Kdo ještě žije, tak rychle na 4. dávku!
RSS

Kdo ještě žije, tak rychle na 4. dávku!

ANTIVIRUS
Naše blahoslavená vláda nám konečně poskytla možnost čtvrtýho zapíchnutí, na kterou všichni čekáme jak na smilování . Kdo ještě nebyl spasen a ani do třetice všeho dobrýho se nedostal do nebe, má k dispozici čtvrtej pokus. Snad už to konečně bude ta tečka za timhle životem. Teda za koronavirem.
Ty milióny injekcí spásy byly sice nakoupený asi o čtyři mutace zpátky a spousta jich je tak trochu po expiraci, ale to vůbec nevadí. Expirace se dá prodloužit podle potřeby a prej je lepší vakcína na jinou mutaci než žádná. A vůbec, jak praví starý český přísloví, darovanýmu Trojskýmu koni na zuby nehleď.
Jak dobrá je ta vakcína? Čtyři z pěti lhářů říkají, že úplně nejlepší. (Ten pátej je Bidet, kterej se stále ještě pokouší pochopit, na co se ho ptaji.) Co říkají data? No, data jako obvykle s vládními odporníky moc nesouhlasí, takže se ignorujou, co to jde.
Ve VAERS máme momentálně 30 tisíc mrtvejch. Pokud je reportovanost kolem 1%, jak se obvykle odhaduje, může to bejt ve skutečnosti až 3 milióny. To už by ale bylo zhruba 1% americký populace, tak to snad tak nebude (?!). Celkově je nežádoucích účinků 1.3 miliónu. Jestli je  tohle  jen 1%, tak by mělo nežádoucí účinky asi 40% populace. Jelikož zhruba jedna čtvrtina je neočkovaná, byla by to přibližně  polovina z těch očkovanejch .
Takže doufejme, že je hlášený mnohem víc než jedno procento, ale podle všeho, co slyšíme o tom, jak ten systém funguje, jaká je ochota to hlásit, kolik to zabere času a práce, a že spousta doktorů ani neví, že se něco takovýho hlásí, tak je celkem těžký si představit, že by to bylo víc než 5%. Při pěti procentech bysme měli 27 miliónů vedlejších účinků (což je asi 10% z těch očkovanejch) a přes půl miliónu mrtvejch.
To jsou děsivý čísla a člověk se musí ptát, jak se něco takovýho vůbec dá ututlat a pořád lidem cpát, že ty injekce jsou jejich jediná spása. Nicméně za ty dva roky víme, že v médiích je korupce stejně vysoká jako proočkovanost v Gibraltaru, takže to možný je. O tom, že  většina  očkovanejch v Izraeli má nežádoucí účinky, se už taky psalo dost, a podobný zprávy k nám pronikaj z mnoha zemí.
Ačkoliv se už neočkuje tolik, co vloni, tak těch problémů a mrtvejch nijak neubejvá, a k drtivej většině úmrtí pořád dochází během 48 hodin po fuckcíně, u čehož se dá fakt hodně těžko argumentovat, že je to náhoda a nijak to spolu nesouvisí. Pro srovnání – v roce 2019 bylo hlášenejch 600 úmrtí  celkem ; na covid fuckcíny máme  3700 mrtvejch do 24 hodin po aplikaci .
Studie Tfujzru  mimoto vypisuje skoro  1300 různejch nežádoucích účinků . Kdokoliv je v takovej situaci schopnej tvrdit, že neni hlášený žádný závažný množství problémů s touhle „vakcínou“ a celou situaci trivializovat, je buď totální dement, nebo nebezpečnej psychopat, nebo obojí.
V EU máme momentálně hlášenejch skoro 47 tisíc mrtvejch a 4.7 milionu nežádoucích účinků celkem. Populace EU je podle Wikiprdie 447 miliónů. Kdyby byla reportovanost 1%, je nežádoucích účinků víc, než lidí celkem. Což teda nevychází, pokud se nepočítá několik nežádoucích účinků na člověka, ale to se asi taky děje, tak proč ne. Při reportovanosti 5% je to přes 20% populace. A to nejsou zapíchaný všichni.
Vidim kolem sebe, že drtivá většina těch zapíchanejch, i když maj evidentně zdravotní problémy, který začly po zapíchnutí, si absolutně neni ochotná přiznat, že by to mohlo souviset. S většinou doktorů to neni o moc lepší, a tak nic nehlásí. Takže si opravdu nedokážu představit, že by byla reportovanost 5%, natož větší.
To ale silně naznačuje, že ty injekce páchaj podstatně víc škody, než nějakej covid. To je trochu zvláštní u něčeho, co má bejt vaše jediná spása. Zřejmě se nám někde změnila i definice slova „bezpečný“ a teď to znamená „neublíží víc než 90% lidí“.
Naše domácí data jasně ukazujou, že fuckcína nejen nefunguje, ale má jaksi zápornej účinek. Počty v grafu jsou přepočítaný na velikosti jednotlivejch skupin, takže kterej sloupec je větší, ta skupina má  v přepočtu  víc nakaženejch. Jak vidíte, „plně očkovanejch“ (2 dávky) je nakaženejch zhruba stejně jako neočkovanejch, zatímco těch se 3 dávkama (neboli očkovaný víc než plně?!) je mnohem víc.
Samozřejmě pro srovnání očko vs neočko je třeba spojit oranžový a zelený sloupce  dohromady .  Rozdělit je do dvou sloupců byl super trik, aby to vypadalo, že očkovaní jsou na tom hůř, ale už ani to nepomáhá. Proto se v médiích tenhle graf přestal používat. (Napjatě očekáváme, kdy stránky pod nějakou trapnou záminkou zmizí úplně.) Celkově teda máte  1.8 krát větší šanci se nakazit, když jste očkovaní, a pokud jste očkovaní 3x, je to mnohem horší než když jste jen 2x .
Ale to přece nevadí, ne? Důležitý je, že nemáte těžkej průběh, ne?

Ono to ale s hospitalizacema neni o moc lepší. V mladších kategoriích je toho obecně málo a v těch starších opět převládaji očko. Podle  opendatalab  (odkud grafy pochází) je neočkovanejch v populaci 35%. To znamená, že když na 35 neočko bude v nemocnici 65 očko, tak vakcína nedělá vůbec nic, protože obě skupiny jsou zastoupený stejně. Jinými slovy, skupina očko je  1.86x větší  než neočko, takže  když bude očkovanejch 1.86x víc, vakcína nic nedělá .
Celkem máme v nemocnicích 143 neočko a 439 očko. To znamená, že těch očko je na čistý množství  3x víc . V přepočtu na velikost skupin je to 1.65x víc, neboli zapíchnutí maj 1.65x větší šanci skončit v nemocnici, než normální lidi. Nelze teda říct, že by vakcína nic nedělala.  Něco  dělá. Akorát je to opak toho, co potřebujeme, aby dělala.

Ani na JIP to neni lepší. Naopak. Máme tam 9 neočko a 32 očko, z toho 27 se třema dávkama. To je malej vzorek, ale výsledky jsou podobný jako u „nákazy“ a hospitalizací celkem. 32/9 je 3.5. V přepočtu na skupiny pak máte  1.9 krát větší šanci skončit na JIPce s píchancem než bez něj . A pokud máte ty dávky tři,  pak je ta šance dokonce 2.65 krát větší .
Z dat tedy vyplývá nejen to, že vakcína nefunguje a nejen to, že vám naopak ublíží, ale taky to, že 3 dávky vám ublíží mnohem víc než jen 2.  Co s lidma udělá  čtvrtá , nechť si každej domyslí sám.

Podobně nám data z Anglie ukazujou, že s covidem  umírá  podstatně  víc očkovanejch než neočkovanejch . Za duben a květen je to konkrétně víc než 16 krát tolik. Zapíchanost v Anglii aspoň jednou dávkou je 80%, takže v přepočtu máte 4 krát větší šanci zdechnout s kovidem, když se naočkujete. A opět, čím víc dávek, tím horší prognóza.
Injekce od Tfujzru, Morderny a dalších, prostě  likvidujou  imunitní systém, což je tak trochu opak toho, co by měly dělat. U zapíchanejch lidí tak vzniká v podstatě AIDS, což je nedostatek imunity. COVID a AIDS v jednom a ještě zadarmo, to už se vyplatí.
Můžeme se taky opět podívat na ten argument, že je třeba vyšší proočkovanosti, a že my pitomí Češi se nechceme pořádně proočkovat a tim to všechno kazíme. Jak to teda vypadá, když se srovnáme s proočkovanějšíma zeměma? Jsou na tom všichni líp?
Levá horní část je proočkovanost. Naše oranžová čára je nejníž z těch 7 evropskejch zemí v grafu. Ve zbylejch třech částech pak vidíme, že všechny ty proočkovanější státy – náš vzor – maji v přepočtu na počet obyvatel víc nakaženejch, víc lidí na JIPkách a víc mrtvejch. Z toho si můžete udělat obrázek o tom, jak hodně by nám vyšší proočkovanost asi pomohla.
Za zmínku tu stojí v Evropě nejproočkovanější Portugalsko (zelená barva), který v posledních měsících převyšovalo všechny ostatní v případech i úmrtích. Ať koukáme na jaký data chceme, teorii „bezpečná a efektivní“ nic nepotvrzuje.
O tom, jakej mělo očkování efekt na jednotlivý země po celym světě, by se dalo mluvit dlouho. Budou stačit dva příklady.
V Austrálii stihli všechno pořádně proočkovat, než to tam vůbec začalo. Měli dvěma dávkama opíchanejch krásnejch 74%, nad kterejma by naše vláda slintala. K tomu měli fašistickou diktaturu a lockdowny jako málokdo. Dokonce i něco silně připomínajícího koncentráky. Prakticky stejně jako Austrálie je na tom i  Novej Zéland . K čemu jim to všechno bylo?
Japonsko mělo dokonce 80%, než je zasáhla do tý doby zdaleka největší vlna, 4-krát větší než ta předchozí největší. A pozoruhodně ta současná vlna je ještě dvakrát větší. Člověk se až musí zamyslet nad tim, jestli s každou další dávkou fuckcíny bude nová, větší vlna convidu.
K těmto dvěma příkladům bych rád poznamenal jednoduchou věc. Když se nějaká země proočkuje a případů ubyde, tak je to pouze korelace, která nijak nedokazuje, že úbytek byl díky vakcínám (a ne z nějakýho jinýho důvodu, včetně toho, že to prostě přirozeně odeznělo). Když se ale proočkuje, což má nemoc zastavit, a případů a úmrtí přibyde,  tak je to jasná známka toho, že ty fuckcíny nefungujou . To se prostě nedá nijak okecat.  Funkčnost  je demonstrovaná tim, že to, proti čemu bojujeme, je  na ústupu .
Tyhle dva grafy ukazujou „případy“, ale můžete si na  worldometers.info  lehko ověřit, že úmrtí s tim jdou v obou státech ruku v ruce. Gibraltar se svojí víc než 100% proočkovaností (data pro Gibraltar na ourworldindata.org nějak zmizely, ale naposled to ukazovalo kolem 118-120%) má momentálně  nejvíc aktivních případů za celý 2 roky .
Portugalsko mělo zhruba 80% všech případů až  potom , co naočkovali 83% lidí. Naproti tomu třeba Sýrie, která má dvěma dávkama napícháno jen 9% a jednou dávkou 13%, má od korony pokoj a 171 úmrtí na 1 mil. populace, zatímco my máme 3757. (Gibraltar má 3119, Portugalsko 2420.) Ty statistiky jsou prostě zdrcující.
Nejen že se očkovaní spíš nakazí, ale podle  New England Journal of Medicine , neboli naprosto main streamovýho zdroje, jsou očkovaní i  nakažlivější  než neočkovaní. Pamatujete ty kecy od dementů z vlády o „pandemii neočkovanejch“? Všechny data už dávno ukazujou, že opak je pravdou. A co hůř, je to nejen covid (ať už se za tim termínem schovává cokoliv), ale hlavně všechny ty vedlejší účinky fuckcín. (Ve skutečnosti ale žádný účinky nejsou  vedlejší .)
The post Kdo ještě žije, tak rychle na 4. dávku! first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden