Studie: Nanočástice mění mozkovou aktivitu a psychiku
RSS

Studie: Nanočástice mění mozkovou aktivitu a psychiku


Tato studie je další z mnoha, které v podstatě potvrzují, že lipidové nanočástice, které putují po takzvaném „očkování“ celým tělem, mají neblahý vliv na mozek a psychiku.
Studie byla zaměřena na nanočástice jako takové, ne přímo na ty, které najdeme v mRNA injekcích, ale podle všeho by měl být vliv velmi podobný.
Nová studie odhalila, že nanočástice, které se nachází také v injekcích mRNA, drasticky mění mozkovou aktivitu u příjemců, což vede k velkým změnám chování a osobnosti.

„Zde představujeme magnetogenetickou sadu nástrojů založenou na nanomateriálech ve spojení s technologií Cre-loxP k selektivní aktivaci geneticky kódovaných iontových kanálů Piezo1 v cílových populacích neuronů prostřednictvím točivého momentu generovaného nanomagnetickými aktuátory in vitro a in vivo,“  uvedla  studie  v dokumentu Sekce „Abstrakce.“
„Demonstrujeme tento magnetický přístup cílený na buněčný typ pro vzdálenou a časoprostorově přesnou kontrolu neurální aktivity mozku na mnoha modelech chování, jako je obousměrná kontrola krmení, dlouhodobá neuromodulace pro kontrolu hmotnosti u obézních myší a bezdrátová modulace sociálního chování u více myší ve stejném fyzickém prostoru.“

Nano materiály, nazývané také nanočástice, mají velikost pouze asi 1 až 100 nanometrů, zatímco tloušťka listu papíru   je asi   100 000 nanometrů.
Vlny viditelného světla se pohybují v rozmezí od asi 400 do 700 nanometrů mezi spodní a horní částí viditelného spektra (duha) v rámci většího   elektromagnetického spektra .
Proto lze nanočástice vidět pouze tak, že na ně místo světla míří elektrony, jak používají procesní elektronové mikroskopy.
I když se mRNA „očkování“ proti Covidu liší v nasazení a povaze, používá lipidové (tukové) nanočástice k dodání modifikované messenger RNA do ribozomů buněk. Je známo, že tato technologie  má škodlivé účinky na zdraví .
O některých nanočásticích je také známo, že jsou   spojeny s mrtvicí .
Nepotvrdilo se, že se tyto nanočástice používají k ovládání mysli prostřednictvím modulace s elektromagnetickými frekvencemi, jaké jsou vyzařovány mobilními věžemi, nicméně o narůstající technologii se diskutovalo v roce 2015 v The Alex Jones Show.
„Testovali ‚inovaci‘ tím, že u svých testovacích subjektů vyvolali ‚mateřské‘ instinkty. V dalším testu vědci vystavili testovací skupinu laboratorních myší magnetickým polím navrženým ke snížení chuti k jídlu, což vedlo k 10procentnímu úbytku tělesné hmotnosti, tedy asi 4,3 gramu,“   uvedla  Belle Carter  v Natural News.
„Vědci manipulovali se složitou sítí více než 100 miliard neuronů magnetickým otáčením malého aktuátoru, aby přitahovali nebo tlačili nanočástice implantované do mozku myší. Podle studií je tato síť klíčová pro pochopení kognice, emocí a sociálního chování.“
Očekává se, že tato technologie bude použita pro další výzkum zaměřený na pochopení toho, jak mozek funguje, a na vývoj systémů obousměrných mozkových rozhraní – jinými slovy systémů pro čtení myšlenek a systémy implantace myšlenek.
„Toto je první technologie na světě, která volně ovládá specifické oblasti mozku pomocí magnetických polí,“ uvedl Jinwoo Cheon, ředitel IBS Center for Nanomedicína, v prohlášení.
Cheon, hlavní autor studie, která byla nedávno publikována v časopise Nature Nanotechnology, dodal:
„Očekáváme, že bude široce používána ve výzkumu k pochopení mozkových funkcí, sofistikovaných umělých neuronových sítí, obousměrných technologií (rozhraní mozek-počítač) a nových způsobů léčby neurologických poruch,“  řekla  Millie Turner  v The Sun.


Ohodnoťte tento příspěvek!



[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]









Nejčtenější za týden