Arcibiskup Vigano po exkomunikaci promluvil: „Papež je horlivým zastáncem Velkého resetu“ (video)
RSS

Arcibiskup Vigano po exkomunikaci promluvil: „Papež je horlivým zastáncem Velkého resetu“ (video)


K exkomunikaci u mnoha katolíků oblíbeného arcibiskupa Vigana došlo minulý týden (4.7.) v reakci na to, že arcibiskup odmítá akceptovat falešného papeže v podobě Argentince Bergoglia.
Dlouhodobě se nebojí upozorňovat nejen na činnost tzv. „Deep Church“ (hluboká církev), ale také na to, že úkolem Bergoglia je zavedení globalistické agendy a likvidace křesťanství ve prospěch islámu a později jakéhosi „náboženství nové světové vlády.“
Arcibiskup Carlo Maria Vigano, který byl tento týden exkomunikován Vatikánem, v rozhovoru s Robertem Moynihanem, zakladatelem a šéfredaktorem časopisu Inside  the Vatican , naznačil, že papež je hluboce zapojen do čtvrté průmyslové revoluce, kterou oznámil Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra v podobě Velkého resetu.
„Papež zneužívá svou moc k tomu, aby demontoval tradiční společnost mimo církev, zatímco se snaží zničit církev zevnitř,“ řekl arcibiskup. Řekl, že chce nahradit církev filantropickou organizací inspirovanou svobodným zednářstvím.


„Je to nehorázné,“ řekl Vigano. „To potvrzuje zločinné spiknutí mezi Deep State a Deep Church.“ Dodal, že jezuité hráli v tomto spiknutí rozhodující roli.
„Není náhodou, že poprvé v historii máme jezuitského papeže,“ zdůraznil arcibiskup Vigano.
„Před několika lety zorganizoval Vatikán mezinárodní konferenci o zdraví. Mezi přítomnými byli Anthony Fauci, ředitelé společností Pfizer a Moderna a trojice globalistů.
Tato konference je dalším potvrzením toho, že Svatý stolec ze sebe dělá služebníka Nového světového řádu a zednářského globalismu,“ řekl Vigano před touto událostí.
Bergoglio později agitoval za experimentální genové injekce a dokonce nechal vyrobit pamětní vatikánskou minci, která tyto škodlivé přípravky propagovala. Ve Vatikánu bylo takzvané „Covid očkování“ povinné.
Všechny rozhovory mezi Dr. Robertem Moynihanem a arcibiskupem Viganem najdete zde . Některé vadily natolik, že již byly odstraněny na  YouTube.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]

Nejčtenější za týden