Kdo jsou vlastně ti, kteří se nachází na vrcholku pyramidy?
RSS

Kdo jsou vlastně ti, kteří se nachází na vrcholku pyramidy?


Říká se jim různě: Ilumináti, Deep State, globalisté… Podle všeho ovládají svět a snaží se být „neviditelní.“ Pokud nejste „spáči,“ pak víte, že svět ovládají skrz centrální banky.
To je ale mnohdy jediné, co většina lidí o těch, kteří skutečně ovládají svět, ví. Právě jejich moc ukazuje, že nic jako multipolární svět neexistuje. To je jen iluze pro spící masy.
Kdo tedy stojí za penězi, mocí, kontrolou, narativy a destrukcí světa – neustálými válkami, umělou inflací, útoky na potravinový systém a zemědělství, velkým farmaceutickým a lékařským šílenstvím, neustálým dohledem, AI a transhumanismem, celým finančním systémem a tak dále?
Je to globální agenda, která sahá staletí zpět a ani ti nejskvělejší badatelé, historici a vyšetřovatelé nemohou jmenovat všechny osoby, které jsou na vrcholu této hierarchie.
Existují však tisíce, které lze jmenovat, a většina z nich uznala skutečnost, že se jen velmi malé procento pokouší ovládnout svět v rámci svého „nového světového řádu.“
Všichni ostatní v rámci onoho 1%, které ovládá svět, jsou jen jejich loutky, i když výše postavené.
Corey Lynn zveřejnila zprávu, která ukazuje, jak byl tento kontrolní rámec vytvořen, hierarchii, jak fungují a seznam více než 1900 klíčových hráčů.
Otázka číslo jedna, která neustále koluje po sociálních sítích a rozčiluje mysl milionů lidí, zní: „Kdo jsou? Zatímco „oni“ často fungují jako jedna síla, je do toho zapojeno mnoho jednotlivců a hráčů.
Lidé chtějí vědět, kdo stojí za penězi, mocí, kontrolou, příběhy a destrukcí světa – jsou to neustálé války, umělá inflace, útoky na potravinový systém a zemědělství, velké farmaceutické a lékařské šílenství, neustálý dohled, AI a transhumanismus, celý finanční systém a tak dále.
Není to omezeno na jednu nebo dokonce deset zemí – je to globální agenda, která sahá staletí zpět a ani ti nejskvělejší badatelé, historici a vyšetřovatelé nedokážou vyjmenovat všechny osoby, které jsou na vrcholu této hierarchie.
Existují však tisíce, které lze jmenovat, a většina z nich uznala skutečnost, že se jen velmi malé procento pokouší ovládnout svět v rámci svého „nového světového řádu.“
Existuje několik termínů, které lidé používají k označení těchto špatných aktérů, jako je „deep state“, „globální kabala“, „ilumináti“ a „stínová vláda.“ Jednotlivci organizující tento pokus o globální převzetí skrytě působí ve vládách, aby změnili veřejné politiky a zákony a zároveň utvářeli kulturu a příběhy.
V poslední době již mnoho z těchto špatných herců nepůsobí skrytě – v dnešní době je to spíše styl in-your-face. Všichni jsou v tom, zoufale se snaží porazit masy prostřednictvím své příručky, a přestože se zdá, že mají plán a, b a c pro každou agendu, lidé se brání a rozkrývají jejich manipulační taktiku.
Je pravda, že to vytváří docela velké pole kognitivních disonancí, ale s každým dalším měsícem si více a více lidí uvědomuje, jak se hraje s lidstvem, a odmítají to tolerovat.
Pokud přijmete, že nad vámi mají moc a dovolíte si stát se poslušným otrokem, kterého chtějí, abyste měli, pak vás ovládnou. To je ta největší dávka pravdy.
Potřebují, aby všichni věřili, že jsou autoritou, že jim leží na srdci váš nejlepší zájem a to, co vám říkají, je pravdivé. Chtějí, abyste se cítili bezmocní a závislí na nich. To je jejich největší překážka a to je to, čemu byste se nikdy neměli poddávat.
Čím více zpět, tím obtížnější je je vystopovat. Proč? Protože bohaté pokrevní linie mají tendenci se mísit, často mění svá jména a pravopis, své zázemí a rodinné vazby. Aby toho nebylo málo, souběžně probíhají stovky psychologických kampaní pocházejících z různých zemí a zdrojů, aby ještě více zmátly lidi.
Jedna věc je jistá – tito lidé plánovali toto konečné převzetí po velmi dlouhou dobu, mají všechny své přisluhovače a užitečné nástroje, které je koordinují, vymyli mozky milionům lidí svými plány, jsou důvtipní a vypočítaví svými metodami a daleko inteligentnější, než by si většina chtěla přiznat.Lidé chtějí jména, tak začněme tady. To je velká část hierarchie, která zanechává některé neznámé skryté za Bankou pro mezinárodní platby („BIS“). V třídílné zprávě o „ praní s imunitou “ Corey Lynn explicitně podrobně vysvětluje, jak a kdy BIS vznikla a jak   BIS a 63 centrálních bank   vymyslely plán na zachování imunit a výsad.
Krátce nato, v roce 1945, někteří ze spiklenců určili OSN k tomuto velkolepému převzetí a hned následující den s ní přišly imunity a výsady. To byl počátek kontrolního rámce a toho, jak budou moci vykonávat své agendy a přitom fungovat zcela mimo zákon.
Všechny složky OSN mají tyto imunity a mohou je rozšířit na organizace, které s nimi pracují.
Dlouho před založením OSN byla vytvořena Organizace amerických států („OAS“). I jejich zástupci byli prvními, kdo obdrželi imunity a výsady, spolu s OSN, protože pracují ve vzájemném spojení. A také mohou rozšířit tyto imunity na organizace, se kterými spolupracují.
Kromě bank dostaly tyto imunity také OSN a OAS, Globální fond, Gavi a WEF a řada dalších klíčových mezinárodních organizací. Celkem existuje   76 mezinárodních organizací , které mají tyto imunity a výsady, stejně jako BIS a centrální banky.
Zatímco OSN a OAS mají smlouvy s mnoha zeměmi, které jim poskytují železné vrstvy ochrany, ostatní mezinárodní organizace mají imunity, privilegia a dohody o sídle nezávisle s každou zemí, která se tak rozhodla, a je jich mnoho! USA pro to připravily půdu a rozdělily ji  76 organizacím  během každého předsednictví – včetně Trumpa a Bidena.
Přečtěte si „ Praní s imunitou, “ abyste pochopili celý rozsah toho, co tyto imunity a výsady obnášejí.
Pro začátek, všechny jejich archivy jsou nedotknutelné, jejich majetky jsou imunní vůči prohlídce a zabavení, jsou osvobozeny od všech druhů daní, které platí běžní lidé, včetně majetkových daní, šéfové a zaměstnanci jsou osvobozeni od soudních sporů, zaměstnanci a jejich rodiny mohou cestovat po světě bez kontrol od celníků, armáda a policie nemají povolen vstup do jejich sídla a mnoho dalšího.
Jakmile lidé pochopí, že TOHLE je kontrolní rámec – struktura, která byla vytvořena před téměř 80 lety, aby mohli fungovat mimo zákon a nikdy nenesli odpovědnost, je snadné vidět, jak všechny ostatní části zapadají na své místo.
Kdo jsou ONI? To  je  klíčový seznam   76 organizací, BIS a 63 centrálních bank   na vrcholu pyramidy, vezmeme-li v úvahu, že za touto pyramidou stojí bohatí, strategičtí hráči, jejichž jména se možná nikdy nedozvíme. Ti, kdo vedou tyto organizace, jsou klíčovými jmény záměrně postavenými do pozice moci k provádění konkrétních agend.
Tito klíčoví hráči se pohybují v rámci této skupiny organizací a někdy vedou přidružené organizace, aby udrželi svou strategii. Některé z těchto agend pocházejí přímo od pyramidových organizací, zatímco jiné jsou smluvně zadávány jejich pobočkám v neziskovkách, korporacích, univerzitách, u zákonodárců, ve vládách, 3písmenných agenturách, zpravodajských médiích a soukromých investičních firmách.
Například agenti CIA často přecházejí na pozice ve zpravodajských médiích, ředitelé FDA často přecházejí do velkých farmaceutických společností, ředitelé CDC přecházejí do Rockefeller Foundation nebo Bill & Melinda Gates Foundation a tak dále.
Udržují své klíčové hráče na pozicích, ve kterých je potřebují, v konkrétních časech a poté je přesunou na jiné vedoucí pozice, když potřebují provést určité akce.
Jim Yong Kim je toho zářným příkladem: od spoluzaložení Partners in Health přes poradenství generálnímu řediteli WHO a řediteli oddělení HIV/AIDS, poté plnění požadovaných výsledků na Harvardu na různých pozicích až po prezidenta Dartmouth College.
Poté byl prezident Světové banky – shodou okolností na začátku roku 2019 rezignoval a nyní je partnerem v Global Infrastructure Partners. Kim se podílel na hanebných akcích na Haiti, agendě AIDS, vakcínách, sledování kontaktu za covidu, nátlaku na země, aby získaly finanční prostředky od Světové banky, a klimatické agendě, přičemž každá pozice byla správně načasována.
Není náhodou, že  ve 3. čtvrtletí  roku 2024  BlackRock   získává   Global Infrastructure Partners . Více o propojení a zapojení Jima Yong Kima do zpráv Corey Lynn si můžete přečíst   ZDE  ,  ZDE  a  ZDE .
Odvedli neuvěřitelnou práci ve snaze pohřbít jeho   dětství a rodinu . Generální ředitel společnosti BlackRock, Larry Fink, také šel nad rámec toho, aby skryl své   rodinné vazby  a dětství s otcem, který se jeví jako duch. Je pochopitelné, že chcete udržet rodinu před zraky veřejnosti, když zastáváte vysoké pozice, ale u těchto jedinců jde o mnohem víc, než se na první pohled zdá.
Existuje nespočet menších společností, které měly dobré úmysly poskytovat skvělé produkty a služby lidem nebo půdě, ale jak začaly růst a získávat pozornost, tyto zkorumpované organizace se je pokusily kooptovat a nakonec je získat.
Dobrým příkladem  toho je pohlcení Whole Foods Amazonem. Tyto organizace, včetně takzvaných miliardářských filantropů, stojí za každým velkým průmyslem a „přetvářejí“ jej tak, aby v podstatě odřízly všechny ostatní od finanční prosperity, aby se každý mohl stát obětí jejich plánovaného zotročovacího systému.
Nakonec musí Kongres tyto imunity a výsady zrušit. Jakýkoli zákonodárce, který říká, že USA potřebují definancovat WHO (součást OSN) nebo samotnou OSN, si zjevně není vědom tohoto kontrolního rámce, protože kdyby ano, věděl by, že defundace nic nevyřeší.
Jak fungují a kdo jsouV rámci každé agendy (a je jich mnoho) lze vidět tytéž hráče, kteří je provádějí. To je docela velký ukazatel toho, kdo toto divadlo řídí. Je důležité poznamenat, že v zemích jsou také klíčoví hráči, jejichž jména nemusí být uvedena, ačkoli jejich společnosti mohly tyto seznamy vytvořit.
The Giving Pledge, který založili Warren Buffet a Bill Gates v roce 2010, je opravdu rychlý způsob, jak vidět seznam  více než   240    miliardářských „filantropů,“  z nichž mnozí jsou zapojeni do programů proti lidskosti.
Všichni od Davida Rockefellera po Michaela Bloomberga, Marka Zuckerberga, Elona Muska, Michaela Milkena, Sama Altmana, Edgara Bronfmana, Victora Pinchuka, Richarda Bransona, Marca Benioffa, šejka Mohammeda Bin Musallam Bin Ham Al – Ameriho, prince Alwaleeda Bin Talala  a bezpočet dalších jsou součástí této skupiny, čímž   se zavázali  „poskytnout většinu svého bohatství na řešení některých nejpalčivějších problémů společnosti.“
To znamená vytvořit problém a pak tvrdit, že zachrání situaci tím, že založí nová průmyslová odvětví a odstraní ostatní.
17 cílů udržitelného rozvoje OSN je zcela převráceno a vykresleno jako pomoc Zemi a lidstvu, i když ve skutečnosti jde o pravý opak a totální podvod. Je to primární obětní beránek používaný pro každou agendu, kterou se pokoušejí provést.
Od změny klimatu po chudobu, jídlo, zdraví, vzdělávání, průmysl a hospodářský růst, je to příběh každého z nich. Vztahy s veřejností jsou prosazovány Světovým ekonomickým fórem, které plánuje, jak by tyto akce měly probíhat a kdo by měl převzít otěže.
Tito hráči se často setkávají soukromě na pozvání pouze prostřednictvím tajných společností a organizací. Univerzity vypumpují jakékoli takzvané studie, které jsou potřeba k ověření jejich akcí, aby získaly vládní financování, a média to pak mohou propagovat.
Proto je důležité porozumět tomu, jak jejich jazyk funguje, abyste mohli číst mezi řádky, a uvědomit si, že „pohodlnost“ pro ně znamená pohodlí, protože vás mohou sledovat, „bezpečnost“ znamená, že vám bude řečeno, co můžete dělat a k čemu máte přístup a jak můžete utrácet své peníze, „začlenění“ znamená, že budete součástí jejich zotročovacího systému, „spravedlnost“ znamená, že každý bude mít univerzální základní příjem a zdravotní péči, aby nad vámi mohli mít kontrolu, „chránit mořský život na celém světě a využívat oceány, moře a mořské zdroje pro udržitelný rozvoj“ znamená, že těží v oceánech zdroje pod rouškou změny klimatu a zároveň decimují celé ekosystémy, které by mohly zničit veškerý mořský život.
Vládní granty využívající peníze daňových poplatníků jsou jedním z největších způsobů, jak přesouvat peníze daňových poplatníků do rukou zkorumpovaných.  Tyto prostředky v USA distribuuje  více než   20 amerických vládních agentur , jako například DHS, DOD, DOE, DOS, HUD, USAID a USDA.
Tyto prostředky jdou přímo do rukou zkorumpovaných organizací a nadací nebo prostřednictvím ministerstev v jiných zemích, kde se zdá, že peníze mizí nebo dosahují malých výsledků.
V případech, jako je válka, je mohou přesouvat přes Světovou banku, která má samozřejmě plnou imunitu. a privilegia, takže nikdo nikdy nebude skutečně vědět, kam ty peníze šly.
Pentagon   šest let po sobě  neuspěl   v auditech .  Pozor, oni sami provádějí audit.   Více než 21 bilionů dolarů   zmizelo  z amerických federálních účtů v HUD a ministerstvu obrany  .
Ve zprávě na téma „ 17 cílů k zotročení: Odhalení skutečných agend za agendou 2030 “ Corey Lynn poskytuje úplný rozpis těchto takzvaných cílů s připojenými zprávami odhalujícími důkazy o opaku.
Existuje nespočet dalších zpráv, které se také přímo týkají těchto agend. Zde jsou některé klíčové zprávy se seznamy jednotlivců a společností zapojených do těchto schémat:
•  The Global Landscape on Vaccine ID Passports  je 4dílná zpráva a je k dispozici v   brožované vazbě   s bonusovou kapitolou o řešeních, která ukazuje, jak jsou blockchain, digitální identity a digitální měny jednou z jejich hlavních koncových her pro kontrolu co lidé dělají a jak mohou utrácet své peníze.
Je plná stovek citovaných zdrojů poskytujících klíčové důkazy. Pod rouškou zdraví a pohody to podtrhuje 9 z jejich 17 cílů. Část 4 odhaluje seznam   287 jednotlivců a společností   zapojených do této agendy.
• Nyní by již nemělo být tajemstvím, že   Visa a Mastercard   hrají klíčovou roli v systému kontroly digitální identity.
•   Elon Musk  si zaslouží vlastní odrážku. Ačkoli ho mnozí drželi vysoko na piedestalu uctívání hrdinů, Muskova historie mluví sama za sebe (což potvrzuje i jeho nedávné uzavření spolupráce s WEF).
Ve zprávě „ Space: The New Frontier For The Central Control Grid “ poskytuje Corey Lynn množství důkazů o tom, co se děje, a o zapojení Elona Muska.
Kromě Elona Muska se na tomto schématu podílejí další klíčoví společní hráči, jako jsou US Space Force, Morgan Stanley, WEF, OSN, BIS, centrální banky, Deloitte a další uvedení v této zprávě.
• Nadační fond Billa a Melindy Gatesových posílá peníze do Nadace Billa a Melindy Gatesových („BMGF“), která pak přiděluje peníze Globálnímu fondu a Gavi, jejichž je Bill Gates spoluzakladatelem.
BMGF také poskytuje miliardy do sektorů OSN a bezpočtu neziskovek vlastněných jejich přáteli. Některé z těch samých neziskovek a dalších poboček OSN pak část peněz vrátí zpět přes Globální fond. Jsou to otočné dveře.
Navíc miliardové granty od vlády USA a dalších zemí přivádějí dolary daňových poplatníků prostřednictvím Global Fund a Gavi. Peníze myjí všem přímo před očima, a to vše prostřednictvím neziskovek, z nichž většina má plnou imunitu a výsady.
ZDE je podrobné video, které  Corey udělala, popisující, jak to funguje, a ukazující zapojené organizace.
• Potravinářský průmysl je monopolizován   10 společnostmi . Zde hovoříme o kontrole populace. Tyto společnosti přidávají do svých potravin tolik cukru a bioinženýrských přísad (geneticky modifikovaných a geneticky upravených), aby udržely populaci nemocnou.
Mnoho z nich také úzce spolupracuje s organizacemi uvedenými v tomto článku. Pochopte, že tyto společnosti jsou ochotny zasáhnout, aby posunuly své agendy kupředu, jako byly lockdowny během covidu nebo  vyhoření některých jejich závodů na zpracování potravin (pozn.: k podobným podivným „nehodám“ dochází v posledních dvou letech v USA podezřele často).Kdo kontroluje vše, co se lidem vkládá do úst, od semen přes pesticidy až po jídlo samotné? Codex Alimentarius. Byla založena v roce 1963 Organizací pro výživu a zemědělství („FAO“) a Světovou zdravotnickou organizací („WHO“), obě jsou zbraněmi OSN s plnými imunitami a výsadami.
Jejich jediným účelem je stanovit normy a směrnice pro všechny potraviny, které lidé konzumují. Jakmile jsou tato rozhodnutí učiněna, země tyto „normy“ přijmou a zavedou je, čímž vytvoří předpisy a zákony.
USDA je hnací silou nejen pro dodržování standardů, ale také pro zajištění toho, aby je ostatní země následovaly. Čína řídí výbor pro pesticidy a Monsanto (Bayer) má místo u stolu. Podívejte se na zprávu Corey Lynn  ZDE .
• Ve zprávě Corey Lynn nazvané „ Nový kontrolovaný potravinový systém je nyní na místě a nezastaví se před ničím, aby urychlili svou kontrolu “ odhaluje novou vlnu vnitřních vertikálních pěstebních zařízení, která se objevují a mnoho z těchto hráčů je zakládá a financuje je nebo od nich kupuje produkty.
Ačkoli to může být pozitivní řešení pro malé farmy nebo jednotlivce, bohužel tyto konglomeráty pro většinu z toho využívají genově upravená semena. Představte si, že jídlo je zavřené v obrovských zařízeních, zatímco jim státy poskytují daňové úlevy a Monsanto/Bayer připravuje semena.
Tato zpráva odhaluje více než  150 hráčů   v této agendě s překrývajícími se jmény, která již byla zdokumentována v tomto článku, včetně klíčových akcionářů. Toto odškrtává neuvěřitelných 10 ze 17 cílů k zotročení lidstva.
A další zpráva od Corey Lynn odhaluje další jména zapletená do výroby masa pěstovaného v laboratoři.
• V 9dílné zprávě na téma „ Trénink poslušnosti od kolébky po hrob “ se podrobně zabývá vzdělávacím systémem od kojenců až po dospělé a odhaluje neuvěřitelné způsoby, jakými provádějí indoktrinaci, vymývání mozků a sociálně-emocionální učení s cílem prosadit ideologie prostřednictvím vzdělávacího systému.
Tento kontingent odškrtává 5 z jejich 17 cílů. Část 9 dokumentuje rozsáhlou časovou osu sahající až do roku 1903 a seznam více než  580 zúčastněných klíčových hráčů , z nichž 50 je rovněž zapojeno do agendy digitální identity.
• Univerzity již dlouho hrají zásadní roli při utváření „vědy“ a produkování požadovaných výsledků výzkumných projektů, které generují výsledky, které potřebují státní hráči.
Ti zase poskytují jak granty, tak financování univerzitám a zároveň signalizují velké vládě, že granty by měly jít organizacím a nadacím, které potřebují pokračovat ve studiích, provádět klinické studie nebo pokračovat ve svých projektech.
Většina lidí si neuvědomuje, jak jsou v USA univerzity a vysoké školy zapojeny do imigrační agendy.
Ve zprávě „ University migrant Smart Hubs, Private Equity and The Leveraged Buyout of America “ to všechno rozebírá a poskytuje    seznam více než 200 vysokých škol, které se  tím zabývají. Jedou v tom i desítky pomocných organizací a soukromé investiční společnosti, jako je Blackstone, kteří hrají hlavní roli.
• Transgenderová agenda je velká a chce, aby se každý soustředil na svou „identitu“ a zároveň se distancoval od toho, kým skutečně je. Všechno je to spíše o vnějším než vnitřním. Ve 4dílné zprávě Corey Lynn o ‚ Využívání transgenderů  ‚   část 1   odhaluje rozsáhlou časovou osu těch, kteří provádějí tuto agendu.
Část 2   pokrývá počátky lékařského inženýrství a kdo za ním stál.   Část 3   ukazuje, kdo jsou ti, kdo financují a profitují, a také krátký seznam plus více než 50 klinik péče o mládež, které jsou do toho zapojeny.   Část 4   obsahuje seznam těch, kteří stojí za touto agendou.
• Abychom porozuměli myšlení těchto aktérů, je důležité pochopit jejich touhu po eugenice – to je termín, který sahá až do konce 19. století. V šestidílné zprávě Corey Lynn na téma „ Eugenika, neplodnost a krize růstu populace “ se ponoří hluboko do historie, hráčů, sponzorů a akcí prováděných proti lidstvu v průběhu let.
Zpráva začíná časovou osou z roku 1901 a je to zásadní zpráva, která ukazuje útok na lidské zdraví, tělo, mysl a touhu ovládat populaci prostřednictvím manipulace s DNA, sterilizací za účelem prevence porodů a v některých případech i vražd.
V této zprávě jsou zdokumentovány desítky jmen  jednotlivců a organizací zapojených do eugeniky a budoucího cíle transhumanismu a mnohá z těchto jmen budou nejen známá, ale jsou k vidění i v mnoha dalších zprávách týkajících se jiných agend.
• Více než 30 článků a zpráv o covidu dokumentuje horu důkazů spolu se jmény a organizacemi zapojených do provádění nejodpornější a koordinované agendy proti lidstvu. Tyto články lze nejlépe vyhledat prostřednictvím  katalogu knihovny   s přímými odkazy na každou zprávu.
• Pod rouškou „změny klimatu“ spolupracovaly vlády 26 ostrovů s veřejnými a soukromými partnery, aby na těchto ostrovech nasměrovaly především vládní finanční prostředky USA prostřednictvím infrastruktury čisté energie.
Řada partnerů se také podílí na budování tzv. cestovního ruchu v těchto lokalitách. Partneři jako OSN, Organizace amerických států, World Bank Group, Bill Gates, Richard Branson, Clinton Foundation, Rocky Mountain Institute, The Nature Conservancy, Tides a mnoho dalších, včetně Breakthrough Energy Coalition, což je skupina   28 vysoce kvalitních stojí za investory   včetně George Sorose, Jeffa Bezose, Toma Steyera, Jacka Ma, Reida Hoffmana a dalších.
Celkem se jedná o   26 ostrovů, 12 partnerů z veřejného sektoru a 34 soukromých partnerů . V celé 4dílné zprávě je také mnoho dalších jmen a zemí, které jsou do toho zapojeny. Ve 4dílné zprávě Corey Lynn: „ Ztroskotaná na deseti ostrovech s Clintonsovými & Bransonem “ ukazuje, jak to všechno začalo, financování, hanebné aktivity a jak to rychle eskalovalo na 26 ostrovů.
Kam peníze skutečně zmizely?
• Každý zná Clinton Foundation, ale většina lidí si vůbec neuvědomuje, že zločinecká rodina Clintonových má ve skutečnosti   51  nadací, LLC a fiktivních společností , které využívají k provádění svých podvodů. Některé mají samozřejmě neexistující adresy.
Corey Lynn se prohrabala nekonečnými stránkami daňových přiznání a podání, aby vytvořila tento seznam, a obsáhle informovala o zapojení Clintonových s AIDS ,  vakcínami ,  potraty ,  obchodováním s dětmi , Haiti  ZDE ,  ZDE ,  ZDE ,  ZDE  a  ZDE ,  26 ostrovů ,  podvody v Arkansasu ,  politické daňové skandály , plus Jeffrey Epstein  ZDE ,  ZDE  a  ZDE .
• Přestože v této zprávě není uvedeno mnoho jmen ( několik desítek ), obsahuje významné informace týkající se „  Ochrany amerických zásob a technologií hromadného napájení před zlými aktéry. “
Spojení jsou docela ohromující, zvláště  tři hráči , kteří všichni pracovali na vysokých pozicích ve Světové bance s překrývajícím se časovým rámcem, včetně jednoho prezidenta, z nichž dva jsou z Číny a jeden z Jižní Koreje, kteří všichni navštěvovali prestižní vysoké školy v USA.
Propletená historie těchto tří sama o sobě je ohromující a ukazuje, kde začali, na čem se podíleli, jejich spojení s USA a kde jsou nyní. Tato zpráva byla zveřejněna v roce 2020 a tito muži jsou stále aktivní v zásadních rolích.
• Akcionáři hrají klíčovou roli při ovládání společností shora dolů. Pokud má většinový akcionář akcie s hlasovacím právem, může diktovat směr společnosti. Dva největší akcionáři téměř každé velké společnosti jsou  The Vanguard Group   a   BlackRock.    State Street Corp. často zaujímá 3. místo.
Stačí si vybrat společnost – jakoukoli velkou společnost – a vyhledat „top akcionáři (název společnosti)“ a uvidíte je téměř pokaždé, a pokud se ve vzácných případech nedostali mezi první dvě, najdete je v první pětce. ZDE je příklad  hlasování BlackRock o třech usneseních společnosti Pfizer v roce 2021. BlackRock je největším akcionářem společnosti Pfizer.
Tolik alespoň hrubý souhrn sestavený z některých závěrů novinářky Corey Lynn, která se tématu NWO a globalistických plánů (Agenda 2030) věnuje dlouhodobě velmi podrobně.
Je patrné, že globální hráči mají vliv téměř po celém světě, bez ohledu na jakékoli politické rozdělení. Právě to je důvod, proč se jim zatím daří se posouvat dál směrem ke světu, kdy budou všichni pod digitální diktaturou, kterou zavádí téměř celý svět…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 7 Průměrně: 5 ]

Nejčtenější za týden