Opravdu chcete žít ve světě, který zavádí současné „elity“?
RSS

Opravdu chcete žít ve světě, který zavádí současné „elity“?

NIKOLA BORNOVÁ
Naše civilizace prochází prudkou proměnou, to už je dnes jasné snad každému. Nadnárodní organizace spustily procesy, které nás mají dovést do stavu, po kterém touží hrstka nadnárodních „elit“. Běžné populace se nikdo na nic neptá. Vše se samozřejmě provádí za pomoci lokálních loutkových vlád, neziskových organizací a nadnárodních spolků ala WHO, OSN, EU nebo WEF.
 

Pojďme si ještě jednou shrnout, co všechno je v plánu a co se už zcela očividně zavádí. Vše, co je popsáno dále, jsou zcela jasně dohledatelné plány, které s námi globální paraziti mají. V textu prakticky nejsou spekulace ale jen to, co jasně prezentují média a globální lídři a co kolem sebe každodenně vidíme.
Následující shrnutí vychází jen a pouze z následujících faktů:
Z toho, co se už reálně děje. A to především v Kanadě, Austrálii a hlavně v Německu, jehož příklad slepě následujeme.
Z toho, co otevřeně propaguje Světové  Ekonomické Fórum  (WEF) a jejich frontman Klaus „Velký Reset“ Schwab.
Z rozhodnutí a nových nařízení  Světové Zdravotnické Organizace  (WHO).
Z toho, co otevřeně propaguje a přes peníze protlačuje Bill Gates. Tedy člověk, který prakticky vlastní  GAVI ,  WHO ,  Bill & Melinda Gates Foundation ,  Microsoft , největší podíl zemědělské půdy v USA a nepřímo nebo částečně i  Skype ,  LinkedIn ,  FedEx ,  Caterpillar ,  UPS ,  Kanadské Národní Dráhy  (CNR) a hromady dalších společností.
Z toho, co protlačuje vedení Evropské Unie.
Z toho, co propagují veřejnoprávní a korporátní média na celém Západě.
Z ideologie tlačené skrz všemožné neziskovky a organizace placené z  Open Society Foundations  George Sorose.
Z toho, co propaguje a co naopak cenzuruje  Google  /  YouTube ,  Facebook ,  Twitter ,  LinkedIn ,  Seznam  a další nesmírně mocné společnosti.
Z rozhodnutí a vyjádření naší vlastní (loutkové) vlády.
Mocných skupin a lidí, které protlačují zcela totožnou politiku, tedy rozhodně není málo. Politici, velká média i nadnárodní korporace i jimi placené neziskovky prakticky jednotně zavadí tzv. Nový Světový Řád. Za kratší konec lana pak tahá 99% většinové populace, na kterou všechna ta rozhodnutí dopadají.
Jak má tedy zcela jasně a očividně vypadat svět, který tyto skupiny protlačují? Jak bude v budoucnu vypadat Česká republika, pokud se necháme tímhle směrem dál vést a nevzbouříme se proti tomu?  Opakuji,  většinou  nejde o spekulace, tohle je jasně prezentovaný plán, který už se zcela prokazatelně zavádí do praxe!
Zdravotnictví
Bude dál růst nedostatek lékařů ve všech odvětvích, a to včetně zubařů. Zdravotníci, kteří u nás za naše peníze vystudují, se budou dál přesouvat do Německa a dalších zemí, aby tam udrželi lepší zdravotní péči. Zdravotnickému systému u nás nepomůže ani to, že tu bude více cizinců (o milion a možná i více), kteří budou dál dostávat přednostní péči. Pro Čechy tedy budou ještě delší čekací listy a spousta z nich se některých vyšetření nebo operací už ani nedožije.
Cena zdravotního pojištění poroste, aby obyvatelé umořily dluhy, které si pojišťovny nesmyslně dělají nakupováním pseudovakcín a neprůkazných testů ze zahraničí. Víc a víc úkonů přestane být hrazeno pojišťovnou, takže si je budou moct dovolit jen bohatí, prorežimní kádři (nebo cizinci).
Kdykoli začne růst v populaci riziko vzpoury, objeví se náhle nová „pandemie“ a přijde nouzový stav, ve kterém bude zakázáno opouštět okolí bydliště. Povoleno bude jen chození do práce, ale jen v respirátoru a s platným QR kódem o přeočkování v mobilu.
Do lidí se bude pravidelně dvakrát ročně píchat jakékoli svinstvo, které si budou chtít americké farmaceutické korporáty vyzkoušet. Pokud zrovna nebude potřeba nic zkoušet, bude se možná do lidí dočasně píchat jen fyziologický roztok, protože hlavním cílem není ochrana zdraví, ale udržování kontroly pohybu a chování pomocí digitálních „očkovacích“ průkazů.
Lidé budou víc a víc nemocní v důsledku stresu, špatné výživy, nedostatku pohybu, masových farmakologických experimentů a nedostupné zdravotní péče. Plodnost bude dál rychle klesat.
Vznikne větší množství „koncentráků“ pro neposlušné obyvatele, kteří si nebudou chtít nechat pravidelně vpichovat experimentální látky nebo kteří někde vyjádří pochybnosti o nových „pandemiích“ a náhodnou shodou okolností pak budou mít najednou pozitivní test na novou nákazu – pěkně po vzoru Austrálie či Kanady.

Ekonomika
Díky našemu nepřátelskému vztahu k většině světa (tedy k Africe, Jižní Americe a takřka celé Asii) bude nedostatek pohonných hmot, zemního plynu a surovin všeho druhu (vzácné plyny, kovy atd.). Díky tomu se většina zbývajícího evropského průmyslu zhroutí a bude přežívat v polomrtvém stavu.
Prakticky úplně se přestanou vyrábět levnější automobily se spalovacím motorem. Elektromobilita se ještě výrazně zdraží, protože bude nedostatek surovin a elektrická vozítka navíc přestanou být dotovaná. Nové auto si budou moct dovolit jen prorežimní kádři. Zbytek populace bude jezdit ve starých autech, která se budou pomalu rozpadat, podobně jako tomu bylo například na Kubě. Na „stará a zlá“ auta se spalovacím motorem se navíc bude vztahovat čím dál tím více omezení, takže s nimi bude problém vůbec zajet do větších měst a jejich provoz bude dražší a dražší.
Protože bude silně omezen jakýkoli dovoz z Číny, Ruska i Indie, bude problém prakticky s veškerým zbožím – s obuví, oblečením, veškerou elektronikou, částí léků a dokonce i potravinami. Nové továrny, které by zahraniční výrobu zboží nahradily, bude problém postavit, protože na to nebudeme mít dostatek nezbytných surovin.
Obrovské množství lidí přijde ve zhroucené ekonomice o práci a tak nebudou moct splácet hypotéky a leasingy a přijdou prakticky o veškerý svůj majetek a stanou se defakto bezdomovci. To číslo přitom nebude malé – půjde o několik miliónů Čechů. Veškerý jejich majetek převezmou nadnárodní banky.
Aby byla populace uklidněna, bude zaveden „univerzální příjem“, kdy v podstatě každý bude dostávat základní mzdu. Tento příjem ale jen tak tak pokryje ty nejzákladnější životní potřeby – potravu, přespání v kóji a povinný poplatek České televizi. Člověk na univerzálním příjmu si rozhodně nebude moct dovolit mít děti. A práci si jen tak nenajde, protože nezaměstnanost bude dosahovat desítek procent. Pro dosáhnutí na univerzální příjem navíc bude muset sekat dobrotu – tedy pravidelný opich „vakcínami“, vyvěšování vlajek „aktuální věci“, žádné veřejné projevování nespokojenosti atd.
Vzhledem k zhroucení celé distribuční sítě bude občas i nedostatek toaletního papíru a hygienických vložek. Tentokrát ale nepůjde o ojedinělý výpadek jako za reálného socialismu, ale půjde o trvalý stav nedostatku. Jako v románu 1984.

Energetika
V médiích bude pokračovat prezentace toho, jak je potřeba dělat „zelenou“ politiku a používat jen obnovitelné zdroje kvůli extrémně nebezpečnému oxidu uhličitému (tedy tomu plynu, co potřebuje k životu veškerá vegetace). Realita ale donutí celou EU znovu spustit velké množství hnědouhelných elektráren, aby se úplně nezhroutila energetická síť. Elektřina ještě zdraží, a to hlavně ve východní části EU, aby si Německo mohlo zachovat lepší komfort života. Kvalita ovzduší se tedy výrazně zhorší, ale dostupné energie bude méně a bude nás stát ještě více peněz. V médiích se budou problémy takřka ignorovat a když se zmíní, tak pozitivně – „ je to jen malá daň za ochranu přírody a boj proti totalitnímu Rusku “.
Naše republika má i díky jaderným elektrárnám nadprodukci energie, ale v České republice budeme mít dál nejdražší cenu elektřiny v EU i na celém světě. V zimě bude ve studenějších obdobích zavedena nějaká verze přídělového systému – buď se namontují nové elektroměry s přepínači, které to budou hlídat a nebo se v určitých časech elektřina tak strašlivě zdraží, že ji budou lidé vypínat dobrovolně, aby neskončili v exekuci jako většina jejich sousedů.
Po čase se ale i levný český energetický průmysl začne potýkat s problémy – naše jaderné elektrárny totiž postavili naši geniální inženýři ve spolupráci se Sovětským svazem a celá jejich infrastruktura je na to nastavená. Nové dohody s Ruskem o kupování jaderného paliva se šíleně zkomplikují a budou drahé, dodávky se budou zadrhávat a údržba reaktorů se zkomplikuje a prodraží. Zřejmě také bude pokračovat snaha postavit nové bloky elektráren se zkrachovalým americkým Westinghousem, ale do té firmy se budou jen sypat další a další miliardy a nakonec se nic nepostaví (tedy aspoň u nás – majitelé Westinghousu si určitě postaví něco hezkého na tropických ostrovech).

Svoboda
Svoboda projevu prakticky přestane existovat, o to se postará Rakušanovo gestapo a podobné jednotky, které jsou v ostatních zemích EU. Zprávy ze světa i z domova už budou přinášet jen dva zdroje – veřejnoprávní média a korporátní sektor. Všechny zprávy budou naprosto totožné a nebude možné je jakkoli zpochybňovat.
Alternativa se ještě více smrskne. Nezávislí novináři a komentátoři, co ještě nebudou ve vězení nebo boj nevzdají, se budou snažit šířit informace samizdatově, ale nikoho to nebude zajímat – většina lidí bude mít dost starostí s tím, jak vyžít a hlavně bude ještě víc zhypnotizovaná hlavními médii a oddychovými seriály.
Kdykoli to bude nadnárodní vláda potřebovat, vyhlásí novou „pandemii“ nebo „klimatickou nouzi“ a výrazně omezí pohyb populace – třeba tak, jak jsme to zažili na začátku roku 2021, kdy nám zakázali cestovat i mezi okresy (krom cest do práce). Do letadla, vlaku nebo autobusu nastoupíte jen s platným QR kódem – tedy s potvrzením, že jste v posledním půlroce dostali do těla poslední verzi nějaké experimentální látky. Ve spojení s omezování automobilové dopravy to povede k tomu, že se zásadně omezí svobodný pohyb.
V povolených médiích bude dál pokračovat přepálená propaganda, kde nám budou neustále ukazovat, jak ve zbytku světa všichni umírají hladem, jaká tam vládne tyranie, jak tyto zlé národy neustále na někoho útočí a jak potlačují svobodu slova – samozřejmě na rozdíl od naší svobodné a demokratické společnosti, která svobodou a prosperitou doslova přetéká.
O volbách ani nemá cenu mluvit, ty už nezmění nic a u moci bude pořád ta samá skupina korporátních loutek (i když jejich tváře se občas změní).

Zemědělství a potravinářství
Skrze „Green Deal“ se postupně prosazuje takové nastavení zemědělství a potravinářství, aby se aktuální systém úplně zhroutil a nahradil ho systém jiný, podle elitářů výhodnější (ale pro koho?). Aby se to celé zavedlo rychleji, probíhají akce, které změně pomáhají – v USA vznikají nevysvětlitelné požáry v potravinářských závodech (už jich shořelo kolem stovky); drůbež i skot jsou označované jako nebezpečné kvůli výskytu nějakého viru či kvůli prdění a tak jsou nemilosrdně vybíjeny, někdy až po statisících; v lesích vznikají záhadné požáry (vždy od žhářů, ale to je jen náhoda); miliardáři skupují obří plochy zemědělské půdy od zemědělců, kteří v důsledku politických rozhodnutí krachují. A tak dále. Plánem je takřka zlikvidovat živočišnou výrobu.
Produkci masa nahradí pěstování červů a různého hmyzu, což je prý ekologicky mnohem výhodnější a nahradí to potřebu živočišných bílkovin. V budoucnu se tedy klasické maso stane pro běžnou populaci prakticky nedostupným a nahradí ho „maso“ rostlinné a „maso“ z červů a hmyzu. Bill Gates už samozřejmě sype miliardy dolarů do spousty iniciativ, co produkují umělé „ekologické maso“ a které provádějí „ekologické“ rozvážky „ekologických“ potravin pomocí „ekologických“ elektro-vozítek až do domu, aby nikdo nemusel vycházet ani ze svého pokoje a tím se choval víc „ekologicky“.
Na rušené živočišné výrobě ale závisí obrovské množství dalších věcí – například farmaceutický průmysl bez ní takřka nemůže existovat. Živočišná výroba je totiž nezbytná pro dodávaní surovin pro řadu léčiv a lékových forem. Farmaceutický průmysl se tedy stane ještě dražším, řada léků bude ještě hůř dostupná.
Živočišná výroba navíc produkuje obrovské množství hnojiv, o která také přijdeme. Když si to spojíme s tím, že pro výrobu umělých hnojiv je nezbytný zemní plyn, o který také přijdeme, nebude naše totálně vycucaná pole čím hnojit a úroda bude naprosto žalostná. To povede ke zhoršování potravinové krize a k dalšímu zdražení všech druhů potravin.

Závěrečné apokalyptické shrnutí

A to ještě nebyla zmíněna plánovaná univerzální digitální měna. Běžné anonymní peníze se definitivně změní na pouhá číslíčka někde v cloudu a centrální správce bude díky globální digitální měně dokonale kontrolovat každého člověka. Bude totiž moct nastavovat, za co digitální peníze smíte utratit a jak dlouhou budou mít platnost – každý váš „kredit“ bude mít omezenou dobu použitelnosti, třeba 6 měsíců, a když ho včas neutratíte za „doporučené“ zboží, tak se prostě vymaže. Pokud budete jakkoli zlobit, správce luskne prsty a vy budete okamžitě naprosto bez peněz a nekoupíte si ani rohlík – ostatně v Kanadě už to do určité míry běží.
Nezmiňuji ani sprejování oblohy, jehož frekvence v posledních měsících dosáhla obludných rozměrů. Oficiálně má „zastiňovat Slunce kvůli globálnímu oteplování“. Ale i když už se k provádění téhle činnosti řada míst jasně přiznala a pro praktické ověření stačí prostě jen občas zvednout oči od displeje mobilu k obloze, tak tomu spousta lidí dál nevěří a jakákoli diskuze na toto téma je s nimi takřka nemožná. „ Všechno jsou přirozené kondenzační čáry, nic jiného neexistuje! Je fuk, že vypadají úplně jinak než kondenzační čáry v celé historii letectví a že vlády manipulaci atmosféry občas přiznávají…to by se přece neutajilo! “
Přitom složení aerosolu, který se po obloze rozprašuje, rozhodně není nic dobrého pro zdraví člověka ani polétavého hmyzu. Problém ale je, že když většina pořád není ochotná uvěřit tomu, co se zcela očividně na obloze děje, tak nemůže dojít ani k žádné kritické diskuzi a k případnému zrušení téhle experimentální praktiky, která má neodhadnutelné dlouhodobé dopady na naše zdraví i celý náš ekosystém.
Nemluvím ani o tom, že pokud se nový řád podaří zavést, nezachrání vás ani dobrá příprava na krizi. Vlastnictví drahých kovů totiž bude postaveno mimo zákon. Takže i když jste si včas uložili úspory do zlata a stříbra, nebudete ho mít kde použít (ostatně – v USA už kdysi přesně tohle udělali). Nezachrání vás ani vytvoření zásob potravin, protože ty vystačí přinejlepším na půl roku nebo rok, ale nový řád bude zaveden navždy. Nepomůže vám ani to, když budete mít vlastní hospodářství – podle nového nařízení EU budeme muset registrovat doslova i každé narozené kuřátko a tak budete buď chovat zvířátka a pěstovat plodiny protizákonně neregistrované (a riskovat udání) nebo budete vše registrovat a tak si pro vaše zdroje budou moct úřady kdykoli přijít – vše samozřejmě v rámci boje proti „globálnímu oteplování“ nebo nějaké bobří chřipce.
Shrnuto – pokud budeme pokračovat tímhle směrem, čeká nás takové peklo, které tu nebylo snad od dob temného středověku. V řadě ohledů to ale bude ještě horší než tehdy, protože už je možné díky moderním technologiím kontrolovat doslova každý náš krok a každé slovo. A to kdekoli. Většina lidí si myslí, že se to nějak samo vystříbří nebo že se jich to nebude týkat, když jen trochu skloní hlavu a jinak budou fungovat jako doteď. To je ale mylná představa – ten systém přiškrtí prakticky každého krom hrstky vyvolených kolaborantů, kteří budou systém udržovat při životě.
Znovu opakuji –  skoro n ic z věcí uvedených v článku nejsou spekulace, všechno jsou to jasně prezentované plány, které už se zavedly, zavádějí nebo budou zavedeny do praxe!  Sklonit hlavu a nechat si všechno líbit není řešení. Tomu systému se musíme postavit – každý sám za sebe i my všichni jako celek. Každý podle svých schopností a možností, ať už jste ajťák, prodavačka, student, policajt, voják, zdravotní sestra nebo kdokoli jiný. Pokud to nezastavíme, dopadne kladivo totalitní hydry na „dolních 99%“ z nás.
A dopadne tvrdě.

 
bornova.pub
The post Opravdu chcete žít ve světě, který zavádí současné „elity“? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden