V soutěži o největší hastroše Olympiády naši sportovci jistě zvítězí
RSS

V soutěži o největší hastroše Olympiády naši sportovci jistě zvítězí
SLOVANKA


Běžně něco podobného nekomentuji, ale tentokrát mi nedalo nepřinést vlastní názor na tu hrůzu, do které budou na Olympiádě oděni naši sportovci. Některá média uvádí, že jsou údajně z nových oděvů, které vypadají jako špinavý malířský plášť, nadšeni.Myslela jsem si, že holínky z londýnské Olympiády už nic nepředčí, ale nyní mi ve srovnání s tím, v čem se budou sportovci prezentovat v Paříži, připadají jako super model vhodný pro přehlídková mola.Celá kolekce je provedena tak, aby bylo odění maximálně odnárodněno,  národní barvy jsou skryté. Modře pocákaný bílý plášť a zvlášť červené tričko vypadají, jako by se autor za národní barvy styděl a nechtěl je prezentovat hezky pohromadě.
Zapnutý plášť zahalí červenou a v letním vedru bude osoba oblečená v červeno-černo bílém tričku evokovat cokoli, jen ne národní barvy.
Olympijská kolekce je navíc předváděna hezky multikulturně, což mělo zřejmě evokovat Evropu (či Českou republiku?) budoucnosti.
Zdá se však, že nakonec odění našich sportovců do duchu letošní Olympiády skvěle zapadne.
Nezapomínejme, že od samého začátku pojal Macron Olympiádu jako propagaci stávající globalistické agendy.
Ještě měsíce před Olympiádou nesli olympijský oheň mimo jiné i 4 tranďáci, kteří se převlékají za  tzv. Drag Queen.  Cesta olympijského ohně vedla také největší  pařížskou mešitou , což symbolizuje budoucí osud Francie.
Tuto část štafety samozřejmě nenesla žádná Drag Queen, ale představitel budoucího obyvatelstva Francie (Evropy).
Ovšem Macron myslel zejména na všechny LGBTQI sportovce a další návštěvníky. Pro ně bude k dispozici speciální  „Pride house,“  kde se budou scházet všichni sportovci, kteří se hlásí k LGBTQI.
A takových sportovců bude možná poměrně dost. Poprvé v historii Olympijských her je v případě 2/3 všech sportovních disciplín povoleno, aby  v ženské kategorii soutěžili  i biologičtí muži, kteří se cítí být ženami.
Olympiáda však také podporuje klimatickou agendu, takže jak sportovci, tak jejich doprovodný tým nebudou mít k dispozici klimatizaci. Tím chce samozřejmě pařížská starostka – samozřejmě opět s podporou Macrona – podpořit klimatickou agendu.
Ovšem tento idiotský nápad nezůstává bez odezvy: sportovci z některých zemí, včetně USA, již ohlásili, že si s sebou vezou vlastní klimatizaci.
Uhlíkově neutrální, jak chtěla starostka, tak nakonec zřejmě Olympiáda přece jen nebude.
Ovšem organizátoři mysleli i na to, aby účastníci Olympiády využívali své ubikace skutečně jen ke spaní a odpočinku. Sportovci proto budou spát na  „asexuálních“ postelích,  které jsou vyrobeny tak, aby unesly maximálně jednu osobu.
To je samozřejmě cíleno zejména na ty, kteří nejsou LGBTQ (ti budou mít k dispozici již zmíněný pride house), což má zřejmě symbolizovat depopulační snahy, které jsou taktéž součástí globalistické agendy.
V neposlední řadě nesmíme zapomenout  na QR kódy  a přidělené osobní ID, což se bude týkat nejen sportovců a jejich doprovodu a všech návštěvníků Olympiády, ale i kohokoli dalšího, kdo se bude v době konání akce pohybovat v příslušné oblasti Paříže.
Povinnou ID budou muset mít i obyvatelé dané oblasti, vyjma těch, kteří se rozhodnou na období Olympiády město zcela opustit.
Olympiáda tak bude především prezentací globalistické agendy , což nakonec ukazuje, že podobný úbor, který symbolizuje odnárodnění, k celému duchu této sportovní akce skvěle zapadne.
Likvidace národních států je totiž jednou z hlavních součástí této agendy…

 
 
Slovanka

The post V soutěži o největší hastroše Olympiády naši sportovci jistě zvítězí first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden