávno přišel se střízlivým tvrzením, že třetí světová válka je za pár dní, a vrátil se ke sledování hvězd, aby svou předpověď zdvojnásobil. (Foto: LinkedIn)









Chlapík přezdívaný indický Nostradamus zdvojnásobil své tvrzení, že se blíží 3. světová válka – a že do ní zbývá jen několik dní.



Minulý měsíc deník Daily Star informoval o tom, jak „nový Nostradamus“ Kushal Kumar, který o sobě tvrdí, že je astrologem předpovídajícím světové události, nedávno řekl, jak poroste napětí mezi Izraelem a Hamásem, oběma stranami Koreje, Čínou a Tchaj-wanem a Ruskem a NATO.




„Novodobý Nostradamus“ předpověděl covid-19, nyní tvrdí, co brzy začne

Ačkoli by někteří řekli, že se jedná o oslnivě zřejmé otevřené cíle, Kumar k tomu použil védskou astrologickou mapu. Pro neznalé: Védský kartář vychází z hinduistické kultury a má být „mapou naší karmy“ s využitím uspořádání planet a hvězd.



Použil ji také k předpovědi přesného data, kdy má začít třetí světová válka – a do té skutečně zbývá jen několik týdnů. Tvrdil, že ke světové válce dojde 18. června – to je úterý, pro ty, kteří nemají kalendář.



A nyní se vrátil, jen několik dní před svou předpovědí, aby toto tvrzení zopakoval. Řekl: „TEĎ, v úterý 18. června 2024, je nejsilnější planetární podnět k vyvolání 3. světové války, i když 10. a 29. června mohou mít také své slovo.




Světoznámý věštec Edgar Cayce předpověděl, co se stane v roce 2024

„Čtenáře může zajímat, že příběhy 10 června ve zprávách, které lze číst, že mají poselství, někde v souladu, cokoliv, s předpovědní upozornění. Ve zpravodajských médiích se 10. a 11. června objevily následující zprávy, které mají zřejmě něco společného s tím, co tento pisatel řekl o 10. červnu.“



S odkazem na teroristické útoky v Pákistánu, severokorejské vojáky překračující demarkační linii do Jižní Koreje – a také na hudbu K-pop a pytle s odpadky létající oběma směry – a eskalaci mezi Izraelem a Libanonem Kumar tvrdil, že to vše ukazuje na naplnění jeho předpovědi.



Varoval: „Zde lze poznamenat, že předpovědní upozornění na lepší péči a vhodnou strategii zahrnuje pečlivou a seriózní interpretaci planetárních dopadů, zatímco neúmyslné lidské chyby nebo uklouznutí nelze zcela vyloučit. Proto sledujte s přibývajícími dny rozvíjející se válečný scénář v horkých místech po celém světě.“



Zdroj: dailystar.co.uk




Předpověď Baby Vangy na rok 2024 se naplnila, nyní má prý přijít další

Článek „Nostradamus“ z Indie předpovídá, co se za pár dní prý stane se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden