My v těch duhových LGBT hadrech hrát nebudeme a nepřemluví nás ani premiér
RSS

My v těch duhových LGBT hadrech hrát nebudeme a nepřemluví nás ani premiér

PATRIK JUDA
Sedm hráčů australského týmu odmítlo nastoupit k důležitému utkání ragbyové ligy. Odmítají povinně propagovat ty duhové hodnoty. Ukradnou ti zvrácení fanatici sport i mužům. Ženám už ho ukradli. Neporazitelná plavkyně celebritou.
Australský premiér Anthony Albanese hájí duhové barvičky podporující LGBT komunitu na dresech v Austrálii nejpopulárnějších sportovců. Sport se prý stává inkluzivnějším! Opravdu, pane premiére? Děkuji, nechci.
Australští ragbisté z týmu Mainly Sea Eagles se rozhodli, že zvrácené hodnoty propagovat ve sportu prostě nebudou a ve čtvrtek k důležitému zápasu raději nenastoupí. Oni jsou pro mě hrdinové a opravdový sportovci, ale proti té agresivní, zhoubné ideologii a fanatismu mohou bohužel bojovat pouze tak, že přijdou o to, co milují nevíce. O svůj sport. Oni snad jen dočasně, ale ženy navždy.
Sport by měl být především o fair play, což se až dojemně ukázalo i na Tour de France, ale právě díky tomu nekonečnému vydírání LGBT komunitou za další a další zvrhlá práva a další a další průvody hrdosti se právě to fair play ze sporu vytrácí. Z ženského sportu určitě.
Nebo, ono může přijít někomu normální, že bývalý průměrný plavec mezi muži dnes vévodí americkým plavkyním jakožto Lia Thomasová a vyhlíží olympiádu? Už není průměrný plavec, ale neporazitelná plavkyně a ještě měli tu drzost jej nominovat na ženu roku! Za mě je to zbabělec, podvodník a pokrytec roku. Podle jeho soupeřek a skutečných žen to pochopitelně není spravedlivé a zcela správně uvádějí, že nemají žádnou šanci, a to nemají. Podle Lia Thomasové nejsou transgender sportovkyně hrozbou pro ženský sport. To, ale může říci jen nemocný a zcela nesportovní člověk, což tito lidé pro mě jsou. Oni totiž nehrají fair play a ten pojem je pro ně zcela cizí.
U nás tyto zcela netolerantní lidi z LGBT komunity nejvíce hájí Piráti a Top 009. To jsou ti nositelé těch nových progresivistických hodnot a zkázy. Narozdíl od Maďarska, které těmto nehodnotám zabouchlo dveře a hrdý premiér a maďarský vlastenec Viktor Orbán je určitě otevírat nebude. Naopak a je to tak správně. Stejně jako nechce, aby budoucí Evropan musel být nutně světle hnědým míšencem. To má být budoucí ideální euroovčan.
Ale psát na toto téma je velmi ošidné. Zlatému olympijskému medailistovi Lukáši Pollertovi nedávno stačilo napsat, že se ženy nemohou vyrovnat mužům a muži ženám a facebook jej zablokoval. Nashledanou pane doktore a sportovní hrdino.
Přijde mi to neuvěřitelné, ale například v Norsku, kde kradou matkám děti, jsou samozřejmě progresivisté a nový světový moralisté opět o krok dál. Norské feministce! hrozí tři roky za to, že řekla, že biologičtí muži nemohou být lesbičky. Ač lesbička, tak to si dovolila hodně! Vždyť ten trend z těch báječných Spojených států amerických je ten, že i klidně odsouzený vrah, který se rozhodl, že bude tvrdit, že je ženou, poté v ženské věznici oplodňuje spoluvězenkyně a v Británii jsou takových případů desítky. Jednoduše stačí tvrdit, že se cítí být ženou a mezi ty jej i skutečně dají, penis, nepenis a koule nekoule.
A protože se kvapem blíží festival hrdosti a oplzlostí Prague Pride, tak zmíním i příběh z matky všech pervérzností, z Ameriky. Švédský gay pracující v USA pro neziskovou organizaci v oblasti sexuálních a rodičovských práv! věděl o opičích neštovicích na naší planetě opic a tak šel na Pride weekend, kde souložil s několika muži. Teď má kapavku a opičí neštovice, ale viníkem prý není on, ale zdravotní systém a kapitalismus. Asi se bude soudit. A to je přesně ono. Tito lidé přeci nikdy za nic nemůžou, to ti všichni okolo, tedy pokud nejsou stejně úchylní a nesportovně hrající jako oni.
Sport má být především o fair play a o tom, kdo více trénuje, kdo více svůj sport miluje a kdo mu dá od malička vše a to vždy s velmi nejistým výsledkem. A teď ta žena od útlého dětství dá do svého sportu vše, aby byla nejlepší a jela třeba jednou na olympiádu za svoji zemi a potom přijde chlap, který tvrdí, že je také žena a její celoživotní sen, touha a úsilí jsou pryč!
Pryč, protože nevyhrál sport, ale zvrácená a zhoubná ideologie. A ona bohužel vyhrává s každou tou povinnou vlaječkou na dresech sportovců, s každým tím stupidním pokleknutím a opovažte se to kritizovat. To by mohla kariéra skončit. A opovažte se mít přirozenou imunitu a nechtít se nechat naočkovat. To potom můžete být nejlepší tenista všech dob, ale oni vás hrát prostě nenechají, protože sport umírá a vítězí ti nesportovní a netolerantní dobytci.
Ale, protože se již nedivím asi ničemu, tak některým těm totalitním názorům a praktikám se už jen směji. Dnes jsem se dozvěděl, že archeology nalezeným kostrám by se nemělo přisuzovat pohlaví ani rasa. Prý by to mohlo přispívat k nadvládě bílé rasy! Neboli fakta se cenzurují a nárůst transsexuality je přitom o 4000%! A může se tomu někdo divit, když učí děti od školky o padesáti pohlavích a ať si vlastně vyberou! Děti? To je prostě prasečina a výsledky se bohužel dostavují a je to celosvětová a smutná epidemie.
Tito aktivisté chtějí všechno, ale zničí i ten sport. Tito aktivisté povyšují své názory a hodnoty nejen nad sport, ale nad všechno a všechny, kdo nejsou jako oni. Díky Bohu, že nejsou všichni jako oni, ač to je asi ten zrůdný plán.Ten aktivismus nacpat ty duhové barvy všude, kde je jen myslitelné, je mi hluboce odporný. Věřím, že se najde více sportovců, než sedm statečných australských ragbystů, kteří prostě nebudou propagovat LGBT hodnoty, protože to prostě jejich hodnoty nejsou a do sportu to prostě nepatří a do školek už vůbec ne.
Sportu a fair play zdar!
The post My v těch duhových LGBT hadrech hrát nebudeme a nepřemluví nás ani premiér first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden