Specialista na Parkinsonovu chorobu navštívil Bílý dům od listopadu 2022 celkem 10x
RSS

Specialista na Parkinsonovu chorobu navštívil Bílý dům od listopadu 2022 celkem 10x


Jak se podařilo prokázat, tak Bidenův lékař už roky lže o skutečném zdravotním (i mentálním) stavu současného amerického prezidenta a spolu s mainstreamovými médii pomáhá celé roky tajit to, čeho si mnozí dávno všimli a co se po nedávné debatě již dále nedá zatajovat.
Biden není zcela v pořádku a zřejmě by další 4 roky ve funkci nemusel zvládnout.
V posledních dnech se také podařilo dokázat, že již nejméně dva roky navštěvuje Bílý dům vyhlášený špičkový specialista na Parkinsonovu chorobu, což jen přidává další otázky.
Specialista na Parkinsonovu chorobu navštívil Bílý dům DESETKRÁT, a to od listopadu 2022, podle záznamů o návštěvách. Za posledních 8 měsíců ho pak navštívil celkem 8krát!
Již dříve bylo  oznámeno , že špičkový neurolog specializující se na Parkinsonovu chorobu se začátkem tohoto roku setkal s osobním lékařem prezidenta Bidena v Bílém domě.Záznamy o návštěvnících, které prozkoumal  deník The New York Post , odhalily, že  Dr. Kevin Cannard , renomovaný odborník na Parkinsonovu chorobu v Lékařském centru Waltera Reeda, a Dr. John E. Atwood, kardiolog z Walter Reed, se 17. ledna setkali s Dr. Kevinem O’Connorem, Bidenovým osobním lékařem a dalším lékařem na klinice rezidence Bílého domu.
Parkinsonova choroba (PD) je porucha mozku, která způsobuje progresivní problémy s pohybem, duševním zdravím, spánkem a bolestí. Vyznačuje se nechtěnými nebo nekontrolovatelnými pohyby, jako je třes, ztuhlost a potíže s rovnováhou a koordinací. Příznaky obvykle začínají pomalu a časem se zhoršují.
Nyní se uvádí, že specialista na Parkinsonovu chorobu navštívil Bílý dům nejméně desetkrát!
Otázkou tedy je, zda má Joe Biden nediagnostikovanou kognitivní poruchu, nebo mu bylo diagnostikováno něco jako Parkinsonova choroba a/nebo demence a Bílý dům to zakrývá?
Deník The Washington Times  napsal:

Neurolog a specialista na Parkinsonovu chorobu vykonal téměř tucet návštěv lékařské jednotky Bílého domu, ukazují záznamy o návštěvách, což vyvolává nové otázky o způsobilosti prezidenta Bidena vykonávat úřad, když bojuje se snahou vytlačit ho z voleb v roce 2024.
Dr. Kevin R. Cannard, neurolog z Bethesdy a specialista na pohybové poruchy přidružený k Národnímu vojenskému lékařskému centru Waltera Reeda, navštívil kancelář lékařské jednotky Bílého domu desetkrát od listopadu 2022, ukazují záznamy o návštěvách.
Záznamy, naposledy aktualizované 1. července, ukazují, že Dr. Cannard navštívil Bílý dům naposledy 28. března.

Dr. Cannard se setkával především s Megan Nasworthyovou, lékařskou spojkou mezi Bílým domem a Walterem Reedem. Dne 17. ledna 2024 se setkal s doktorem Kevinem O’Connorem, lékařem Bílého domu, který léčí  Bidena.
Biden je napadán ze všech stran, protože po jeho katastrofálním výkonu v debatě sílí hlasy volající po jeho odstoupení z prezidentského klání.
Jak dlouho ještě tato fraška potrvá, než bude vyměněn?

Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]

Nejčtenější za týden