Kanada: Nevysvětlitelná dětská úmrtí v Albertě se zvýšila o 3 328 procent (video)
RSS

Kanada: Nevysvětlitelná dětská úmrtí v Albertě se zvýšila o 3 328 procent (video)


Kanada patřila v „době covidové“ k velmi silně proočkovaným zemím, přičemž Trudeaova diktatura byla v té době pověstná po celém světě. V zemi tak dostalo genovou injekci i mnoho dětí všeho věku. Nicméně aplikace injekcí odstartovala boom nárůstu dětské úmrtnosti z „nevysvětlitelných příčin.“
V kanadské provincii Alberta prudce stoupá počet nevysvětlitelných úmrtí mezi dětmi.
Dne 9. listopadu 2022 náhle zemřel ve škole 13letý Eric Homersham z Calgary, pravděpodobně na vakcínu proti covidu. 29. listopadu téhož roku náhle zemřel sedmiletý Slade Smith z Calgary. Byl očkován proti Covidu. Od té doby, co bylo očkování zavedeno, náhle zemřelo bezpočet kanadských dětí.
 

Organizace „An Injection of Truth“ nedávno shromáždila kanadské lékařské profesionály, aby diskutovali o nejnovějších vědeckých údajích. Jejich životy se obrátily vzhůru nohama poté, co promluvili. Jejich debata byla odstraněna z webových stránek Eventbrite.
Zpočátku „Injekce pravdy“ uváděla, že nevysvětlitelná dětská úmrtnost se v Albertě od roku 2021 zvýšila o 350 procent. To byl rok, kdy začali dětem podávat takzvané mRNA Covid vakcíny.
Toto číslo se ukázalo jako nesprávné: nevysvětlitelná úmrtnost se ve skutečnosti zvýšila o 3 328 procent, řekl Darrell Komick z „Injekce pravdy“ během tiskové konference.
Doprovázeli ho lékaři Mark Trozzi, William Makis, David Speicher a Chris Shoemaker a imunolog Byram Bridle.
„Nemohli jsme tomu uvěřit,“ řekl Komick s odkazem na údaje Alberta Health Services (AHS).
V roce 2021 byla v Albertě největším zabijákem „neznámá příčina úmrtí.“  V roce 2019 byla tato nová kategorie až desátou příčinou smrti, v roce 2020 čtvrtou příčinou smrti a v roce 2021 hlavní příčinou smrti.
Kanadský investor Kelly Brown zkoumal nadměrnou úmrtnost v Kanadě a byl šokován. Hovořil o alarmujícím nárůstu nadměrné úmrtnosti ve věkové skupině 0-44 let.

V Albertě byla nadměrná úmrtnost v této věkové skupině v roce 2021 až 70 procent. „Tohle je skutečná ‚tsunami úmrtnosti‘,“ řekl Brown .
Na celou tiskovou konferenci se můžete podívat níže:

 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]

Nejčtenější za týden