Narůstající problém Evropy s imigrací a multikulturalismem
RSS

Narůstající problém Evropy s imigrací a multikulturalismem


HSP
Dr. Jordan B. Peterson se pro The Daily Wire setkal s britským konzervativním aktivistou Tommym Robinsonem v diskusi, v níž hovořili o narůstajícím problému Evropy s imigrací a multikulturalismem

Jednačtyřicetiletého konzervativního aktivisty Tommyho Robinsona nedávno zatkli v Kanadě a nařídili mu zůstat v zemi kvůli údajným imigračním přestupkům. Celý rozhovor mezi Petersonem a Robinsonem byl zveřejněn v pondělí na portálu DailyWire+.
Během diskuse Robinson řekl, že vyrůstal v Anglii, ve městě Luton severně od Londýna, které se v současnosti považuje za „epicentrum teroristických aktivit“ v Evropě.
Epicentrum teroristických aktivit
„Když jsem se v roce 1982 narodil, byla tam jedna mešita,“ vzpomíná. “Teď jich tam je 45,” řekl.
„V Lutonu se plánovalo bombové spiknutí s hnojivy, v Lutonu se uskutečnily teroristické pumové útoky 7/7 ( pozn. red. podle data 7.7. 2005, při útocích zemřelo přes 50 lidí a přes 700 se zranilo), v Lutonu sanik ,“ dodal Robinson.
„Z Lutonu byl organizován jeden teroristický útok za druhým…,“ řekl Robinson.
Robinson dále popsal to, jak vyrůstal v britském městě, kam se přistěhovali muslimové, zejména z Pákistánu a také své školní časy. „Když jsem chodil do školy, měli jsme muslimské hřiště a nemuslimské hřiště, takže jsem se velmi rychle poučil…,“ vzpomíná.
„Proč byly segregovány?”,“ zeptal se Peterson.
„No, oni se segregují sami. Muslimové se neintegrovali ani neasimilovali,“ odpověděl Robinson.
„Aby si to lidé uměli představit: Když půjdete do školní jídelny, budou tam spolu sedět bílí s černými, s Indy a se sikhy a hinduisty… Všichni spolu. A v rohu bude deset stolů s muslimy. Jako dítě jsem to nikdy nepochopil,“ vzpomíná Robinson.
Robinson uvedl, že když dospíval, dozvěděl se více o radikálních islámských džihádistech, kteří přišli do jeho města. Všiml si, jak koordinují svou činnost s místními pouličními gangy, které obchodují s drogami a prostitutkami.
Robinson dodal, že tyto problémy převládají od roku 2004, kdy se na ně začal snažit upozorňovat. „V tomto městě je totálně dvojí policejní činnost – prochází jim, co chtějí. Islámská komunita dostane vše, co chce,“ řekl Robinson v rozhovoru.
“Policie neví, jak se s těmito problémy vypořádat,” dodal.
The post Narůstající problém Evropy s imigrací a multikulturalismem first appeared on .


Nejčtenější za týden