Lékař objevil zářící struktury v krvi očkovaného 10letého chlapce (video)
RSS

Lékař objevil zářící struktury v krvi očkovaného 10letého chlapce (video)


V poslední době přichází z celého světa zprávy o nadměrných úmrtích mladých lidí, zejména dětí. Guatemalský lékař, který od začátku varoval před genovými injekcemi, nyní ukázal něco, co jsme měli možnost již dříve vidět v krvi očkovaných všeho věku…
„Rok 2024 je rokem, kdy si lidé začnou uvědomovat, že jsou oběťmi genocidy organizované jejich vlastními vládami,“ říká lékař Wilfredo Stokes z Guatemaly ve videu, ve kterém analyzuje krev očkovaného desetiletého chlapce.
„Vlády jsou zaměstnávány mezinárodním zločineckým gangem: Světovým ekonomickým fórem, jehož chapadla jsou také WHO, OSN a tak dále,“ tvrdí Stokes.
Kardiolog řekl otci 10letého chlapce, jehož krev vykazuje podivné zářící struktury, aby nechal syna očkovat proti Covidu.

V chlapcově krvi jsou vidět jakési vzduchové bubliny, které obsahují zářící struktury. Tyto struktury se podle lékaře skládají z grafenu.
„Je to o technologii, které nerozumíme. To je neuvěřitelné. Zdá se, že struktury tvoří jakési neuronové sítě. Jedná se o velmi složité struktury, které se tvoří pomocí krve. Obsahují také hydrogel,“ říká Dr. Stokes.
Chlapec měl velmi vážnou nervovou poruchu a srdeční arytmii. Měl také plicní onemocnění.
„To je to, co lidem se svolením vstříkli,“ dodává lékař.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]

Nejčtenější za týden