Irská vláda jde ve šlépějích nizozemské, hodlá zlikvidovat skoro třetinu zemědělců
RSS

Irská vláda jde ve šlépějích nizozemské, hodlá zlikvidovat skoro třetinu zemědělců

Irská vláda již delší dobu prosazuje velmi tvrdou klimaalarmistickou politiku. V tamních médiích je například zakázáno popírání údajného globálního oteplování (které ve skutečnosti neexistuje) a země chce patřit i k prvním v EU, kde bude zaveden zákaz provozu aut na fosilní paliva.
Irská vláda , která miluje zelenou agendu, je nyní připravena uvalit na zemědělce snížení emisí o zhruba 28 procent, tvrdí zpráva.
Zemědělci v Irsku mohou být brzy nuceni provést potenciálně škodlivé změny ve svých podnicích, protože ministři v irské vládě, kteří tlačí klimatickou politiku, se chystají snížit emise v tomto odvětví přibližně o 28 procent.
Úředníci v irské vládě se už nějakou dobu dohadují o tom, jak zlikvidovat farmy v zemi zelenou legislativou.  K tomuto kroku se rozhodli navzdory  reakcím zemědělců na tutéž politiku v Nizozemsku.
Podle  zprávy   The Times  irský ministr zemědělství Charlie McConalogue již souhlasil s tím, že si vynutí snížení zemědělského sektoru země o 27 nebo 28 procent, což je krok, který způsobí významné narušení místních podniků.
Publikace však také tvrdí, že na McConaloga je stále vyvíjen značný tlak, aby zavedl omezení o 30 procent, což je opatření, o kterém šéf jedné z největších zemědělských organizací v zemi řekl, že by vedlo k masivnímu snížení počtu skotu v zemi.
„Cíl 30 procent by měl za následek výrazné snížení produkce, což by mohlo zničit zemědělský sektor v Irsku,“  řekl  prezident Irské asociace zemědělců Tim Cullinan.
Dokonce i při nižším odhadu 28 procent jeden z úředníků irské vlády zdůraznil, že by to nebylo jako obvykle, přičemž takové opatření by vyžadovalo drastické změny v irském zemědělství.
„Cíle přidělené každému sektoru musí být přiměřené a odrážet celkový prospěch,“ řekl minulý týden hlavní inspektor ministerstva zemědělství Bill Callanan parlamentnímu výboru.
„Na rozdíl od jiných odvětví, kde lze využít technologie a / nebo změny životního stylu, neexistují žádná zázračná řešení pro snížení emisí ze zemědělství a využívání půdy,“ pokračoval.
Masivní tlak Irska na snížení emisí ze zemědělství o více než čtvrtinu přichází v době, kdy má Nizozemsko silnice a distribuční centra zablokované zemědělci,  jejichž živobytí je zničeno prosazováním zelených cílů EU ze strany jejich země.
Nizozemská vláda tlačí na snížení emisí dusíku v některých oblastech až o 95 procent, což je krok, který by vedl k tomu, že až 30 procent chovů hospodářských zvířat v zemi by bylo nuceno zavřít.
Navzdory tak zničujícímu dopadu vláda pokračuje v prosazování této politiky a popsala likvidaci farem jako jednoduše „nevyhnutelný přechod“, který je nedílnou součástí reforem EU.
„Z nějakého důvodu nejdou po leteckých společnostech nebo jiných průmyslových odvětvích, které ve skutečnosti přispívají k těmto emisím kromě nizozemských farmářů,“ řekla politická komentátorka Eva Vlaardingerbroek  deníku Breitbart News  během rozhovoru s šéfredaktorem sítě Alexem Marlowem.
„Říkají, že zemědělci se musí vzdát 30 procent své půdy do roku 2030 a pro mnoho z těchto zemědělců to znamená, že zcela zkrachují v závislosti na tom, kde se v zemi nacházejí, a tato půda jde státu,“ pokračovala.
„Naši zemědělci jsou vyvlastňováni a stát jim krade půdu… a často se jedná o podniky, které měli ve svých rodinách po staletí, protože zemědělský průmysl v Nizozemsku je velmi silný,“ vysvětlila a zároveň si upozornila na vazby, které má premiér země Mark Rutte se Světovým ekonomickým fórem (WEF).
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Irská vláda jde ve šlépějích nizozemské, hodlá zlikvidovat skoro třetinu zemědělců se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden