„Kojit mohou i muži,“ tvrdí mezinárodní lékařská asociace pro kojení
RSS

„Kojit mohou i muži,“ tvrdí mezinárodní lékařská asociace pro kojení

Vymazání rozdílností pohlaví, tedy tzv. genderismus, se již nějakou dobu prosazuje zejména v USA, ale také v mnoha zemích EU, přičemž většina zemí EU se již před 3 lety zavázala, že zavede genderovou výchovu už od jeslí. Tento styl výchovy má za cíl vyprodukovat bezpohlavní jedince, kteří se budou moci rozhodnout, k jakému pohlaví patří až později –  v pubertě či třeba až v dospělosti.
Stále více rádoby „lékařů“ se k této ideologické genderové propagandě přidává a tvrdí, že pohlaví je jen konstrukt. Na základě těchto nových pravidel se tak mění dokonce i tisíce let zajetá pravidla či  výrazivo.
Mateřské mléko již nesmí být mlékem „mateřským“, ale musí se nazývat neutrálně. Nebo se může používat výraz „mateřské a otcovské mléko“. Genderoví fanatici, kteří nějakým omylem dokonce vlastní lékařský diplom, tvrdí, že by byl přijatelný například i výraz „hrudní mléko“ na základě místa, odkud je dítě kojeno.
Po jednání mnoha lékařů v období covidismu jde  tímto o další důkaz, že tato profese – samozřejmě čest výjimkám – dost silně degraduje. Snad i nějaký šaman z džungle je k léčbě kompetentnější než někteří rádoby „lékaři“…
Co byste si mysleli o zdravotnickém personálu na novorozeneckém oddělení, který v souvislosti s kojením vytváří pohádky o „otcovském mléku“? To je přesně to, co se prosazuje zejména v USA. K tomuto výrazivu se dokonce hlásí Akademie medicíny a kojení (ABM) – mezinárodní sdružení lékařů pro kojení.
Evoluční biolog Colin Wright sdílel na Twitteru dokument ABM z 26. července doporučující nahradit tradiční termín „mateřské mléko“ termíny bezpohlavními jako například rodičovské mléko, lidské mléko nebo lze zavést i pojem otcovské mléko. Alternativně lze použít „hrudní mléko“, protože „hrudník“ může popisovat mužské i ženské prso (pozn. v angličtině se slovo vyjadřující prso používá jen u žen, pro obě pohlaví je společný pojem hrudník).

Tato doporučení nepocházejí od stydlivých studentek sociologie nebo militantních genderově šílených lidí, ale od „lékařů věnujících se propagaci, ochraně a podpoře kojení“. Akademie medicíny kojení se na svých  stránkách  chlubí :
Již více než 20 let sdružuje ABM lékaře, aby poskytovali na důkazech podložená řešení problémů s kojením po celém světě.
Podle dokumentu  ABM citovaného Wrightem jsou nezahrnuté termíny jako „mateřské mléko“ pravděpodobně vážným problémem v medicíně kojení.  Lékařská profese se tak nyní sklání před malou, extremistickou, byť  prosystémovou skupinou, která věří, že lidé si mohou své pohlaví libovolně měnit. Že to není v žádném případě neškodné, ukazují případy tzv. „trans žen“, které v ženských věznicích oplodňují spoluvězenkyně .  Nebo případy, kdy, překvapivě, všichni biologičtí muži vyhrávají soutěže v ženském sportu – a redukují tak ženský sport jako celek do absurdity.
To samozřejmě nebrání moderní medicíně, aby se nechala korumpovat touto pochybnou ideologií. Wright vysvětlil pro  The Post Millennial  : „Tento dokument mi poslal přítel, jehož manželka je zdravotní sestrou pro čerstvé matky a jejich děti v nemocnici.  Řekl, že tato nová ‚inkluzivní terminologie‘ je zaváděna v jejich nemocnici, a že sestry a další zdravotničtí pracovníci se musí každé pacientky zeptat, jaké termíny chce používat.“
Poznamenává: „I když je toto nařízení prezentováno jako vytvoření přátelské a ‚inkluzivní‘ nemocniční atmosféry, myslím si, že většina lidí by raději, kdyby se sestry soustředily na důležitější věci, jako jsou léky a správné dávkování, než aby se  učily nazpaměť používání nové ideologicky čisté terminologie.“ S tím souhlasí i specialisté na sociálních sítích –  například poradkyně při kojení, která uvádí, že za 30 let praxe nenarazila na jediného muže, kterému by radila při kojení.
Jiný specialista suše poznamenal, že ve španělštině má výraz „otcovské mléko“ zcela jiný význam, což je v tomto kontextu velmi sporné:
Ve španělštině je „otcovské mléko“ spermie.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek „Kojit mohou i muži,“ tvrdí mezinárodní lékařská asociace pro kojení se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden